Stránka 311 z 341

Napsal: pát 22 úno 2013, 09:37
od Druzeta
Kecat o přetížení můžou pouze do toho co stojí na silnici, do těch co mají na korbě jim nic není-to je náklad, to by mohli chtít i lekárničky a povinnou výbavu těch co jsou naložený.
Nějak mi ale není jasný v čem tam je problém, jedině snad přetížení toho tahače, to se mi ale nezdá že by neměl nosnost na takovýhle náklad, ještě možná upevnění nákladu ale když by vezl nějaký kamení nebo starý železo do šrotu, tak taky není zajištěný proti vysypání, jestli to není jenom nějaká buzerace.
Mně taky v Německu stáhli z dálnice jel jsem v neděli po dálnici se Sprinterem s vlekem a začali že je zákaz jet v neděli odpoledne po dálnici s náklaďákem a vlekem, tak jsem je usadil že v techničáku mám napsáno osobní, tudíž že jsem PKW, tak že si můžu jet jak chci, tak najednou přišli že mi nesvítí světlo na vleku, dali mi za to 20euro pokutu a jel jsem dál.
Jak viděj spz CZ, PL apod... tak buzerujou.

Napsal: ned 24 úno 2013, 08:00
od xlukas.cz
Obrázek

Napsal: pon 25 úno 2013, 17:45
od houzar
microcar museum údajně končí s činností
http://www.youtube.com/watch?v=eKjPGGvwoYY

Napsal: úte 26 úno 2013, 07:18
od houzar

Napsal: úte 26 úno 2013, 16:18
od houzar
jedna smutná událost i když my kluci jsme ho moc rádi neměli protože v době,kdy jsem žil v brně na studiích tak holky po něm šílely a to nás tak trochu sralo,byl to vyhlášenej brněnskej krasavec ale jinak dobrej chlap
http://www.tyden.cz/rubriky/lide/nekrol ... 62431.html

Napsal: stř 27 úno 2013, 11:37
od houzar

Napsal: čtv 28 úno 2013, 08:50
od xlukas.cz

Napsal: čtv 28 úno 2013, 15:53
od houzar
a kolik vyláká stát na různých nesmyslně vysokých poplatcích za rok tomu důchodci by měli dát místo na ministerstvu
http://www.novinky.cz/krimi/294656-podn ... uroky.html

Napsal: ned 03 bře 2013, 18:33
od houzar

Napsal: pon 04 bře 2013, 07:16
od houzar
nic neobvyklého vzpomínám jak naše kamiony vozily vejce do Lince/A/,kdy nacouvaly k rampě ohromné haly a skládaly na protějším konci haly již nakládaly jiné kamiony stejné kartony ale již označené nápisem Made in Austria,naši řidiči se ptali těch cizích kam to vezou a oni odpovídali Iraq Iran Kuvajt SAR a pod. a tak se šidí dodnes
http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/e ... 62800.html

Napsal: čtv 07 bře 2013, 14:28
od houzar
máte nadprůměrné mzdy tak STUDENÝ ODCHOV
http://ekonomika.idnes.cz/skoda-auto-st ... nomika_brd

Napsal: pon 11 bře 2013, 09:06
od houzar

Napsal: pon 11 bře 2013, 10:08
od Honza Max
Musím reagovat na odkaz s nápisem Škoda Auto stáhla topení.
Je to samozřejmě nesmysl a poplašná zpráva.

Napsal: pon 11 bře 2013, 14:07
od xlukas.cz
odbory ve skodovce jsou zverstvo => vyderaci.
pozavirat je darebaky. kazdorocni navysovani platu je oproti zbytku zamestnancu nefer. a to tam zamestnanci odvadi stejnou praci jako jinde, tak proc by meli met tak vysoke mzdy a jeste kazdorocne navysovane. zvlast kdyz jeste cerpaji mnohe nefinancni vyhody (napriklad auta)

Napsal: pon 11 bře 2013, 20:22
od Honza Max
Již zmíněná auta,to myslíš jako leasing pro zaměstnance???