Stránka 4 z 4

Napsal: stř 11 srp 2010, 16:52
od Olii05
Markéta píše:http://www.perfektshop.cz

Skla na smarty tam mají pod MCC :lol: i na roadstery a F4
na kolik to vyjde taková výměna?
máš s nimi zkušenost?

Napsal: stř 11 srp 2010, 16:56
od Markéta
Nemám, jen jsem to tak našla.

Napsal: stř 11 srp 2010, 17:00
od Olii05
Čelní sklo MCC SMART r.v.98- modré solextra autosklo

Čelní sklo MCC SMART r.v.98- zelené autosklo

neví někdo jaký je v tom praktický rozdíl?
něco jako že zelené má UV ochranu či tak něco?

Napsal: stř 11 srp 2010, 17:02
od Markéta
Já mám třeba zelené. ( jak jsem nečekaně zjistila ). Měli by mít menší propustnost a lepší ochranu před sluncem. V praxi to ale nefunguje :lol: prostě se vyrábí takhle.

Napsal: stř 11 srp 2010, 17:03
od Markéta
Mimochodem - sháním takovu tu gumu kolem čelního skla, ale nemůžu ji nikde najít :cry:
-------------------------------------

tak na stránce výše ji mají :wink:

Napsal: stř 11 srp 2010, 17:48
od Olii05
Markéta píše:Mimochodem - sháním takovu tu gumu kolem čelního skla, ale nemůžu ji nikde najít :cry:
-------------------------------------

tak na stránce výše ji mají :wink:

guma vyjde v onom servisu na 1930,-

a případná montáž skla na 1850,- :oops:

Napsal: stř 11 srp 2010, 19:46
od Markéta
Jo, to už vím, výměnu mi provede mechanik doma, ale dá se někde sehnat levněji? Nikde jsem nic nenašla

Napsal: čtv 14 črc 2011, 15:36
od MausX
Chystám se sundat čelní sklo. Vše mam domluvené, ale nevím jak sundat ty šedé plastové lemy kolem předního okna a stropu. Poradil by někdo?

Napsal: čtv 14 črc 2011, 16:39
od Dawe
otázkou je proč to chceš sundat? a normálně to drží na pérkách, zatáhnout dovnitř, zbytek musíš sundat stínítka a taky pak zatáhnout ale kvůli výměně okna se to nedělá.

Napsal: čtv 14 črc 2011, 18:04
od MausX
Tak lemy se povedly ale jak sundam zpetne zrcatko nad celnim sklem?

Přelepení skla

Napsal: pon 22 čer 2015, 16:29
od rrrrra
Nevíte, kdo mi v Praze přelepí sklo u 450?

Díky

Re: Výměna čelního skla

Napsal: pon 22 čer 2015, 16:36
od mugwai59
Uplne kdokoliv kdo se lepenim skel zabyva (zkus google + nasledny telefon).

Re: Výměna čelního skla

Napsal: pon 22 čer 2015, 23:20
od JBC
Raději si vyber někoho, kdo Tě nechá koukat se pod ruce. Už jsem viděl i špatně zalepená okna. Např, když nasazovali bauset na sklo, tak ho natáhli k jedný straně, takže potom neseděla guma v zatáčce v dolním rohu okna a byla tam hloupá škvíra (i když okno asi těsnilo), ta shrnutá guma pak přebývala v horním rohu, takže tam se guma snažila odstávat - úspěšně.
Mě když lepil okno, tak ho málo zamáčkl na horní straně, takže guma (bauset) nedosedala na střechu, byla tam malá škvíra. Že jsem byl u toho, tak jsem mu to mohl říci a okamžitě to dotlačil, takže mám okno hodně dobře nalepené (100 % to stejně není).