Napsal: úte 08 črc 2008, 14:37
Jak to vidíme s Kimby 
Někdy by se tu mohl uspořádat srázek, by jsme vás tu protáhli










Někdy by se tu mohl uspořádat srázek, by jsme vás tu protáhli








Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://www.smart-club.cz/phpBB3/








DYK77 píše:Jinak v případě srázku je tu možnost ubytování přímo v centru, kousek od mého bydliště a to ..
Penzion Olympia ( za lidovku )
http://www.olympia.wz.cz/penzion.htm
nebo Hotel Cascade
http://www.hotel-cascade.cz-ubytovani.com/Most.htm
Zvažte to, třeba na přes rok , nebo poslední kalbu
Kos nema prsa, takze non concern.kimby píše:JJ, vy jedni,jakmile jde o prsa a podobně, na to slyšíteale dojdi prosím s košem...žádná odezva
To ja taky, takze slysim az na "prsa ctyrky a vetsi"......DYK77 píše:Na prsa neslyšim, jsem fajnšmékr
Hele,nám stačilo vidět v Praze ty vaše módní hityGibon píše:Co ty ponožky v sandálech. Fůůůůůj
A jéje, už se zase vystavuješ ?kimby píše:to raději bych šla nahatá
To teda nestíhá, ale Bohden bydlí v KarliněDavid0600 píše:kimby píše:To je slavný Chánov, Most je již pěkné město a bude stále hezčí, to máš jako u vás, jsou hezká místa a i ta..houmlesácká.David0600 píše:cí voe, tam bych chtěl bydlet
Co jsi udělal s Bohdanem? Nemám co zajímavého číst
u nás je to jenom hezké
nevím, myslím že to tu bohdan nestíhá