Stránka 33 z 36

Napsal: pon 06 čer 2011, 17:33
od DYK77
Tak to já ty monopoly taky zkoušet nebudu ]:-(

Napsal: úte 07 čer 2011, 19:17
od Markéta
:lol: na to jsem vyzrála - hraju je na mobilu, tam jsou virtuální protihráči a těm můžu nadávat, jak chci :lol: bezva relax

Napsal: úte 07 čer 2011, 19:35
od nedojedl
to je ještě horší, když hodím kostkama o zeď tak se to ještě nějak vsákne ale mobilem? :wink:

Napsal: stř 08 čer 2011, 18:59
od Markéta
:lol: mobilem se nehází, je to hra v mobilu, třeba jako tetris 8)

Napsal: stř 08 čer 2011, 19:39
od nedojedl
:-))) já vím, špatně si mě pochopila :)

Napsal: stř 08 čer 2011, 21:10
od DYK77
:lol:

Napsal: pát 10 čer 2011, 13:40
od Markéta
Pochopila jsem to dobře, ale jsou to hry, to tě nemá psychicky deptat :wink:

Napsal: pát 10 čer 2011, 14:06
od nedojedl
U jedné sem rozbil pěstma notebook, klávesnice už ani nepočítám, mě prostě deptá když mi něco nejde tak to raději zničím :)

Napsal: stř 15 čer 2011, 17:09
od Markéta
Hele a nemá to být na relax? Když to nejde, tak to nehraju 8)

Napsal: stř 15 čer 2011, 17:16
od nedojedl
Jsem vášnivý pařan a každou hru zapínám s tím, že se u ní odreaguju, ale někdy se to holt zvrtne no, ale jinak jsem prej miláček. :lol:

Napsal: čtv 16 čer 2011, 18:24
od Markéta
Jééé, tak to bysme mohli někdy něco zapařit 8) ale asi se neshodneme ve výběru her...každý týden ujíždím na něčem novém, teď třeba The Sims :wink:

Napsal: čtv 16 čer 2011, 18:35
od nedojedl
áááá sims nemám rád :) u toho musí týct krev!! :lol:

Napsal: čtv 16 čer 2011, 21:13
od DYK77
Max Payne. Punisher, Mafia, ... *pirát*

Napsal: čtv 16 čer 2011, 21:31
od nedojedl
všechno jsem projel a všechny díly :) ale srdeční záležitost je fallout 1,2, tactics, 3, new vegas znáš? :wink:

Napsal: čtv 16 čer 2011, 21:51
od DYK77
Neznám vůbec. Projel jsem třeba i Farcry , taky dobrý, ale bál jsme se u toho jak sviňa :P