Stránka 4 z 13

Napsal: čtv 05 srp 2010, 19:59
od DYK77
První foto OK. Kabel mě taky praštil do očí, ale odstranit jej ve Photoshopu bude snazší než ho z té zdi sundat :)

Napsal: čtv 05 srp 2010, 20:09
od Gibon
Takhle uvažovat u focení je špatně. Jdu to prostě vyfotit jinam.

Napsal: čtv 05 srp 2010, 20:19
od Gibon
Tímto ale nechci vaše práce shazovat. Jsem rád že se snažíte.

Napsal: stř 25 srp 2010, 16:36
od xlukas.cz
ja jsu zvedavy, kolik bude z rakouska pouzitelnych fotek do kalendare :wink:

Napsal: stř 25 srp 2010, 19:46
od Gibon
No něco mám schováno.

Napsal: stř 25 srp 2010, 20:02
od Pegas
Obrázek

Napsal: stř 25 srp 2010, 20:10
od xlukas.cz
i tak cekam, ze se stane zazrak a nekdo dalsi se najde.

Napsal: stř 25 srp 2010, 20:13
od xlukas.cz
ty darebo a mojeho sis nevyfotil :lol:

pokud gibon uzna, ze by sla, tak asi jen tato
[img]http://img5.rajce.idnes.cz/d0505/3/3856[/3856417_fc292ef026de5b8294fd5739f701dbd7/images/smart_2010_244.JPG[/img]

Napsal: stř 25 srp 2010, 20:17
od Pegas
ten tvuj se me nevesel ne muj objektiv :D

Napsal: sob 28 srp 2010, 23:20
od Markéta
Jen jsem tak procházela fotky z podzimního srazu. Nevím, jestli splňuje poměr 4:3 nebo jak to má být.....

Obrázek


smart zde opravdu není dominantou :lol:


jinak jich na http://smartanka.rajce.idnes.cz/PSK_200 ... nsky_Grob/ je s letadlem fůra :wink:

Napsal: ned 29 srp 2010, 20:17
od Olii05
to letadlo stojí v olomouci? :roll:

Napsal: ned 29 srp 2010, 20:19
od Markéta
Ne, na Slovensku :wink:

Napsal: ned 29 srp 2010, 20:39
od scorpi4
v piestanoch konkretne.. :lol:

Napsal: ned 29 srp 2010, 20:52
od dyno
Trošku mě to připomnělo touhle fotku :wink:

Obrázek

Napsal: ned 29 srp 2010, 21:06
od Markéta
scorpi4 píše:v piestanoch konkretne.. :lol:

dík, nebyla jsem si jistá :lol: