Stránka 28 z 34

Napsal: čtv 25 čer 2009, 21:45
od Druzeta
Tak když si otevřu ty Tvůj odkaz na zastavárnu, tak hned na první stránce máš nabídku na půjčku 100t tak jsem právě nechápal na co si potřebuješ někde půjčovat 100t, navíc 100t při dnešních cenách nejsou žádné peníze.

Napsal: čtv 25 čer 2009, 21:46
od Janík
Druzeta píše: navíc 100t při dnešních cenách nejsou žádné peníze.
Vidíš Apollo a ty je do svatby nechceš dát :lol:

Napsal: čtv 25 čer 2009, 21:47
od stanislav.rejn
No a v podstatě bych se choval jako ti manažeři kteří si vyplácej co jim nepatří a platit cizí dluh z vlastních peněz??není to trochu blbé??Živnosti jsem pozastavil,ve skladu kde jsem dlužil peníze jsem si domluvil splátky. Společnice šla na mateřskou a já se věnoval zástavarně a vydělával peníze pro právniky a soudy.Ale jak jsem psal tak vše mi nakonec zaplatili :D

Napsal: čtv 25 čer 2009, 21:48
od stanislav.rejn
Máme 100tis. ale tu dělá jiná firma jen jí to zprostředkováváme.

Napsal: čtv 25 čer 2009, 21:50
od stanislav.rejn
Nevím ale sto tisíc nejsou žádné peníze tak mi je můžeš poslat :shock: .Pro mě je stokoruna pořád stokoruna. :twisted:

Napsal: čtv 25 čer 2009, 21:53
od Druzeta
Tak já jsem to pochopil tak že těch 100t půjčuješ Ty, a není to jako s těma manažerema že by jsi platil cizí dluh, ten dluh jak jsi psal jsi měl Ty u toho dodavatele který ti dodával asi nějaký materiál, že ti potom za něj ten pro koho jsi dělal nezaplatil je něco jiného.

Napsal: čtv 25 čer 2009, 21:57
od Druzeta
stanislav.rejn píše:Nevím ale sto tisíc nejsou žádné peníze tak mi je můžeš poslat :shock: .Pro mě je stokoruna pořád stokoruna. :twisted:
Za stovku si dneska už pomalu nekoupíš ani oběd a já když jdu jenom na malej nákup do potravin tak mě to stojí 400-500kč a to to mám jenom v košíčku, a když si spočítám kolik měsíčně musím zaplatit za stálé platby typu pojištění, telefon, benzin, učetní, atd, tak za těch sto tisíc bych nevydržel ani 2 měsíce. :twisted:

Napsal: čtv 25 čer 2009, 22:29
od Apollo
Druzeta píše:Hele a na co jsi potřeboval půjčku 100t když máš zastavárnu, to nějak nechápu. :?: :roll:
no to já taky ne? vždy to je zlatej důl tak musíš bejt ve vatě :lol:

Napsal: čtv 25 čer 2009, 22:33
od Apollo
Janík píše:
Druzeta píše: navíc 100t při dnešních cenách nejsou žádné peníze.
Vidíš Apollo a ty je do svatby nechceš dát :lol:
auta všechno sežerou a na ty drobnosti jako se svatba už nic nezbývá... z toho vyplývá chodit pěšky ženatej nebo jezdit smartem svobodnej... to se fakt špatně rozhoduje :lol:

Napsal: čtv 25 čer 2009, 22:37
od Apollo
Druzeta píše:a když si spočítám kolik měsíčně musím zaplatit za stálé platby typu pojištění, telefon, benzin, učetní, atd, tak za těch sto tisíc bych nevydržel ani 2 měsíce. :twisted:
nesmíš tolik odkládat měsíčně stranou na svatbu, pak ti zbude víc na benzín :wink:

Napsal: pát 26 čer 2009, 07:37
od xlukas.cz
Apollo píše:
Druzeta píše:Hele a na co jsi potřeboval půjčku 100t když máš zastavárnu, to nějak nechápu. :?: :roll:
no to já taky ne? vždy to je zlatej důl tak musíš bejt ve vatě :lol:
samo to nejde, to se musi i umet.

Napsal: pát 26 čer 2009, 07:40
od xlukas.cz
Apollo píše:
Druzeta píše:a když si spočítám kolik měsíčně musím zaplatit za stálé platby typu pojištění, telefon, benzin, učetní, atd, tak za těch sto tisíc bych nevydržel ani 2 měsíce. :twisted:
nesmíš tolik odkládat měsíčně stranou na svatbu, pak ti zbude víc na benzín :wink:
byl by blazen, kdyby se zenil. to neni jen svatba, ale potom svatebni cesta za exotikou. tim ti utecou dalsi ksefty, takze te svatba ve vysledku stoji jeste o polovinu vic nez se zaplati. svatba je pro ty, co se neciti moc jiste nebo pro deti. ti otrlejsi ani na ty deti svatbu nepotrebuji :-)

Napsal: pát 26 čer 2009, 09:47
od stanislav.rejn
Jen a se ožení :D Potom už nebude tvrdit že 100 tis nic není :twisted:
Soráč *SOS* *zoufalec*

Napsal: pát 26 čer 2009, 09:48
od stanislav.rejn
Druzeta píše:
stanislav.rejn píše:Nevím ale sto tisíc nejsou žádné peníze tak mi je můžeš poslat :shock: .Pro mě je stokoruna pořád stokoruna. :twisted:
Za stovku si dneska už pomalu nekoupíš ani oběd a já když jdu jenom na malej nákup do potravin tak mě to stojí 400-500kč a to to mám jenom v košíčku, a když si spočítám kolik měsíčně musím zaplatit za stálé platby typu pojištění, telefon, benzin, učetní, atd, tak za těch sto tisíc bych nevydržel ani 2 měsíce. :twisted:
Já tim jen chtěl říct že velké firmy pomoc dostanou,živnostníci ne. :idea:

Napsal: pát 26 čer 2009, 09:59
od Druzeta
stanislav.rejn píše:Jen a se ožení :D Potom už nebude tvrdit že 100 000tis nic není :twisted:
Ženit se nehodlám :lol: , a 100000tis je už docela hodně to je totiž 100milionů. :P a ne 100tis o kterých jsme se bavili.