Stránka 329 z 341

Napsal: stř 19 bře 2014, 09:02
od Druzeta
Je to zaplacená reklama Cebie, obden to je na seznamu.

Napsal: sob 22 bře 2014, 06:53
od houzar
tisícovka slaví 50-ku
já měl ten typ jako je to červené ale bylo lahvová zeleň koupeno starší v Brně1978
Obrázek

Napsal: sob 22 bře 2014, 07:40
od Winterwolf
Ty jsi měl MBX :shock:

Proč jsi se ho zbavoval :?:

Napsal: sob 22 bře 2014, 10:59
od Honza Max
Za tu litrovku by jsi měl dnes pomalu chatu na horách jak je ceněná.

Napsal: sob 22 bře 2014, 11:15
od Markéta
No, já si myslím, ze ho Vlada prosté prodal, protože si kupoval jiné. Kdyby věděl, jaká to bude rarita, urco by ho ještě mel 8)

Napsal: sob 22 bře 2014, 12:14
od kuher
:shock: No bodej, to by si mohl nechat i dalších deset aut, co od té doby vlastnil. Smart je moje deváté auto. :?

Napsal: sob 22 bře 2014, 12:15
od Markéta
:shock: moje první :wink:

Napsal: sob 22 bře 2014, 12:18
od kuher
To já nemám první ani ženu. :shock:

Napsal: sob 22 bře 2014, 13:02
od Winterwolf
Vzhledem k tomu že bylo dost ceněné ihned po vyrobení tak si nemyslím že ho prodával jen tak že chtěl další 8)

Napsal: sob 22 bře 2014, 15:30
od houzar
MBX ne ale ten model jako je ta maska

Napsal: sob 22 bře 2014, 15:42
od Winterwolf
Aha tak to pak nic :P

Jinak 2 MBX mají na Praze 5

http://www.mobile.de/cz/zna%C4%8Dka/sko ... 98052.html

a

http://www.mobile.de/cz/zna%C4%8Dka/sko ... 23298.html

Budu se tam muset zajet podívat 8)

Napsal: ned 23 bře 2014, 11:26
od houzar
zákeřné napadení
Obrázek

Napsal: stř 26 bře 2014, 18:51
od houzar
vozidlo je třeba při odchodu řádně uzamknout
Obrázek

Napsal: pát 28 bře 2014, 12:39
od Winterwolf
Něco pro letadlové nadšence 8)

Napsal: pát 28 bře 2014, 22:14
od JBC
Lufthansa nine eight eight zero, many people are waiting for you here, would be possible ... Znám to prakticky nazpamě - mám část toho zvukového záznamu v telefonu jako upozornění na přišlou textovku.