Stránka 4 z 59
Napsal: úte 10 srp 2010, 15:02
od nedojedl
martin11 píše:Gibon píše:Něco podobnýho tvaru a konzistence jsem nedávno vykašlal

...no tak hlavně , že víme odkut to pochází....
a pák nám to lozí po stolech...

Napsal: ned 15 srp 2010, 21:23
od Gibon
Tady teď byla příšerná bouřka s obříma kroupama!
Obří jsou malý. Tyhle byli ještě větší.
Napsal: ned 15 srp 2010, 21:41
od Blanka0600
Gibon píše:Tady teď byla příšerná bouřka s obříma kroupama!
Obří jsou malý. Tyhle byli ještě větší.
u nás "jen" bouřka a pořádný slejvák s vichrem

Napsal: ned 15 srp 2010, 22:31
od dyno
Napsal: ned 15 srp 2010, 22:34
od Blanka0600
tak k nám to došlo později, na kroupy došlo taky

Napsal: ned 15 srp 2010, 22:38
od Gibon
Já jsem nevěděl co mám dělat. Takový rány do oken. Už jsem je chtěl radši otevřít když to ustalo. Auto je OK moje i Báry. Měl jsem je tu obě. Ale pánovi co stojí vedle mě to usekalo zrcátka.
Teď už to padá zase!!!
Jsou menší.
Napsal: ned 15 srp 2010, 23:20
od DYK77

Teď jsem skoro týden zase ničím nevyjel, doufám, že zítra bude klid a hovna s hákama si tam nahoře nechaj.
Napsal: pon 16 srp 2010, 07:17
od houzar
Napsal: pon 16 srp 2010, 12:30
od houzar
Napsal: pon 16 srp 2010, 17:15
od RavenS.
wau

to asi len u nas svieti slnko...
Napsal: pon 16 srp 2010, 20:26
od Blanka0600
no copak o to, ono u nás přes den taky svítilo

horší to bylo večer

Napsal: pon 16 srp 2010, 21:14
od xlukas.cz
ted je tu naprosto jasna obloha bez jedineho mracku
Napsal: pon 16 srp 2010, 23:30
od scorpi4
teda priatelia, to je hrozny pohlad..a je mi luto kazdeho, koho to akokolvek zasiahlo..u nas povodne, u Vas krupy...sa ten svet zblaznil tusim...
dyno, to kde Ti urobilo tu dieru?nejak to neviem identifikovat...

Napsal: pon 16 srp 2010, 23:33
od Markéta
Dnes jsem vyjela do města, svítilo slunce a bylo krásně. Pak jsem vystoupila z auta, zatáhlo se, než jsem došla do směnárny poprchalo, než jsem se vrátila k autu - pršelo tak, že jsem byla úplně promočená.
Takže nejen, že se nedá věřit předpovědi, ale ani pohledu z okna

Napsal: pon 16 srp 2010, 23:35
od nedojedl
tuším na zadním křídle nad oknem, taky jsem to chvilku luštil ta krupa musela být extra když to takhle rozvalila, kdybych to neviděl na fotce tak asi neuvěřím, mazec
