Stránka 296 z 341

Napsal: pon 30 led 2012, 21:10
od Gibon
Buď bych na ní musel čekat nebo se tam musela vejít :D
Vešla, ale Barča jí musela křečovitě držet celou cestu a ještě seděla společně s Chelsinou :D
Obrázek

Napsal: pon 30 led 2012, 22:10
od xlukas.cz
:roll:
ale to patri do jineho tematu :!: :?

spravne jste ji vezli. a taky dobre uvazali.
stryc ma taky lg. nevim co za model a divil sem se, jak e tam designove primitivne udelane menu. mas ho taky takove obycejne? vyfot ;-)

Napsal: úte 31 led 2012, 10:12
od DYK77
To mi připomíná tohle, i když je to trochu z jiného soudku :P
Saxo = Peugeot 106 a TV 106 , mají to spočítané přesně na "mm" :mrgreen: ( je to plasma, takže musela stát )
Samozřejmě, že kvůli dvěma malým autům jsem v práci trochu pro smích, tedy byl, protože od doby co jsem si začal fotit co vše se dá do Smarta a Saxa nacpat a přeposílat to mým rivalům s většími auty, tak už mám od nich pokoj. Zdá se že pochopili, že pro moje potřeby to zkrátka stačí a že kvůli jedné či dvěma dovoleným v roce , nepotřebuji celý rok vozit o půl tuny šrotu na víc. Navíc, když jedu na dovču, tak takovou, kde už veškerý komfort je a nemusím s sebou tahat půl obýváku, dětského pokoje a kuchyně, takže ve finále i na tu dovolenou jedeme poloprázdní. :wink:

http://www.smart3.phorum.cz/SAXO/vlastnifoto/tv89.jpg
http://www.smart3.phorum.cz/SAXO/vlastnifoto/tv90.jpg
http://www.smart3.phorum.cz/SAXO/vlastnifoto/tv94.jpg

Napsal: stř 01 úno 2012, 07:24
od houzar
nový motor do smarta,výkon dobrý,trochu kouří ale ty emise uplatíme v česku No problem
http://video.idnes.cz/?idvideo=V120131_ ... chniky_zkl

Napsal: stř 01 úno 2012, 14:10
od houzar
30. 01. 2012 07:52 - Najmenej desa ¾udí zomrelo v nede¾u pri hromadnej zrážke vozidiel na dia¾nici v americkom štáte Florida.

Obrázek

Napsal: stř 01 úno 2012, 17:41
od houzar

Napsal: stř 01 úno 2012, 19:57
od Markéta
Ty, co jezdí s rozsvícenýma mlhovkama přes den, nebo v noci, kdy je vidět, bych pověsila na nejbližší strom. Pokud někoho takhle potkám, obvykle intenzivně uberu na rychlosti a snažím se prokouknout, kam že vede cesta 8)

Napsal: sob 04 úno 2012, 08:33
od houzar

Napsal: pon 06 úno 2012, 19:39
od xlukas.cz
http://www.vitalia.cz/clanky/nevyhodna- ... lka-baleni
Zápisník v obchode
celé vlákno

Je v obchodoch nejaký problém pobehova so zápisníkom? Ja som v dvoch obchodoch (jedna Billa, jeden Albert) pobehoval so zápisníkom asi hodinu a pol (niečo do školy) a nikoho to vôbec netrápilo.
Hodnotit: To snad ne… Hodnotit: Výborně!
Nahlásit jako SPAM
Odpovědět
Pavel F.
Pavel F. (neregistrovaný) ---.pilsfree.net
23. 1. 2012 17:13
Re: Zápisník v obchode
celé vlákno

Samozřejmě že problém to není. Autorka z toho dělá kovbojku. Jednotlivé značky (Tesco, Albert, Kaufland, Lidl, atd.) se mezi sebou tak špehují, že "agenty" si mezi sebou tolerují. Ceny výrobků stejně nelze utajit a když budou dělat problémy konkurenčním agentům, tak konkurence bude zase dělat problémy jim, až zase budou u konkurence.
Stejně tak třeba u hobby marketů. Když jsem v Hornbachu reklamoval cenu (garantují nejnižší cenu, pokud konkurence má levnější, tak cenu dorovnají a ještě sleví 10% či něco takovýho), tak normálně zavolali do Baumaxu "Nazdar Franto, za kolik máte výrobek xy? Aha.. Díky" A rozdíl vyplatili... Tatáž praxe bude jistě i v Baumaxu.

Patrik Chrz
30. 1. 2012 13:47
Re: Zápisník v obchode
celé vlákno

Nevim jak v potravinach, ale treba firma OKAY je tim znama. Staci si opsat cenu par vyrobku a jsou schopni vas vykazat z prodejny. Pritom cenove patri k tem drazsim, navic "predrazuje" zbozi par dni pred akcemi.
nebo :-)
http://www.vitalia.cz/clanky/nekvalitni ... dnich-zemi

Napsal: ned 12 úno 2012, 17:41
od houzar

Napsal: pon 13 úno 2012, 12:01
od xlukas.cz

Napsal: úte 14 úno 2012, 08:40
od houzar

Napsal: stř 15 úno 2012, 06:44
od houzar

Napsal: stř 15 úno 2012, 07:41
od xlukas.cz

Napsal: stř 15 úno 2012, 14:41
od Michal71