Stránka 279 z 341
Napsal: čtv 23 čer 2011, 22:07
od nedojedl
i muži mají své dny
Napsal: pát 24 čer 2011, 09:58
od kuher
Napsal: pát 24 čer 2011, 14:49
od Gibon
Sestříhaný je to pěkně ale v normálu se od toho pádla ani nehneš jen aby to krapet jelo.
Napsal: pát 24 čer 2011, 16:29
od Pajik
jako drezina uz vymyslena je a nad to nic lepsiho uz nevymyslis....
Napsal: pát 24 čer 2011, 20:47
od kuher
Ta je fakt, že bych za ta "pádla" tahat nechtěl, raději půjdu po svých. Je tam vidět jakoby solární panel, hned zkraje. Navíc moje schnilé klouby.

Napsal: úte 28 čer 2011, 18:23
od houzar
Napsal: stř 29 čer 2011, 16:38
od houzar
Napsal: čtv 30 čer 2011, 14:26
od houzar
Napsal: čtv 30 čer 2011, 22:46
od xlukas.cz
nechcu objevovat ameriku. zil sem v domeni, ze dvoupatrove mestske autobusy jezdi pouze v londyne a dnes uz asi spis jen z nostalgie a tradice. jenomze ... ono to neni pravda. nove moderni dvoupatrove autobusy jezdi i po berline

Napsal: pát 01 črc 2011, 16:59
od houzar
Napsal: pon 04 črc 2011, 22:23
od nedojedl
http://www.novinky.cz/koktejl/238170-ml ... azemi.html
neuvěřitelný výkon toho vozu, ale blbě mi je ještě teď....
Napsal: pon 04 črc 2011, 22:29
od DYK77
1:19 stojí tam Smart

Napsal: úte 05 črc 2011, 07:08
od nedojedl
to už je nemoc!

Napsal: úte 05 črc 2011, 23:48
od Gibon
Napsal: stř 06 črc 2011, 00:02
od Dejvaval
To je u Krale zeleznic na nabrezi kousek od Strosmajerova namesti?