Stránka 4 z 5

Napsal: úte 08 črc 2008, 14:37
od DYK77
Jak to vidíme s Kimby :-)
Někdy by se tu mohl uspořádat srázek, by jsme vás tu protáhli :-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Napsal: úte 08 črc 2008, 14:39
od David0600
to je o poznání jiné :P

Napsal: úte 08 črc 2008, 14:48
od Gibon
Co ty ponožky v sandálech. Fůůůůůj :roll:

Napsal: úte 08 črc 2008, 15:05
od DYK77
To nejsou sandály, to jsou otevřený boty :lol:

Napsal: úte 08 črc 2008, 15:13
od DYK77
DYK77 píše:Jinak v případě srázku je tu možnost ubytování přímo v centru, kousek od mého bydliště a to ..

Penzion Olympia ( za lidovku )

http://www.olympia.wz.cz/penzion.htm


nebo Hotel Cascade

http://www.hotel-cascade.cz-ubytovani.com/Most.htm

Obrázek

Zvažte to, třeba na přes rok , nebo poslední kalbu :wink:

Napsal: úte 08 črc 2008, 15:16
od Pajik
kimby píše:JJ, vy jedni,jakmile jde o prsa a podobně, na to slyšíte :lol: ale dojdi prosím s košem...žádná odezva :wink:
Kos nema prsa, takze non concern. :wink:

Napsal: úte 08 črc 2008, 15:30
od DYK77
Na prsa neslyšim, jsem fajnšmékr :lol:

Napsal: úte 08 črc 2008, 15:39
od Pajik
DYK77 píše:Na prsa neslyšim, jsem fajnšmékr :lol:
To ja taky, takze slysim az na "prsa ctyrky a vetsi"...... ]:-(

Napsal: úte 08 črc 2008, 15:44
od DYK77
jj pořádný bomby :lol: -O -O

Napsal: úte 08 črc 2008, 15:47
od kimby
Gibon píše:Co ty ponožky v sandálech. Fůůůůůj :roll:
Hele,nám stačilo vidět v Praze ty vaše módní hity :lol:

řídit se stylem uvedeným v módních časopisech, to raději bych šla nahatá :-)

Napsal: úte 08 črc 2008, 15:48
od DYK77
kimby píše:to raději bych šla nahatá :-)
A jéje, už se zase vystavuješ ? :lol:

Napsal: úte 08 črc 2008, 15:53
od kimby
Já se nevystavuji, ale vystavuješ, no tak se vystavuji, vždy říkám, že se vystavuješ :lol: tak nějak Slunce, Seno... :-)

Napsal: úte 08 črc 2008, 15:59
od DYK77
Jo , Ti říkám, že se vystavuješ :lol:

Napsal: úte 08 črc 2008, 16:14
od Barbora
David0600 píše:
kimby píše:
David0600 píše:cí voe, tam bych chtěl bydlet
To je slavný Chánov, Most je již pěkné město a bude stále hezčí, to máš jako u vás, jsou hezká místa a i ta..houmlesácká.

Co jsi udělal s Bohdanem? Nemám co zajímavého číst :lol:

u nás je to jenom hezké

nevím, myslím že to tu bohdan nestíhá :lol:
To teda nestíhá, ale Bohden bydlí v Karlině :lol: :lol:
a to předtím to téma se mě taky netýkalo s košem chodí spolubydlíci a mi s Milackem se vidime tak malo,ze si ani neodmlouvame. :lol: Teda nekdy v noc :roll: Kdyz prijde z prace a ja spim, to je jesny ne :lol:

Napsal: úte 08 črc 2008, 16:47
od DYK77
Jak jako spolubydlící ?!
Jak jasný ne?! Bych a vyměnil 8E