Stránka 4 z 10
Napsal: pon 02 srp 2010, 22:46
od houska
Gibon píše:Paka, se nežením ani se nechystám do mimina
Prý zatím.
nekecej prý je to v zatáčce

Napsal: pon 02 srp 2010, 22:48
od STAS1
Napsal: pon 02 srp 2010, 22:58
od dyno
Byl by blázen, kdyby tý situace nevyužil

Napsal: úte 03 srp 2010, 09:11
od scorpi4
ma len tak napadlo..gibon, ale to bude o jedneho smarta na ST menej, nie?..
nebolo by lepsie ist na ST na dvoch, a pod jeden stan?len sa pytam..
ja viem,optimalizacia nakladov..

Napsal: úte 03 srp 2010, 10:38
od xlukas.cz
nebo at jede gibon s barou v jednom aute, ale kdyby byl tak hodny a duveroval houskovi, ze by pujcil svoje auto houskum a oni mohli jet oba.
auto se sice nepujcuje, to byl takovy napad

Napsal: úte 03 srp 2010, 10:59
od dyno
nebo tam jednoho pošlete autovlakem napřed

Napsal: úte 03 srp 2010, 11:07
od DYK77
Zapřáhnout jako to dělá Xlukas

Napsal: úte 03 srp 2010, 11:20
od xlukas.cz
no, uvidime, jestli to jeste gibon neprehodnoti.
Napsal: úte 03 srp 2010, 11:23
od Jurko
Gibon, a Anitu nechces zobrat?
Napsal: stř 04 srp 2010, 07:54
od Jirkaal
Jedu taky odjezd z Prahy jen nevím jak velkej stan si mám vzít
Napsal: stř 04 srp 2010, 11:02
od dyno
Podle mě je stan zbytečnej luxus....

Napsal: stř 04 srp 2010, 21:26
od Jirkaal
Já vím stačí neopren
Napsal: stř 04 srp 2010, 22:00
od Jirka P
Já spíš hlásím svoji neúčast. Jelikož termín opět koliguje s jiným, dávám přednost
http://www.rallye-deutschland.de/start/index.php?lg=e kam jedu podpořit Martina Prokopa (a jeho gril

) Prostě o takové hvězdy jako Loeb, Hirvonen, Block atd nemůžu přijít
Takže příště!
Napsal: stř 04 srp 2010, 22:39
od DYK77
Příště vyhraje zase Prokopův gril, tak to rovnou vzdej

Napsal: čtv 05 srp 2010, 00:26
od dyno
koleduješ si chlapče...
