Stránka 32 z 43

Napsal: pon 02 zář 2013, 16:22
od houzar
samý luxusní kousek
Obrázek

Napsal: pon 02 zář 2013, 16:25
od houzar
Obrázek

Napsal: pon 09 zář 2013, 18:16
od houzar

Napsal: stř 11 zář 2013, 08:03
od houzar
když se moc trénuje
Obrázek

Napsal: stř 11 zář 2013, 09:45
od houzar
taky slušné šrotiště ale trochu drahé
http://sport.aktualne.centrum.cz/f1-gp- ... 5900fea04/

Napsal: ned 22 zář 2013, 19:05
od houzar
varování lékařů:nejhorší zranění jsou pří skocích do neznámé vody
http://www.youtube.com/watch?v=hStcyDj830Q

Napsal: čtv 03 říj 2013, 18:37
od houzar
letecký den?
Obrázek

Napsal: ned 06 říj 2013, 18:58
od houzar
i mnohonásobný mistr světa se někdy utne v tomto případě si myslím,že byl vystaven ze všech stran ohromnému psychyckému náporu jak od tisku tak od celého motoristického světa
http://sport.idnes.cz/francouzska-rally ... rsport_par

Napsal: sob 12 říj 2013, 08:31
od houzar
Obrázek

Napsal: sob 19 říj 2013, 09:58
od houzar

Napsal: sob 26 říj 2013, 06:32
od houzar
nejbezpečnější závodní auto byl TRABAMT nebo po opuštění silnice zůstane viset ve větvích
Obrázek

Obrázek

Napsal: sob 26 říj 2013, 07:51
od JBC
Na tý první fotce to vypadá jako někde v džungli, když se seběhli domorodci.

Z Trabantů bych si nedělal legraci - jsou to rodní bratři Smartů. Taky je půlka auta z umělý hmoty, taky má málo válců... Není tak velkej rozdíl, že se místo pádel používá deštník. A na rozdíl od Smarta má Trabant nezničitelnej motor, kterej fakt hodně vydrží. Kromě toho, ještě jsem neviděl letadlo s motorem ze Smarta, zatímco letadel s motorem z Trabanta lítá pořád hodně!

Napsal: sob 26 říj 2013, 13:13
od dodo555
ked si nevidel lietadlo s motorom zo Smarta, tak tu je benzin aj diesel: :lol:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Napsal: sob 26 říj 2013, 21:49
od JBC
To teda čumím! Na čem lítáš?

Napsal: ned 27 říj 2013, 07:57
od dodo555
ja lietam iba na autach :D