Stránka 4 z 4

Napsal: čtv 10 bře 2011, 13:38
od STAS1
DYK77 píše:
Alena píše::) dostaka jsem akční dáreček - leštěnku ve spreji,
:shock: co to je ?
Sáákra, jak to že to ještě nemáš :shock: :lol: :lol: :lol:

Napsal: čtv 10 bře 2011, 14:01
od DYK77
Právě :shock: :lol:

Napsal: čtv 10 bře 2011, 17:22
od Alena
Tak opravuji - je to čistící spej, myslela jsem, že je to jen na lesk
http://www.business-car.cz/clanek/omv-s ... y-top-wash :D

Napsal: čtv 10 bře 2011, 21:27
od DYK77
Stále mi z toho není jasné na co ten sprej je :)

Jako vždy před STK i dnes jsem si byl nechat umýt motor na Citroenu. Nalítala do něj přední maskou přes zimu slaná voda, takže byl ee. Jezdím za mytím 20km, protože to tam mejou parní vývěvou, ne vodou. Líbí se mi kouřové efekty , když to tam láduje, miluju když to dělá :lol: Pak všechno vyfouká stlačeným vzduchem, nastartuju na první cvrnknutí a jedu. Motor jak novej :)