Stránka 4 z 4

Napsal: sob 02 říj 2010, 21:08
od DYK77
Vypadá to pěkně.
Ten způsob najetí KM odpovídá i mojí situaci, jak řekl Xlukas.
JJ kola by šla ven, na F2 by vypadala lépe, ale Roadster se 185kama vypadá jak tramvaj :lol:

Napsal: sob 02 říj 2010, 21:31
od scorpi4
ja by som len dodal, ze cena je 120 tis cez financovanie v AAA auto...v hotovosti 150 tis...takze chlapci, zabudnite..ziadne dohody v AAA nefunguju...spytajte sa Jurka, potvrdi Vam nasu skusenost, ked sme kupovali nasjo smartika...cena v AAA 6000 eur, ale v hotovosti 7500 eur..

a ziadne dohody...klamstva jedno za druhym..

Napsal: sob 02 říj 2010, 21:47
od DYK77
Před asi dvouma rokama kolega kupoval Roadstera na chlup stejného. Dal za něj 140.000 ,ale byl poškrábanej, najeto hodně přes 100.000 a motor šel na GO. Takže i za 150.000 by se o něm dalo snad uvažovat, pokud byl šlapal a byl předchozím majitelem udržovanej.

Napsal: sob 02 říj 2010, 21:50
od scorpi4
to je v pohode, myslel som len na to, ze ma k dispozicii 100 tis, a ze mozno myslel, ze tych 120 tis nejako da dokopy a ukeca polovicku...

len teda s tou cenou je to uplne inak..pricom nehovorim, ze 150 je vela..len teda je to viac ako 120 tisic..

Napsal: sob 02 říj 2010, 21:59
od DYK77
Tak to jsem nějak přehlédl, v tom případě je to jasný

Napsal: sob 02 říj 2010, 22:18
od sholim
scorpi4 píše:to je v pohode, myslel som len na to, ze ma k dispozicii 100 tis, a ze mozno myslel, ze tych 120 tis nejako da dokopy a ukeca polovicku...

len teda s tou cenou je to uplne inak..pricom nehovorim, ze 150 je vela..len teda je to viac ako 120 tisic..
Tak to jsem snad pochopil. Paní z AAA už mě masírovala, ze 120000 můžu mít pouze když si půjčím od nich. 70% akontace maximum (82000Kč) a zbytek splácet jak dlouho si určím. Je mi jasné, že se splátkami se na 150000 také dostanu.
Šlo mi především o to vyzkoušet si posezení (já i má drahá polovička máme přes 180cm), podívat se na auto zblízka a pak posoudit zda můj sen není zcestný.
Auto znám pouze z internetu a fotek.

Napsal: sob 02 říj 2010, 22:44
od xlukas.cz
180 neni moc. prumerna vyska.
greg ma s polovickou dva metry, ten to ma horsi a vlezou se.

Napsal: sob 02 říj 2010, 23:12
od DYK77
180 v pohodě. Důležitější než výška je nemít těžkou .. *zadek*
:lol:

Napsal: sob 02 říj 2010, 23:30
od Jurko
nesuhlasim....

mam 192 cm, a cez 100 kg, a zmestim sa bez problemov!!!

Napsal: sob 02 říj 2010, 23:54
od DYK77
Kamarád z práce má skoro 2m, 130Kg, 40let a rval jsem ho z místa spolujezdce všemi čtyřmi. Do něj máš ještě rezervy 8)

Napsal: ned 03 říj 2010, 11:00
od Markéta
Já myslím, že není problém tam, ale zpátky :lol:

Sholim, myslím si, že pokud vemeš polovičku a povozíš ji v tomhle "brku", tak ti na něj dá víc. Je to úžasný, fantastický zážitek. :wink:

Napsal: ned 03 říj 2010, 11:07
od xlukas.cz
a kdybys ji spravne natrepal az by z toho mela slastne pocity, tak da s klidem jednou tolik :lol:

Napsal: ned 03 říj 2010, 11:25
od DYK77
A když si na to natřepání pozveš kamaráda, tak to bude zadarmo :-)))

Napsal: ned 03 říj 2010, 13:32
od sholim
Vy jste ale vtipálci.
Ale něco na tom je. Uvidíme.

Napsal: úte 12 říj 2010, 21:00
od DYK77
Markéta píše:Já myslím, že není problém tam, ale zpátky :lol:
http://www.stream.cz/video/523239-tlous ... amborghini
:mrgreen: