Stránka 269 z 273
Dnes v Opave
Napsal: pon 18 lis 2013, 18:41
od Gabriela
Na krizovatke v Opave mi zablikal zlty smartik, fortwo. Ja som bola v cervenom roadstri. Majitela zlutaska nepoznam, ale potesilo

oddnes blikam vsetkym smartikom aj ja

Napsal: pát 29 lis 2013, 14:34
od kuher
Dnes jsme se setkali ve Svitavech s Hobojem, dali si v motorestu kávu a kousek užitečné řeči.

Napsal: úte 07 led 2014, 18:08
od kuher
Tak mě to mrzí, mohl být "pokec" s Hobojem zase. Jenže se mne nemohl dovolat, mobil na nabíječce a já v trapu.

Napsal: sob 18 led 2014, 22:20
od zorka.pce
Každý den vidím nově zaparkovaného oranžovo-černého Smartíka,když jedu odpoledne z práce,v Pardubicích-Nemošicích
A u divadla stojí denně dva,pak často u Hypernovy na parkovišti.V Pardubicích jich je jak naseto

Napsal: sob 25 led 2014, 17:58
od Hace
V Brně se to smartíkama jen hemží, takže takovej souhrn kde jsem koho doposud potkal:)
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 10281a0e8c
A kdo jsem já, přeci ten černostříbrný frajer:) kdo na Vás vždycky zabliká když se míjíme:)
Napsal: sob 25 led 2014, 19:15
od kuher
Ještě Ti tam schází bílý před nádražím. Včera jsem též jich pár potkal, ale aby neřeli, že jsem blázen, tak jsem neblikal. Byl jsem tam také klubáckým, ale fordem.

Napsal: sob 25 led 2014, 20:36
od zorka.pce
Včera jsem potkala tmavě šedého,nebo spíš černošedého u Globusu v Pardubicích

Hradecká SPZ

Potkaly se dva Smartíci
Napsal: ned 02 úno 2014, 18:18
od zorka.pce

U Kauflandu v Pardubicích ve čtvrtek odpoledne.Ale špatná fotka
Poznáte se někdo?
http://zorkapce.rajce.idnes.cz/Smart#SmartKaufland.jpg
Napsal: ned 02 úno 2014, 18:59
od Hace
Je pravda že v Pardubkach umějou vlastníci smartů zdravit,vždycky jak jsem někoho potkal tak když nezablikal tak aspoň zamáva.
Napsal: pon 03 úno 2014, 09:52
od kuher
My míváme občas sraz ve Vegasu na dvě, tři pivka, tož Ti dám vědět a stavíš se. Za nedlouho budu du Štatlu jezdit častěji, moje bude u Anny na operaci páteře a potom kontroly.

Napsal: úte 04 úno 2014, 10:57
od Hace
dneska dopoledne jsme se pozdravili s bílým smartíkem u Campus Square v Bohunicích
mno a hned po tom jsem potkal a pozdravili jsme se s černo-stříbrným mazlem na křižovatce na ulici Milady Horákové
tož pěknej den:)
Napsal: stř 09 dub 2014, 15:16
od kuher
Tak nám asi přibyl ve Třebové další kousek, kurňa, byl jsem po svých, bez "letáčků"

Napsal: pát 11 dub 2014, 20:05
od sultana
Normálně sem nepíšu,koho kde potkám,pac v Praze jezdí mraky smartu.Ale dnes jsem mel nějak kliku na Numeric Blue.Prvni ráno na Vinohradský u Jiraku a pak odpo u nás v Nazovsky.Ani nepozdravili/y...
Napsal: pát 11 dub 2014, 20:36
od kuher
Napsal: pát 11 dub 2014, 21:26
od Markéta
Já dneska F4 v Kroměříži
