Stránka 269 z 273

Dnes v Opave

Napsal: pon 18 lis 2013, 18:41
od Gabriela
Na krizovatke v Opave mi zablikal zlty smartik, fortwo. Ja som bola v cervenom roadstri. Majitela zlutaska nepoznam, ale potesilo :wink: oddnes blikam vsetkym smartikom aj ja :D

Napsal: pát 29 lis 2013, 14:34
od kuher
Dnes jsme se setkali ve Svitavech s Hobojem, dali si v motorestu kávu a kousek užitečné řeči. (-:*:-)

Napsal: úte 07 led 2014, 18:08
od kuher
Tak mě to mrzí, mohl být "pokec" s Hobojem zase. Jenže se mne nemohl dovolat, mobil na nabíječce a já v trapu. :(

Napsal: sob 18 led 2014, 22:20
od zorka.pce
Každý den vidím nově zaparkovaného oranžovo-černého Smartíka,když jedu odpoledne z práce,v Pardubicích-Nemošicích :)
A u divadla stojí denně dva,pak často u Hypernovy na parkovišti.V Pardubicích jich je jak naseto :lol:

Napsal: sob 25 led 2014, 17:58
od Hace
V Brně se to smartíkama jen hemží, takže takovej souhrn kde jsem koho doposud potkal:)
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 10281a0e8c

A kdo jsem já, přeci ten černostříbrný frajer:) kdo na Vás vždycky zabliká když se míjíme:)

Napsal: sob 25 led 2014, 19:15
od kuher
Ještě Ti tam schází bílý před nádražím. Včera jsem též jich pár potkal, ale aby neřeli, že jsem blázen, tak jsem neblikal. Byl jsem tam také klubáckým, ale fordem. :?

Napsal: sob 25 led 2014, 20:36
od zorka.pce
Včera jsem potkala tmavě šedého,nebo spíš černošedého u Globusu v Pardubicích :wink:
Hradecká SPZ :D

Potkaly se dva Smartíci

Napsal: ned 02 úno 2014, 18:18
od zorka.pce
:lol: U Kauflandu v Pardubicích ve čtvrtek odpoledne.Ale špatná fotka :(
Poznáte se někdo?
http://zorkapce.rajce.idnes.cz/Smart#SmartKaufland.jpg

Napsal: ned 02 úno 2014, 18:59
od Hace
Je pravda že v Pardubkach umějou vlastníci smartů zdravit,vždycky jak jsem někoho potkal tak když nezablikal tak aspoň zamáva.

Napsal: pon 03 úno 2014, 09:52
od kuher
My míváme občas sraz ve Vegasu na dvě, tři pivka, tož Ti dám vědět a stavíš se. Za nedlouho budu du Štatlu jezdit častěji, moje bude u Anny na operaci páteře a potom kontroly. :?

Napsal: úte 04 úno 2014, 10:57
od Hace
dneska dopoledne jsme se pozdravili s bílým smartíkem u Campus Square v Bohunicích
mno a hned po tom jsem potkal a pozdravili jsme se s černo-stříbrným mazlem na křižovatce na ulici Milady Horákové
tož pěknej den:)

Napsal: stř 09 dub 2014, 15:16
od kuher
Tak nám asi přibyl ve Třebové další kousek, kurňa, byl jsem po svých, bez "letáčků"
Obrázek

Napsal: pát 11 dub 2014, 20:05
od sultana
Normálně sem nepíšu,koho kde potkám,pac v Praze jezdí mraky smartu.Ale dnes jsem mel nějak kliku na Numeric Blue.Prvni ráno na Vinohradský u Jiraku a pak odpo u nás v Nazovsky.Ani nepozdravili/y...

Napsal: pát 11 dub 2014, 20:36
od kuher
:shock: To je hrubý nedostatek, ale my jsme větší vesnice a smartů pár, ale navzájem se zdravíme a i ten, kdo není klubák. :) *smart*

Napsal: pát 11 dub 2014, 21:26
od Markéta
Já dneska F4 v Kroměříži :wink: