Stránka 284 z 341
Napsal: čtv 25 srp 2011, 22:07
od nedojedl
začlenění romů do společnosti... potkan navoněný parfémem od gucciho bude pořád potkan, tady se není o čem bavit ... oni se nezmění, odlifrovat nebo odpr... každý si domyslí sám.

Napsal: čtv 25 srp 2011, 22:09
od nedojedl
dyku, dycky se najde nějakej kazišuk humanista... kdyby to bylo jak říkáš a všichni drželi při sobě tak by tady nepřizpůsobivím bylo hodně horko.
Napsal: čtv 25 srp 2011, 22:41
od DYK77
Pravda pravda.
Napsal: stř 31 srp 2011, 06:27
od houzar
Napsal: stř 31 srp 2011, 08:10
od xlukas.cz
http://aktualne.centrum.cz/domaci/fotog ... m=referral
potom, ze nejsou penize ... jde jen a jen o to, ze jsou lide sikovnejsi a maji propracovanejsi projekty s nesmyslem a potom lide s dobrymi umysly, ale holt spatnymi projekty

Napsal: pát 02 zář 2011, 11:31
od xlukas.cz
uz sem to jednou cetl a dnes to vydali znovu jako cerstvou zpravu
http://www.novinky.cz/koktejl/243473-ml ... odvod.html
Napsal: sob 03 zář 2011, 07:49
od infiniti
Zapírat, zapírat a zapírat!

Napsal: sob 03 zář 2011, 09:58
od martin11
Napsal: ned 04 zář 2011, 14:39
od nedojedl
Napsal: úte 06 zář 2011, 14:44
od Druzeta
Napsal: úte 06 zář 2011, 14:51
od Gibon
Určitě ho sní.
Napsal: úte 06 zář 2011, 16:16
od nedojedl
v mariánkách je to semej digmore takže bych se ani nedivil, dělal sem tam nedávno jeden barák a auto sem chodil co chvilku kontrolovat, bylo to na hlavní třídě kde denně projedou tisíce aut a za bílého dne tam vodařům vykradli auto škoda za 80 tisíc a sadrokartonáři to měli za deset tisíc a auto stálo hned u hlavního vchodu ovšem za domem geto. No humus tam...
Napsal: čtv 08 zář 2011, 19:17
od houzar
Napsal: čtv 08 zář 2011, 22:23
od nedojedl
tam to znám a přidávám se k nechápajícím

Napsal: ned 11 zář 2011, 19:09
od houzar