Stránka 4 z 19

Napsal: čtv 23 črc 2009, 20:30
od Jirka P
Nevím čemu se zrovna ty tlemíš :lol: :lol: :lol:

Napsal: čtv 23 črc 2009, 20:43
od houska
bydlim na samotě :lol: :lol: :lol:

Napsal: čtv 23 črc 2009, 21:38
od DYK77
Tak to já v tom případě bydlím na Měsíci :lol:

Napsal: čtv 23 črc 2009, 21:43
od houska
:twisted: :twisted: :twisted:

Napsal: čtv 23 črc 2009, 21:46
od DYK77
No ne, tak 50tis obyvatel je přeci jen větší samotka než téměř půl druhého milionu :lol:

Napsal: čtv 23 črc 2009, 22:15
od David0600
jelikož jsme se několikrát stěhovali tak nevim kterého :lol:

Napsal: čtv 23 črc 2009, 22:42
od houska
řepy
obyvatel: 24 214 (30. září 2005)
hustota zalidnění: 7 133[1] obyv./ km²

to je slušná samota :lol:

Napsal: pát 24 črc 2009, 11:57
od DYK77
Aha, tak to tady Most2 to máme tak něco bratru 850 :lol:

Napsal: pát 24 črc 2009, 12:02
od Druzeta
850 ale čertů na metr2 :lol:

Napsal: pát 24 črc 2009, 12:04
od DYK77
Když tak jezdím po ČR, řekni mi kde nejsou :oops: Spíše jsme v místě bydliště na ně zvyklí a tolik si jich nevšímáme jako jinde.

Napsal: pát 24 črc 2009, 12:07
od Druzeta
Jsou všude a hlavně rychle přibejvaj, za pár desítek let to tady nechci vidět, tady bude černo jak v to grafitovým dole v Krumlově. :evil:

Napsal: pát 24 črc 2009, 12:09
od DYK77
Invaze začala :twisted:

Napsal: pát 24 črc 2009, 12:10
od xlukas.cz
treba se do nich zakousne praseci chripka 8)

Napsal: pát 24 črc 2009, 12:18
od David0600
tak už je mám doma

Napsal: pát 24 črc 2009, 12:24
od Barbora
super