Stránka 31 z 37

Napsal: čtv 29 pro 2011, 13:59
od Dejvaval
Osklivejsi auticko jsem nevidel :shock:

Napsal: pát 30 pro 2011, 08:07
od houzar

Napsal: stř 11 led 2012, 11:23
od houzar

Napsal: sob 21 led 2012, 07:52
od houzar

Napsal: sob 11 úno 2012, 16:58
od houzar

Napsal: úte 21 úno 2012, 08:33
od houzar

Napsal: pát 24 úno 2012, 11:50
od xlukas.cz

Napsal: pát 24 úno 2012, 13:17
od hoboj
Perfekt , mam benzin, plyn a jeste do nej narvu elektriku :D :D

Napsal: pát 24 úno 2012, 14:37
od houzar
to z tebe bude mít RWE radost

Napsal: sob 10 bře 2012, 08:52
od xlukas.cz

Napsal: pon 12 bře 2012, 09:29
od houzar

Napsal: čtv 15 bře 2012, 21:42
od houzar

Napsal: pát 16 bře 2012, 08:15
od sultana
interier HUSTÝÝÝ :shock:

Napsal: čtv 05 dub 2012, 08:34
od Jurko
bol som minuly tyzden v Amsterdame na vystave INTERTRAFFIC, a tam prezentuju okrem ineho aj novinky v oblasti elektrovozidiel. Tesim sa, az toto bude aj u nas:

Obrázek

Obrázek

Napsal: pát 06 dub 2012, 11:37
od houzar
Kolem roku 2020 by mohly být v České republice až desetitisíce elektromobilů.
http://www.novinky.cz/ekonomika/264055- ... obily.html