Stránka 4 z 18

Napsal: stř 03 lis 2010, 16:56
od xlukas.cz
a ja sem ten vcerejsi obrazek nechapal :oops:

pneu jsi zvolil dobre (ja je mam totiz taky ;-) ). zima bude urcite zabavna. opatrne pri brzdeni. zastavovat se mu vubec nechce :D

Napsal: stř 03 lis 2010, 17:12
od houzar
tak tohle vymyslet muselo dát ministrům hodně práce-možná,že kdyby dělal každej to co trochu umí žilo by se nám lépe/ i blbec může mít vysokou školu
http://infografika.idnes.cz/auto/zpravo ... ybava.html

Napsal: stř 03 lis 2010, 17:25
od Tomáš
xlukas.cz píše:a ja sem ten vcerejsi obrazek nechapal :oops:

pneu jsi zvolil dobre (ja je mam totiz taky ;-) ). zima bude urcite zabavna. opatrne pri brzdeni. zastavovat se mu vubec nechce :D
Dám pozor 8)

Napsal: stř 03 lis 2010, 17:30
od xlukas.cz
proc nemusi byt zimni pneumatiky z usti nad labem do toho obrovskeho kopce smerem na nemecko :?:

je to ale sranda kdyz vidim ty useky na vysocine, jak kousek jo, kousek ne :lol: :lol:

treba pelhrimov - humpolec - havlickuv brod - jihlava tam kdyz zasnezi, tak je to na letnich nesjizdne uplne :roll:

taky ta silnice 1/35 je vtipna :lol: tam kdyz zasnezi a zafouka ... mezi svitavama a moravskou trebovou sem zazil vyfrezovanou silnici a bariery kolem mely vysku 3 - 4 metry. uzasny zazitek.

Napsal: čtv 24 úno 2011, 09:31
od xlukas.cz
Obrázek
Obrázek

Napsal: čtv 24 úno 2011, 23:21
od xlukas.cz
yokohama 195/50 r15

Obrázek

ty moje uzasne goodyear eagle f1 uz nedelaji :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
naprosto skvele drzely, byly doslova lepive, kdyz byly teple. ach ach, to je skody.

Napsal: čtv 24 úno 2011, 23:40
od DYK77
To bych chtěl vidět v reálu, nevím jestli se mi ten dezén líbí nebo ne 8E

Napsal: pát 25 úno 2011, 07:57
od xlukas.cz
mne se moc nelibi. ale je zajimavy. vypada to, ze na suchu by nemel mit problem. na vode bych se bal.

Napsal: pát 25 úno 2011, 16:10
od DYK77
Možná bude mít velkej valivej odpor.

Napsal: sob 08 říj 2011, 20:15
od Dejvaval
Potrbuji koupit sadu zimnich pneu. Mate nekdo dobry tip na dobry pomer cena/vykon a pripadne odkaz?

Napsal: sob 08 říj 2011, 21:10
od xlukas.cz

Napsal: ned 09 říj 2011, 14:15
od houzar

Napsal: ned 09 říj 2011, 20:10
od dodo555
od akeho datumu su v CR povinne zimne pneu?

Napsal: ned 09 říj 2011, 20:13
od Alena
Od 1.listopadu do 30.března :wink:

Napsal: ned 09 říj 2011, 20:18
od Dejvaval
Co si myslite o teto volbe?

Continental ContiWinterContact TS760 175/55 R15 77T
2245,- kus
Continental ContiWinterContact TS760 145/65 R15 72T
1251,- kus