Napsal: pát 22 úno 2013, 09:37
Kecat o přetížení můžou pouze do toho co stojí na silnici, do těch co mají na korbě jim nic není-to je náklad, to by mohli chtít i lekárničky a povinnou výbavu těch co jsou naložený.
Nějak mi ale není jasný v čem tam je problém, jedině snad přetížení toho tahače, to se mi ale nezdá že by neměl nosnost na takovýhle náklad, ještě možná upevnění nákladu ale když by vezl nějaký kamení nebo starý železo do šrotu, tak taky není zajištěný proti vysypání, jestli to není jenom nějaká buzerace.
Mně taky v Německu stáhli z dálnice jel jsem v neděli po dálnici se Sprinterem s vlekem a začali že je zákaz jet v neděli odpoledne po dálnici s náklaďákem a vlekem, tak jsem je usadil že v techničáku mám napsáno osobní, tudíž že jsem PKW, tak že si můžu jet jak chci, tak najednou přišli že mi nesvítí světlo na vleku, dali mi za to 20euro pokutu a jel jsem dál.
Jak viděj spz CZ, PL apod... tak buzerujou.
Nějak mi ale není jasný v čem tam je problém, jedině snad přetížení toho tahače, to se mi ale nezdá že by neměl nosnost na takovýhle náklad, ještě možná upevnění nákladu ale když by vezl nějaký kamení nebo starý železo do šrotu, tak taky není zajištěný proti vysypání, jestli to není jenom nějaká buzerace.
Mně taky v Německu stáhli z dálnice jel jsem v neděli po dálnici se Sprinterem s vlekem a začali že je zákaz jet v neděli odpoledne po dálnici s náklaďákem a vlekem, tak jsem je usadil že v techničáku mám napsáno osobní, tudíž že jsem PKW, tak že si můžu jet jak chci, tak najednou přišli že mi nesvítí světlo na vleku, dali mi za to 20euro pokutu a jel jsem dál.
Jak viděj spz CZ, PL apod... tak buzerujou.