Stránka 4 z 7
Napsal: čtv 21 kvě 2009, 09:35
od Jirka P
Už se to tu řešilo několikrát, sedmikilo se dávalo až o rok později, společně s nástupem Roadsterů. tady je jen pozměněná řídící jednotka, ale ono k tý závadě vedlo víc aspektů jako krátké jízdy atd.
Napsal: čtv 21 kvě 2009, 09:52
od Druzeta
To vím že nový motor nebyl s nástupem faceliftu ale až dýl.
Napsal: čtv 21 kvě 2009, 14:43
od Jirka P
Já jsem podzim 2002 a víceméně jenom po Praze.
Napsal: ned 07 čer 2009, 14:54
od Bublinka
Zdravím
Mám problém po zaparkování v garáží najdu pod autem kolečko oleje
co 400km dolévám litr oleje
nevíte někdo co s tím???poslední variantu beru servis v mercedesu

Napsal: ned 07 čer 2009, 15:08
od xlukas.cz
vime. v hledani dej napr. smarti nemoc nebo turbo
rok a pocet km?
Napsal: ned 07 čer 2009, 15:51
od Bublinka
Dobře děkuju

benzín,rok 2000,najeto 107 000km
Napsal: ned 07 čer 2009, 16:15
od xlukas.cz
tak uz s tim radsi nejezdi a nech si zmerit tlaky ve valcich. s nejvetsi pravdeposobnosti to bude smarti nemoc. oprava cca 20 tis., kdyz to sveris do dobrych rukou. kdyz to das do mercedesu, tak ti reknou vymenit motor za desetititsice. doporucuju ho odtahnout do servisu do duchcova (pokud nemas zname) - viz servisy.
dalsi info by melo byt i tady
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=1732
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=1166
Napsal: ned 07 čer 2009, 16:29
od Bublinka
Tý jo
tak to je teda pekne na nic

ach jo....
Jinak dekuju moc za radu

Napsal: ned 07 čer 2009, 16:33
od xlukas.cz
kdyz se to opravi, tak mas na dalsich 100 tis. km pokoj
nejspis bude potreba i novy vyfuk, protoze je zaolejovany.
ale to ti samozrejme musi vsecko rict mechanik, az se na to podiva. jen bacha, at nema snahu menit zbytecne dily

- v pripade mati nemam obavy. to spis nejaky mistni garazovy opravar, vis.
Napsal: ned 07 čer 2009, 16:49
od Bublinka
No co se da delat...
a nevis o nejakem dobrem servisu v okoli Brna??proste jihomoravskem kraji???
Uz me to stve,protoze v garazi se tvori kolecka oleje,jak pinpongovy micek

Napsal: ned 07 čer 2009, 16:53
od xlukas.cz
ja se obavam, ze na jizni morave nikoho nemame. jedine hosek mercedes a tam si nejsu vubec jisty, jestli by rozdelavali motor a snazili se to opravit. tam by ho spis jen vymenili.
treba sem dojde dawe z ostravy a poradi. aurum ze zdaru vezla auto do prahy.
Napsal: ned 07 čer 2009, 16:56
od Bublinka
U Hoska jsem byla se podivat a dat jim 800kc na hodinu a jeste ani nevedet,co mi nakonec vymenili,protoze to smeli,jak to jde se mi nechce

byla jsem u jednoho dobreho mechanika,ale jsem jedina kdo se smartikem za nim jezdi,takze vubec nevedel,co kde je a tak

je to celkem na nic
Napsal: ned 07 čer 2009, 17:02
od Druzeta
Dávat to k někomu kdo Smarta nedělal nemá cenu, vymění půl auta než to dá dohromady a akorát na tom proděláš.
Napsal: ned 07 čer 2009, 17:06
od Bublinka
Tak kam ho mam dat...do Prahy se mi tahnout teda nechce a pak pro nej zase jet...

tak aspon neco v okoli 100km od Brna nevite??
Napsal: ned 07 čer 2009, 17:12
od xlukas.cz
tady nejde o to jestli se ti neco chce nebo nechce. jde o to, ze kdyz to das nekomu, kdo smarty nedela = nerozumi jim, tak ti vymeni zbytecne moc dilu a budes met tu opravu zbytecne drahou. a ver, ze ceny tech dilu jsou vyssi nez cesta do prahy (nebo duchcova) a zpatky. smart je maly a lehky, ten nalozis na kazdy bezny trosku vetsi vozik a odtahne ti ho tam kdokoli z rodiny nebo kamarad. do prahy a zpatky to mas z brna na nafte/benzinu 800 a potom si pro neho uz zajedes sama busem.