Stránka 4 z 4

Re: Nabizim sveho mazlika

Napsal: čtv 20 srp 2015, 21:59
od davidstebila
Taky poctive hlasim ze mam jen jednoho (jedinecnyho) milacka ale jestli stara bude porad tahat druhy auto(1.8benzin) tak ji ho prodam a dostane mrne :) benzinovy