Stránka 330 z 341

Napsal: sob 29 bře 2014, 19:55
od houzar
padací most?
Obrázek

Napsal: čtv 03 dub 2014, 16:31
od houzar
kdopak si pamatuje cestu ze srazu v Kroměříži,když naše skupinka musela zastavit u benzinky a umývat okna od žlutého prášku
http://www.novinky.cz/domaci/332430-nad ... ahary.html

Napsal: sob 05 dub 2014, 07:30
od houzar

Napsal: ned 06 dub 2014, 16:27
od houzar
je jí přes padesát a pořád je to krasavice
Obrázek

Napsal: ned 06 dub 2014, 23:13
od JBC
Akorát že v originále na ni nepatří to zpětný zrcátko.

Napsal: pon 07 dub 2014, 07:49
od Winterwolf
To neměla ani jedno :?: :shock:

Napsal: pon 07 dub 2014, 10:37
od JBC
Vnitřní zrcátko měla (úplně ho vidím před sebou), ale vnější ani jedno. Nepamatuji si, v kterém roce to bylo, když byla zavedena povinnost mít levé vnější zrcátko, ale pamatuji si, že to byla nedostatková věc a že v Urob si sám vyšel návod, jak si vyrobit zrcátko svépomocí. Výsledek vypadal jako kulaté koupelnové kosmetické zrcátko přišroubované ve stejném místě, jako je na obrázku.

Edit: P.S. Lidi, když se píše věta tázací, tak se na konci věty píše otazník (?), nikoliv tečka (.) nebo smajlík (emotikon)!

Napsal: pon 07 dub 2014, 11:39
od Winterwolf
Zajímavé :wink:

Tak a máš tam emotikon a je to otazník takže :twisted:

Napsal: sob 19 dub 2014, 08:30
od kuher
:shock: Ještě že jsem si toho všiml, přišel bych pozdě na Velikonoční mši, kuwa.
Obrázek

Napsal: sob 19 dub 2014, 11:38
od houzar
lez kanálama
Obrázek

Napsal: úte 22 dub 2014, 17:51
od kuher

Napsal: stř 23 dub 2014, 06:25
od houzar
Obrázek

Napsal: stř 23 dub 2014, 13:08
od kuher

Napsal: stř 23 dub 2014, 13:52
od xlukas.cz
:lol: japonci jsou po vsech strankach divni :D :D
http://magazin.atlas.sk/spektrum/festiv ... 29931.html

Napsal: čtv 24 dub 2014, 14:05
od Winterwolf
Jen teď nevím jestli je to Roadster nebo Kabrio a nebo Brabus :roll:

http://www.sauto.cz/osobni/detail/smart ... oFrom=list