Stránka 4 z 5

Napsal: úte 04 pro 2012, 09:44
od Druzeta
Dálniční známky zase podraží....

http://ekonomika.idnes.cz/rsd-se-zmeni- ... nomika_ert

Napsal: ned 14 dub 2013, 16:11
od houzar
Obrázek

Napsal: pon 15 dub 2013, 06:32
od kuher
:D :D Nádherný, pokud to budou dělat firmy, co dálnice stavěly, nebude to daleko pravdy. Měli si vzít tu firmu z Izraele, včera jsem poslouchal, jaké tam mají pěkné silnice i po letech a za třetinu ceny našich./cyklostezek/ :evil:

Napsal: čtv 02 kvě 2013, 18:06
od houzar

Napsal: ned 26 kvě 2013, 17:24
od xlukas.cz

Napsal: čtv 30 kvě 2013, 08:37
od xlukas.cz

Napsal: stř 30 říj 2013, 12:29
od houzar

Napsal: stř 30 říj 2013, 19:29
od Markéta
Zavřeli mi sjížďák do Ikea, jsem v pasti :lol:

Napsal: sob 23 lis 2013, 17:54
od houzar

Napsal: pát 06 pro 2013, 16:05
od houzar
dálnice je prý nejbezpečnější cesta
http://jihlava.idnes.cz/nehoda-na-d1-na ... zpravy_skr

Napsal: stř 11 pro 2013, 06:54
od houzar

Napsal: stř 11 pro 2013, 22:30
od houzar
Obrázek

Napsal: úte 04 úno 2014, 19:15
od houzar

Re: Dálnice

Napsal: pát 21 srp 2015, 19:40
od xlukas.cz
:D nova D1 u brna

Obrázek

Re: Dálnice

Napsal: pát 21 srp 2015, 22:33
od STAS1
:lol: :lol: :lol: :lol: -O