Napsal: ned 04 črc 2010, 16:02
proc z neho seslo?
kdyz uz jsi na 110, tak proc nechces toho cerveneho kluboveho?
kdyz uz jsi na 110, tak proc nechces toho cerveneho kluboveho?
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://www.smart-club.cz/phpBB3/
Nevim, nevypadalo moc dobře, já tomu nerozumim tak ti k tomu nic víc neřeknu.. Nevim už ho asi prodal.. jelikož sem se na něj chtěla ještě kouknout a už jsem ho tu nenašlaxlukas.cz píše:proc z neho seslo?
kdyz uz jsi na 110, tak proc nechces toho cerveneho kluboveho?
nj kdo zaváhá nemá.LenkaK píše:Nevim, nevypadalo moc dobře, já tomu nerozumim tak ti k tomu nic víc neřeknu.. Nevim už ho asi prodal.. jelikož sem se na něj chtěla ještě kouknout a už jsem ho tu nenašlaxlukas.cz píše:proc z neho seslo?
kdyz uz jsi na 110, tak proc nechces toho cerveneho kluboveho?
Olii05 píše:nj kdo zaváhá nemá.LenkaK píše:Nevim, nevypadalo moc dobře, já tomu nerozumim tak ti k tomu nic víc neřeknu.. Nevim už ho asi prodal.. jelikož sem se na něj chtěla ještě kouknout a už jsem ho tu nenašlaxlukas.cz píše:proc z neho seslo?
kdyz uz jsi na 110, tak proc nechces toho cerveneho kluboveho?
kup si radši nějakého neověřeného "zmetka" z bazaru
holt někteří lidé mě dostávají stále do kolen.
Já Vás chápu radíte mi abych si koupila auto od někoho z klubu, ale myslim si že většina z vás to auto taky z bazaru má.. A už jste ho koupili tam nebo tam, přijde mi docela trapný když mi tu někdo napíše kup si radši toho neověřenýho šmejda z bazaru nebo tak nějak.. tak sem si tu pročítala příspěvky, kdy se lidi taky ptaji na auto daj vám tam odkaz a vy podle toho napíšete jo to je dobrý má to a to ne nemá to a zase tamto.. chápu to auto se musí vidět. A mě od tý doby co sem sem dala odkaz tak ,, vnucujete,, nějaký dvě auta někoho z klubu, a žádně rady k mému dotazu jsem se nedočkala. Přijde mi to divný!xlukas.cz píše:hlavne si nech poradit aspon tak, ze nebudes kupovat auto na silu a okamite, ale vyckas si az se nejaky slusny objevi.
LenkaK píše:Já Vás chápu radíte mi abych si koupila auto od někoho z klubu, ale myslim si že většina z vás to auto taky z bazaru má.. A už jste ho koupili tam nebo tam, přijde mi docela trapný když mi tu někdo napíše kup si radši toho neověřenýho šmejda z bazaru nebo tak nějak.. tak sem si tu pročítala příspěvky, kdy se lidi taky ptaji na auto daj vám tam odkaz a vy podle toho napíšete jo to je dobrý má to a to ne nemá to a zase tamto.. chápu to auto se musí vidět. A mě od tý doby co sem sem dala odkaz tak ,, vnucujete,, nějaký dvě auta někoho z klubu, a žádně rady k mému dotazu jsem se nedočkala. Přijde mi to divný!xlukas.cz píše:hlavne si nech poradit aspon tak, ze nebudes kupovat auto na silu a okamite, ale vyckas si az se nejaky slusny objevi.
Nějaké rady i bez dotazů ... http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=1052LenkaK píše:vnucujete,, nějaký dvě auta někoho z klubu, a žádně rady k mému dotazu jsem se nedočkala. Přijde mi to divný!
Sice taky studuji, ale peníze nějaký našetřený mámSmart Lady píše:LenkaK píše:Já Vás chápu radíte mi abych si koupila auto od někoho z klubu, ale myslim si že většina z vás to auto taky z bazaru má.. A už jste ho koupili tam nebo tam, přijde mi docela trapný když mi tu někdo napíše kup si radši toho neověřenýho šmejda z bazaru nebo tak nějak.. tak sem si tu pročítala příspěvky, kdy se lidi taky ptaji na auto daj vám tam odkaz a vy podle toho napíšete jo to je dobrý má to a to ne nemá to a zase tamto.. chápu to auto se musí vidět. A mě od tý doby co sem sem dala odkaz tak ,, vnucujete,, nějaký dvě auta někoho z klubu, a žádně rady k mému dotazu jsem se nedočkala. Přijde mi to divný!xlukas.cz píše:hlavne si nech poradit aspon tak, ze nebudes kupovat auto na silu a okamite, ale vyckas si az se nejaky slusny objevi.
Nemám nic proti autům z bazaru, sama mám (však kde se dá koupit ojeté auto, když na nové nemám...)
Souhlasím, že některé poznámky asi nejsou vhodné, nebo by se alespoň autor mohl pokusit je přeformulovat.....urážení Smartíků je na Smart foru asi nevhodne
Je jasny, že tě navedeme asi na auta z fora, o kterých víme, že jsou na prodej, protože po jiných autech nekoukame, když je koupit nechceme......neb teda alespoň ja ne....nahazej odkazy a určitě se názoru dočkáš
Autum moc nerozumím, ale vyjádřit se snad mohu
r.v 2005 za 109.000,- připomíná mi tak trochu moje autíčkoje to ale benzín - já jsem se docela na foru lekla, když se tu psalo o smártí nemoci (ale opravdu tomu moc nerozumím, na to tě asi upozorní jiní)
u mě mají budíky (očíčka) velké plus, sama jsem chtěla, ale nebylobarva autíčka je super, moje vytoužená, dnes bych ale uz asi po cerne nekoukala, protože zaparkovat pod stromem je trochu za trest
a to té černé mám na autě minimum a kvetu z toho.....co zimní kola? ja nechci strašit, ale zima neni zase tak daleko...budes mit na ně penizky??? pokud je v autě, to co je na fotkách, tak tu není přihrádka, zarážka, nebo jak tomu mám říkat v kufru a to mě jako docela v mém autě vytaci.....zabrzdím a veškeré papíry v autě mám vepředu pod nohama - možná i trochu nebezpečné.... moje znovu stejna otázka - budeš mít na to pak ještě nějaké penízky??? Jsem student a peníze mě docela ovlivňují při nakupování.....
A co ty ostatni autička na fotce???
Rozhodně jsem to nemyslela jako žádný osočování nebo něco podobnýho. Jako já nevim jestli tě to naštvalo nebo ne.. ale nemyslela jsem to nijak zle.. Já to sama vim že auto od někoho z klubu by byl kup nejlepší, ale bohužel v tý době kdy se tu to červený prodávalo jsem na to neměla a to už sem psala.. Já si myslim že už to auto z klubu řešit nemusíme když už je prodaný. Nakonec to dopadne tak že si auto z bazaru koupim, jako to dělá každej druhej.. Kdybych si nechtěla koupit smárta a chtěla něco jinýho, tak jdu taky do bazaru a koupim si to co bude drobet k světu a bude to jezdit. já stim počítám že do toho budu muset něco vrazit.. jako do každýho jinýho auta z bazaru.. Co ty víš třeba budu mít štěstí a narazim na auto co bude bez problému.DYK77 píše:Nějaké rady i bez dotazů ... http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=1052LenkaK píše:vnucujete,, nějaký dvě auta někoho z klubu, a žádně rady k mému dotazu jsem se nedočkala. Přijde mi to divný!
Rozhodně nešlo o vnucování, ale když už sem dal Olii tu Panterovu a dodovu nabídku, tak se o tom zkrátka diskutovalo a porovnávalo. Není zájem Ti něco vnucovat, protože z prodeje má zisk jen prodávající a nikdo jiný z SAC.
S názorem "přijde mi to divný" jako by jsi nás chtěla osočit, že nám jde o kšeft a ne o to Ti poradit. Xlukas teď udělal téměř to samé co Olii na začátku, když sem dal odkazy na auta, což by jsi mohla opět brát jako vnucování a toho bych se osobně již vyvaroval.
Takže je mi to jasný, příště na otázku "Chtěla bych Vás poprosit jestli by jste koukli na tohoto smártíká? Mám ho vyhlédnutého už dlouho, ale furt nevim" , stačí jednoduchá odpověď "Jo pěknej, takovej bílej s poklicema, atomatem a modrým rádiem, to bych a) koupil b) nekoupil" a hotovo dvacet.