Stránka 4 z 7

Napsal: ned 26 zář 2010, 16:03
od xlukas.cz

Napsal: úte 22 bře 2011, 13:13
od pbxpbx
Tak jsem to opět já. Neví náhodou někdo, kam se ve Smartu instaluje hasicí přístroj, podobný tomu v odkazu?

http://cgi.ebay.de/SMART-FEUERLOSCHER-O ... 27b9740f7d

Napsal: úte 22 bře 2011, 13:15
od peopleshk

Napsal: úte 22 bře 2011, 13:18
od peopleshk

Napsal: úte 22 bře 2011, 13:26
od xlukas.cz
presne tak, patri pred sedadlo ridice. mam ho tam taky :wink:

Napsal: úte 22 bře 2011, 13:28
od peopleshk
*1*

Napsal: úte 22 bře 2011, 15:35
od pbxpbx
Hmmmm, já mám pod sedadlem odkládací schránku. Musel bych ho tedy dát na stranu spolujezdce nebo za sedadlo.

Napsal: úte 22 bře 2011, 17:16
od peopleshk
No tak to mas dobry, ja mam uplne smulu, u ridice schranku a u spolujezdce CD Changer :(

Napsal: úte 22 bře 2011, 18:01
od pbxpbx
Ty si při jízdě nezpíváš? *pisk* Ve Smartu je to jako ve sprše

Napsal: úte 22 bře 2011, 18:41
od peopleshk
....no zpivam, ale kdyz me nikdo neslysiii :D a jako ve sprse to vypada, kdyz jedu bez strechy a prijde okamzita prutrz mracen. Jinak ja stejne ten hasicak neresim, me to prijde jako zbytecnost. Ale kazdy podle sebe ze? 8)

Napsal: úte 22 bře 2011, 19:48
od michmartin
hmm ... , tak ty ho neřešíš - jo :shock:

- počkej, až budeš jednou svědkem situace, jako já před rokem, když jsem jel náhodou kolem jednoho borce, který poletoval kolem svého čoudícího + částečně na předku hořícího auta a já mu nemohl nikterak pomoct, protože mě to bylo taky šumafuk ( vozit hasičák ) , jako tobě :!:

Od té doby to mám stále před očima a vozím ho taky ... :wink:
- mohlo by se to klidně přihodit i mě, tak to bych byl asi totálně v riti - zas tekovej frajer zase nejsem ... 8)

Napsal: stř 23 bře 2011, 17:00
od Markéta
Hm, s tím hasičákem je potíž, pod řidičem šuplík, pod spolujezdcem - lopata a jiné kraviny :lol: takže ho mám tak volně ložený za sedačkou..no stress :wink:

Napsal: stř 23 bře 2011, 19:49
od peopleshk
.....ja nevim , ale jeli jsme s kamosem mel hasicak a blafla mu A6 a stejne s tim malim hasicakem jsme nemeli sanci. Shorelo to jako nic. Kooor kdyz je to benzinak....jde to raz dva. Smarta mozna uhasis, ale velky auto malym hasicakem ani prd. 8) A vetsinou blafnou auta ktery jsou zbastleniny a nebo meji elektriku v prd..... :D

Napsal: čtv 24 bře 2011, 09:05
od Blanka0600
taky si myslím :cry:

Napsal: sob 23 črc 2011, 23:00
od DYK77
Nemůžu najít to správné téma, ale někdo si tu se mnou kupoval do Roadstera v Autokelly nebo Lídlu tuhle tašku a dal si jí do kufru. Mě tam moc nevyhovovala, tak jsem pro ni našel jiné místo a je uklizeno :) Úložný prostor asi neocení akorát vyšší postavy, pro střední výšku v pohodě.

Obrázek

Obrázek