Stránka 323 z 341

Napsal: úte 05 lis 2013, 08:29
od Winterwolf
Slušná garáž :twisted:

Obrázek

Článek ZDE

Napsal: úte 05 lis 2013, 08:37
od Honza Max
Já se lekl,že tam je skutečná velká motorka.A on to je malí prcek.
:P :P

Napsal: úte 05 lis 2013, 09:05
od Winterwolf
Obrázek

Napsal: sob 09 lis 2013, 22:01
od xlukas.cz
toto je v navaznosti na ladovu fotku
http://www.youtube.com/watch?v=sa9ajoQCi_U

Napsal: sob 09 lis 2013, 22:20
od Honza Max
Tak to vidím poprvé.Tak tomu říkám využít auto na 100%.

Napsal: pon 11 lis 2013, 17:24
od houzar
takovýho blba mají hned na místězastřelit na státní útraty
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... mesti.html

Napsal: pát 15 lis 2013, 06:41
od houzar
poznáte typ auta z obrázku?
Obrázek

Napsal: pát 15 lis 2013, 06:51
od JBC
Volha 24

Napsal: sob 16 lis 2013, 07:51
od houzar
ano správně-po havárii máš jeden pomocný bod

Napsal: sob 16 lis 2013, 07:52
od houzar

Napsal: sob 16 lis 2013, 09:53
od Honza Max
:shock: Fujtabl.To je hnusné.Kdo to má mejt.

Napsal: pon 18 lis 2013, 17:51
od houzar

Napsal: úte 19 lis 2013, 14:28
od Honza Max
:D Kdo máte Smarta navíc??? Jdeme to také zkusit?Ukážeme frajerovi,že to není tak složité. :P

http://www.novinky.cz/koktejl/319594-ri ... tupnu.html

Napsal: úte 19 lis 2013, 14:42
od Winterwolf
no tak první nebyl, první byl automechanik, který ji udělal místo kaskadéra, který musel odjet z natáčení, v roce 1973 v bondovce muž se zlatou zbraní...

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... iyns#t=219

Napsal: čtv 21 lis 2013, 15:30
od Winterwolf
Je super vědět že tyto stěrače pasují i na Crossblade :twisted: :roll: :twisted:
http://www.webareal.cz/autofor-prisluse ... 530-530-mm