Stránka 4 z 10
Napsal: stř 09 úno 2011, 14:40
od houzar
velebnosti vono vám to svítí
Napsal: stř 09 úno 2011, 16:24
od Blanka0600
"sraz účastníků u zámku Lednice" nevím, zda máte zajištěné parkování? Když jsme tam byli naposledy, tak je tam míst na parkování docela málo

Napsal: stř 09 úno 2011, 16:32
od xlukas.cz
neboj, to je jen navrh a vse budeme met do srazu osefovane. ostatne jako vzdy.
Napsal: stř 09 úno 2011, 16:34
od Markéta
Dobře dobře dobře, udělám si soukromý indviduální sraz se zorbováním sama v ´jiném termínu. Spokojeni ?
A na holou by zasloužil Lukáš. Nemůžu za to, že jsem učitelka...to je prostě diagnóza...

Napsal: stř 09 úno 2011, 16:37
od Markéta
Navíc je to tu od 17. 1., to jsou tři týdny a ne měsíc

Napsal: stř 09 úno 2011, 16:46
od dyno
Jakoby tu někdo mluvil...

Napsal: stř 09 úno 2011, 17:34
od Markéta
Já se na tebe normálně tak těším, že ani dospat nebudu moct

Napsal: stř 09 úno 2011, 21:26
od dyno
Nápodobně děcka... už pomalu začínám zakládat bar

Napsal: stř 09 úno 2011, 22:05
od Markéta

waw nezapomeň si vzít řidiče
Napsal: čtv 10 úno 2011, 08:21
od Blanka0600
xlukas.cz píše:neboj, to je jen navrh a vse budeme met do srazu osefovane. ostatne jako vzdy.
myslela jsem si to, ale co kdyby

Napsal: stř 16 úno 2011, 14:34
od houzar
Napsal: sob 26 úno 2011, 16:58
od sultana
ač jsem hlasoval, tak se asi dojedu podívat na srázek... vidím se občas jen s Xlukasem a Dykem. Nakonec mi to vyjde těsně po soustředku, huráá

Napsal: ned 27 úno 2011, 14:05
od DYK77
Tak a Ti to vyjde. Není na to vyvětrat hlavu pěkně po smarácku
My se tentokrát neuvidíme. Škoda, tak někdy příště .
Napsal: ned 27 úno 2011, 15:20
od STAS1
No my přijedem, ale jen na sobotu, protože v neděli nemůžem...
Ale máme to skoro za rohem, tak se rádi srazíme

JVV
Napsal: ned 27 úno 2011, 16:08
od jagobz
Perfektně zvolená lokalita.
