Stránka 35 z 59

Napsal: sob 19 úno 2011, 17:54
od DYK77
Most 2¤C a stale sucho .

Napsal: sob 19 úno 2011, 20:32
od Markéta
nedojedl píše:Budou jiný příležitosti, teď tam jedem formálně, ale v létě se určitě pojedem projet do chropyně tak se můžem u vás zastavit a zajít na kofču :wink:
Budeme se těšit :D

Napsal: pon 21 úno 2011, 09:08
od Blanka0600
v Jesenici od soboty bílo, dnes -10 st. a padá ....

Napsal: pon 21 úno 2011, 09:38
od houzar
tady jasno,svítí slunce a od rána pořád -13

Napsal: pon 21 úno 2011, 12:59
od Markéta
Dneska ráno o půl 6 bylo asi tak - 12 stupňů, startovala jsem snad 8 krát. Autíčko to nakonec zvládlo, ale moc šastné nebylo. Navíc fouká studený vítr, takže hnus, zima. Ale svítí sluníčko 8)

Napsal: čtv 24 úno 2011, 09:12
od houzar
ráno v 6.00 bylo -19,teď v 9.00 už jenom-12 celsius krásně svítí slunce

Napsal: čtv 24 úno 2011, 11:37
od DYK77
Prostě se dá smartit i na letních gumách a to je to hlavní :lol:

Napsal: sob 26 úno 2011, 10:36
od kimby
svítí sluníčko, je tedy trošku chladno, ale už by to mohlo zůstat!

Napsal: sob 26 úno 2011, 11:30
od nedojedl
Nám už začal smartík i startovat juchůůů :lol:
respektive jak bylo těch -12 tak nešlo řadit a startér ani neškitnul, prostě mrtvola. Včera jsem to jen tak z hecu prubnul a ožil.tak jsem rád, udržovat smarta při životě je horší než živit 10 malejch mimin fakt že jo. :wink:

Napsal: sob 26 úno 2011, 15:05
od DYK77
Odkud, že je ten tvůj původem ? :idea:

Napsal: sob 26 úno 2011, 23:46
od nedojedl
koupil jsem ho od jednoho týpka z Rožnova ale úplně prvním majitelem bylo smart centrum s.r.o :?

Napsal: ned 27 úno 2011, 15:12
od DYK77
Já jen jestli není třeba až z Itálie , že by mohl být zhýčkaný :) Takže prostě jen stávkuje. Baterku máš OK ?

Napsal: ned 27 úno 2011, 15:21
od nedojedl
baterka je asi měsíc stará, v ní to není. Něco tam muselo zamrznout nebo prej je možný že odchází čidlo na brzdě že když odejde tak se prý nedá řadit nebo tak nějak. Polovička sedla do auta, nastartovala, dala jedničku a nešla ji dát zpátečka, pak už nešel dát neutrál a zůstalo to na jedničce. Tak vypla motor a už nechtěl ani nastartovat, jen to cvaklo a nic. Tak to dva dny stálo a jak už byly jen -2 tak sem to zkusil a úplně v pohodě. To jsou holt věci mezi nebem a zemí. :)

Napsal: čtv 17 bře 2011, 15:42
od Blanka0600
počasí nám ještě asi ukáže, že jaro jen tak nebude :cry:
http://www.novinky.cz/domaci/228076-do- ... ogove.html

Napsal: čtv 17 bře 2011, 16:03
od houzar