Stránka 4 z 13
Napsal: úte 11 kvě 2010, 10:20
od xlukas.cz
nechcu se v tom vrtat. rozdelane sem to nikdy nevidel, takze se jen divim, ze je tam lyzina a spatnym nasazovanim strechy se opotrebovala. to spatne nasazovani jsi asi ani nemohl ovlivnit. nebo jo?
ravens by jeste mohla vedet jak to tam vypada. strechu uz resila.
Napsal: úte 11 kvě 2010, 10:22
od hadak
No pry se to pri tom rucnim nasazovani strechy z te nejnizsi polohy do te polohy, kdy uz se ta strecha natahuje elektronicky, se muze zkřížit... a pak se to opotrebovava...
Napsal: úte 11 kvě 2010, 10:29
od xlukas.cz
tak to ano, uz chapu.
ale stejne bez rozdelani se to neda vymenit, resp. kdyz se nebude vedet jak to presne vypada, tak ani udelat

Napsal: úte 11 kvě 2010, 10:34
od hadak
sorry nemam asi ten spravny motoristicky slovnik
a Chrobakovi jsem poslal mail
Jinak kveten ma jeste prset, takze jeste chvilku zkusim sehnat cely dil a kdyz by to neslo, tak bych to nechal odstrojit a vyfotit.... Pak by se s tim mozna dalo neco delat... Problem je prave, ze tech celych dilu strechy ani moc v ČR pry neni... Rad bych se nekde poptal sam, ale jak je videt, tak nez se nekde vysvetlim, co chci, tak me uz zavesi

Napsal: stř 02 čer 2010, 14:47
od RavenS.
tak ako uz je strecha opravena?
to treba vymenit celu strechu? mne bolo povedane ze ked sa tam v tej streche nieco zlomi, ze ju treba celu vymenit a ze to vyslo asi pred 3 rokmi 140 000 sk
Napsal: stř 02 čer 2010, 14:55
od Tomáš
Mně P. Chrobák taky spravoval střechu (nějaký kolečka, jedna lyžina, nějaký zámky,...). Nebylo to nijak drahé, funguje to perfektně a bylo to rychle hotové. Super servis

Napsal: stř 02 čer 2010, 15:04
od RavenS.
ja mam uz vymenene lanka a este musim kolieska na motorcekoch a potom by to uz malo chodit.
ja sa len tak zo zaujimavosti pytam ci sa uz niekto stretol s kompletnou vymenou strechy (mne sa to zda byt hlupost ze sa to neda lacnejsie opravit)
Napsal: čtv 10 čer 2010, 21:01
od hadak
RavenS. píše:tak ako uz je strecha opravena?
to treba vymenit celu strechu? mne bolo povedane ze ked sa tam v tej streche nieco zlomi, ze ju treba celu vymenit a ze to vyslo asi pred 3 rokmi 140 000 sk
jeste to neni opravene. ale jsem s chrobakem domluveny, ze se mu ozvu a ze by se mi na to podival. zitra jedu k memu servisakovi a zeptam se jaky ma na tu opravu rozpocet... pak bych to zkusil dat ke chrobakovi, jestli by za ty penize neudelal zazrak

Napsal: čtv 01 črc 2010, 18:32
od hadak
tak za tyden snad budu vedet vic...
Napsal: čtv 08 črc 2010, 08:11
od xlukas.cz
tady je nejake udelatko pro kabria pro zatahovani strechy pri pokazene elektrice

Napsal: čtv 08 črc 2010, 08:52
od Tomáš
JJ, to jsem našel po koupi Smarta v šuplíku pod sedadlem

Napsal: čtv 08 črc 2010, 10:32
od RavenS.
na ebay to maju...
Napsal: pát 09 črc 2010, 21:02
od RavenS.
dneska som vybrala motorceky zo strechy a hybala som s nou rucne, ale chodila strasne tazko. je to normalne?
Napsal: pát 30 črc 2010, 08:30
od hadak
tak u me zatim porad zadna zmena...
Napsal: pát 30 črc 2010, 10:17
od Olii05
můj Prcek čekal na střechu v chodově měsíc a skoro půl
ted už se tomu oba smějem
