Stránka 4 z 5

Re: Jak vyndat motor z vozu

Napsal: čtv 07 led 2016, 21:46
od Jindřich
Přesně tak, bude to podobný, pusť se do toho, uvidíš, že to půjde ?? *VV*

Re: Jak vyndat motor z vozu

Napsal: pát 08 led 2016, 06:06
od Petrusak
Dneska jdu do toho, pak napíšu, jak to šlo a co to všechno chtělo.

Re: Jak vyndat motor z vozu

Napsal: pát 08 led 2016, 12:51
od JBC
A pokud se Ti poštěstí udělat nějaké fotky, nebo třeba nějak popsat postup, abychom viděli rozdíl od 450-ky, tak budeš zlatý člověk!

Re: Jak vyndat motor z vozu

Napsal: pát 08 led 2016, 15:37
od mugwai59
Moje rec, jsem mu chtel taky navrhnout, i kdyz 451-kou nedisponuju, se mi porad nejak vic libi buraky, nez kesu :D) .
Nicmene, zajimalo by me to tez:).

Re: Jak vyndat motor z vozu

Napsal: pát 08 led 2016, 17:04
od Petrusak
Tak vás zklamu přátelé. Oprava těsnění ventilového víka jde přetěsnit i bez vyndání motoru. Vrchní řadu šroubů víka šlo povolit z motorového prostotu a spodní řada šroubů víka šla zase ze spod auta, ale po sundání výfuku, rozpojení jedné hadice a rozpojení pár konektorů. Šlo to s chlupem jen tak tak, mám dodřené ruce, ale motor zůstal na svém místě. Jako těsnění jsem si vytvořil z grafitového fíbru, které se používá jako těsnění pod vanu. Tak snad to už bude stačit.

Re: Jak vyndat motor z vozu

Napsal: pát 08 led 2016, 17:42
od mugwai59
No tak vidis !
A to bylo strachu, furt jsi chtel vyndavat motor z vozu a mas to hotovka :idea: .. neva, fotky budou jindy :D) .
Hlavne aby uz Ti to neteklo:).

Re: Jak vyndat motor z vozu

Napsal: pát 08 led 2016, 18:36
od Petrusak
Ale stejně mě to bude jednu čekat, že budu muset vyndat motor. Ale to bych fakt raději s někým, kdo už s tím má zkušenosti. Zkouknu to a pak už to budu dělat také sám a třeba si později budu říkat, že to nic nebylo, proč jsem z toho měl takovou hrůzu, ale to až budu pevnější v kranflecích, tak budu také machrovat a budu myslet na to, že mám pořídit fotky a postup při demontáži 451.
Jinak všem děkuji.

Re: Jak vyndat motor z vozu

Napsal: pát 08 led 2016, 20:38
od mugwai59
Tak co chcete borci, pry machrujeme, pac jsme to nekde okoukali, hehehe, tady je aspon zase spravna prdel :D 8) .
Petrusaku, Ty ses mi ale patron:))).

Re: Jak vyndat motor z vozu

Napsal: sob 09 led 2016, 08:13
od Petrusak
Ale já nemyslel, že tu někdo machrujete, jen jsem chtěl říct, že až to budu jednou umět tak dobře jaki vy, tak pak já zase budu moct radit druhým. Jestli jsem se s tím někoho dotkl, tak se moc omlouvám, nemyslel jsem to nijak kriticky.

Re: Jak vyndat motor z vozu

Napsal: sob 09 led 2016, 12:21
od JBC
Neboj, to jen Mugi je někdy strašně chytlavej na každý slovíčko, byť jsi ho napsal třeba jen nedopatřením.

Re: Jak vyndat motor z vozu

Napsal: sob 09 led 2016, 15:54
od Petrusak
Jo jo, to je v pohodě.

Re: Jak vyndat motor z vozu

Napsal: sob 09 led 2016, 16:28
od mugwai59
Jo jo, chytam celkem dobre jako moped, nekdy na prvni slapnuti, jsem ho jen zkusal, nepise smejly tak nevim jak to mysli :D) ..
Kdyby stal naproti a sklebil se na me tak to poberu a nekomentuju, takhle nevim co si myslet .. no nic, vysveleni prijato, taky pohoda:).

Re: Jak vyndat motor z vozu

Napsal: ned 10 led 2016, 10:44
od xlukas.cz
Jbc, o kolik je ten motor na te tvoji fotce spusteny?
Kdyz sem mel motor spusteny ja, tak horni ram, kde je ta hlinikova vyztuha byl vcelku dost pod karoserii. Tak jak je ted na fotce tos bych tam tazne nestrcil.
Co myslis?

Odesláno z mého GT-N7000 pomocí Tapatalk

Re: Jak vyndat motor z vozu

Napsal: ned 10 led 2016, 11:03
od Petrusak
Tak jsem včera najel cca 300 km, Jihlava-Barchůvek a zpět a nikde ani kapka oleje.

Re: Jak vyndat motor z vozu

Napsal: ned 10 led 2016, 11:09
od JBC
Lukáši, prošel jsem celé toto téma a nenašel jsem žádný svůj příspěvek s fotkou. Asi jsi si mě spletl s Mugim. Zeptej se jeho.