Stránka 4 z 4
Re: Krušnohorská pohoda - proč to ještě nezkusit?
Napsal: stř 09 kvě 2012, 22:40
od DYK77
Ivojah píše:Chatku již mám reservovanou. Tak alespoň do 20. května to ještě s přihlášením ponechte otevřené.
Ivo. Pocitat s tim, ze prijedu, zarezervovat chatku a nenapsat tady ani carku, tak to je prave ten priklad, ze jaky pristup k organizaci maji potencialni ucastnici, takovy pristup k tomu ma i poradatel. Nicmene pokud to nezrusis, tak te ve stichu nenechame.
K tem zbylym co se napsali jiz drive, tak polovina z nich byla jeste s otaznikem. Ano psal jsem, ze rezervace je nezavazna, ale neresil bych, kdyby z 15 aut neprijelo 5. Kdyz ale poradne nevim jestli vlastne z tech 5ti zapsanych vubec nekdo prijede, protoze nikdo neodpovedel na Kimby nedavny dotaz, proste mrtvo, a protoze polovina drive zapsanych je s otaznikem a napr. xlukas nepriveze ani lenku, tak je to z meho pohledu jasny signal akci zrusit a muzete me proklinat horem dolem.
Proč nejet se podívat na Krušné hory
Napsal: čtv 10 kvě 2012, 12:22
od Ivojah
Dyku, máš pravdu měl jsem reagovat dříve ale myslel jsem ( no neměl jsem myslet ale asi konat) že objednání se měsíc do zahájení akce bude stačit. No nicméně nějaká uzavírka termínu i předběžně přihlášených - by nebyla od věci vnesla by do věci jasno. Termín nezruším, docela bych byl rád kdybychom se s Vámi ale i s jinými zájemci o tuto akci setkali. A když již ne - SPANILÁ JÍZDA - pro malý počet posádek a vozidel tak alespoň jedno odpolední posezení přecházejícího do jednovečerního by se na avizovaném místě nebo v blízkém okolí mohlo uskutečnit. Jinak jak jsem psal pojedeme na Kamencové jezero a v rámci výletu i jinde v každém případě. Tak uvidíme?
Napsal: čtv 10 kvě 2012, 14:25
od kimby
Jak jsme psali,akci jsme zrusili,jako oficialne nic pripravovat nebudeme,s timto poctem nam to za to opravdu nestoji (venovat tomu cas,ktery je pro nas drahocenny),ale na Kamencak pojedeme,klidne podnikneme jak posezeni,tak vyletik,kdo se prida,ten se prida.....ale vazne jen na tu pohodu,sejit se,popovidat,popr.si spolecne nekam vyjet.
zastavení na kus řeči
Napsal: pon 04 čer 2012, 15:54
od Ivojah
Krušnohorská pohoda II, i když akce byla oficiálně zrušena my s manželkou do místa Kamencové jezero přijedeme, alespoň doufám, jinak bychom museli rušit i jiná ubytovací místa - takový větší výlet.
Z pocitové strany by bylo docela dobré tam přece jen někoho z klubu potkat. Ano akce byla zrušena, ale bylo by příjemné si s někým v podvečer 22. nebo 23.6. popovídat s nějakým nápojem v ruce. Prostě tam v termínu, který byl prvotně zadán přijedeme.
Ale když tam nikdo nebude tak abyste věděli - uražený nebudu z klubu nevystoupím, a budu zde stále oxidovat! Smartclubáky zdravím
Napsal: pon 04 čer 2012, 22:10
od kimby
když to vyjde, dorazíme
Napsal: úte 24 črc 2012, 18:32
od Ivojah
Napsal: ned 23 zář 2012, 09:59
od DYK77
Děkuji za objektivní názor na náš kraj a jsem rád, že se vám na severu líbilo. Pokud se nestane nic zásadního a pokud bude zájem, je velká šance, že by se mohla příští léto KP opět konat.
Napsal: pon 15 říj 2012, 20:01
od ufo
kimby píše:Přeji mnoho sil s tímto bojem a budu ráda, když o sobě dáte vědět, jak se vám daří! Držte se, hlavně manžel!!!!!
Tak jsem tu opět, tak muž již má po oboustranné transplantaci plic, bylo to náročný 7hod.operace, ale vše probíhalo bez komlikací

. Teď jsou to čtyři měsíce-stále je v rekonvalescenci, ale jinak se daří v rámci možností.
Tak snad příští rok budeme k mání.

Napsal: úte 16 říj 2012, 09:07
od Blanka0600
Držíme palce, a je co nejdřív v pohodě

Napsal: stř 17 říj 2012, 09:44
od ufo
Děkujem

Napsal: čtv 18 říj 2012, 22:25
od kimby
ufo píše:kimby píše:Přeji mnoho sil s tímto bojem a budu ráda, když o sobě dáte vědět, jak se vám daří! Držte se, hlavně manžel!!!!!
Tak jsem tu opět, tak muž již má po oboustranné transplantaci plic, bylo to náročný 7hod.operace, ale vše probíhalo bez komlikací

. Teď jsou to čtyři měsíce-stále je v rekonvalescenci, ale jinak se daří v rámci možností.
Tak snad příští rok budeme k mání.

moc moc držím palce,a zotavení po tak těžké operaci proběhne co nejlépe, posílám co nejvíce sil a budeme se na vás těšit, a to bude příležitost jakákoliv!!!!!!!
Napsal: pát 19 říj 2012, 11:51
od ufo
Jo jo určitě ještě bude příležitost,díky,
Dana

Napsal: ned 10 bře 2013, 18:34
od Mili_K
KP III - 2013 ?
Planuje se nejake "neoficialni" posezeni jako bylo treba v roce 2011? Strasne se mi styska po tom "HOTELU"

Napsal: ned 10 bře 2013, 20:56
od DYK77
Neplánuje se, ale když jsem šel dnes večer z práce, tak se mi shodou náhod právě po takovém posezení také zastesklo. Na většinu srazů to máme daleko a času moc není ( viz aktuálně Hranický kras... , strávit 5 hodin v autě cestou tam a 5 hodin zpět je poslední dobou opravdu luxus, stále svou účast zvažujeme ), takže něco nenáročného, kde si každý jako posledně zvolí ubytování a stravu operativně dle své libosti, by se dalo naplánovat. S programem by nebyl žádný problém, ale potřebovali bychom mít nafukovací dovolenou. Něco jsme si naplánovali již na zmíněné JVV, něco jsme museli dát na oltář kvůli prarodičům, kteří letos slaví v Hlinsku diamantovou svatbu, něco málo nám zbude na týdenní rodinnou dovolenou a pak mě čeká velká pracovní změna, tak vůbec nevím co a jak od července bude. Kdyby něco, dáme určitě vědět, a se ForFour vyvětrá
