Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
srazy, propagace, financování
kimby
Příspěvky: 1965 Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most
Příspěvek
od kimby » čtv 20 bře 2008, 18:31
Gibon píše: Rumíka taky ne. To jak cejtím tak bliju. Jednou jsem se po něm probudil na sídlišti v kontejneru a od tý doby nejím ani pralinky.
Ty vado, tak toto z rumíka jo?
Tak po plachetnici mi nikdy blbě nebylo,ale jedině míchané s colou,samotný je nic moc..
Já obdobně před mnoha lety dopadla po broskvové...fuj, děs a od té doby nemohu ani cítit vůni broskví....
Mám co mám a jsem za to ráda
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765 Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Gibon » čtv 20 bře 2008, 18:34
kimby píše: Gibon píše: Rumíka taky ne. To jak cejtím tak bliju. Jednou jsem se po něm probudil na sídlišti v kontejneru a od tý doby nejím ani pralinky.
Ty vado, tak toto z rumíka jo?
Tak po plachetnici mi nikdy blbě nebylo,ale jedině míchané s colou,samotný je nic moc..
Já obdobně před mnoha lety dopadla po broskvové...fuj, děs a od té doby nemohu ani cítit vůni broskví....
No musel jsem se umírnit. Chlastat dál v původním tempu dneska bych už nemohl nic. Ale hlavně jsem propagátorem Coca coly Light. Denně 2 litránky.
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
kimby
Příspěvky: 1965 Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most
Příspěvek
od kimby » čtv 20 bře 2008, 18:37
Gibon píše: kimby píše: Gibon píše: Rumíka taky ne. To jak cejtím tak bliju. Jednou jsem se po něm probudil na sídlišti v kontejneru a od tý doby nejím ani pralinky.
Ty vado, tak toto z rumíka jo?
Tak po plachetnici mi nikdy blbě nebylo,ale jedině míchané s colou,samotný je nic moc..
Já obdobně před mnoha lety dopadla po broskvové...fuj, děs a od té doby nemohu ani cítit vůni broskví....
No musel jsem se umírnit. Chlastat dál v původním tempu dneska bych už nemohl nic. Ale hlavně jsem propagátorem Coca coly Light. Denně 2 litránky.
A ta zrovna není moc zdravá
Mám co mám a jsem za to ráda
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262 Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy
Příspěvek
od houska » čtv 20 bře 2008, 18:43
Gibon píše: kimby píše: Gibon píše: Rumíka taky ne. To jak cejtím tak bliju. Jednou jsem se po něm probudil na sídlišti v kontejneru a od tý doby nejím ani pralinky.
Ty vado, tak toto z rumíka jo?
Tak po plachetnici mi nikdy blbě nebylo,ale jedině míchané s colou,samotný je nic moc..
Já obdobně před mnoha lety dopadla po broskvové...fuj, děs a od té doby nemohu ani cítit vůni broskví....
No musel jsem se umírnit. Chlastat dál v původním tempu dneska bych už nemohl nic. Ale hlavně jsem propagátorem Coca coly Light. Denně 2 litránky.
už zase zacíná pozóóór
houska mi už neříká pane
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950 Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901
Příspěvek
od houzar » čtv 20 bře 2008, 18:53
houska píše: Gibon píše: kimby píše: Gibon píše: Rumíka taky ne. To jak cejtím tak bliju. Jednou jsem se po něm probudil na sídlišti v kontejneru a od tý doby nejím ani pralinky.
Ty vado, tak toto z rumíka jo?
Tak po plachetnici mi nikdy blbě nebylo,ale jedině míchané s colou,samotný je nic moc..
Já obdobně před mnoha lety dopadla po broskvové...fuj, děs a od té doby nemohu ani cítit vůni broskví....
No musel jsem se umírnit. Chlastat dál v původním tempu dneska bych už nemohl nic. Ale hlavně jsem propagátorem Coca coly Light. Denně 2 litránky.
už zase zacíná pozóóór
a tady taky v lihu kam se podívám samej chlast
Formule H vysočina
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765 Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Gibon » čtv 20 bře 2008, 19:02
Ta je náhodou moc zdravá !
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262 Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy
Příspěvek
od houska » čtv 20 bře 2008, 19:07
jak tam neni chmel nebo to není přepalované je to jed
houska mi už neříká pane
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926 Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od DYK77 » sob 22 bře 2008, 00:51
David0600 píše: houska píše: kde je ten blicí smajlík?
sme ho dali pryč, kvůli tobě
Myslíte tohodle ?
všechny smajlíky jsou tady než bude mít Xlukas čas je nakopírovat na nový web, vkládají se stejně jako obrázky
http://www.smart.phorum.cz/Dokumenty/Pr ... IF/smiles/
Smart Roadster 45KW [2004]
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926 Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od DYK77 » sob 22 bře 2008, 01:24
Teoretická účast
Nocležníci ( potvrzení noclehu ) , jídla objednána
IOI
Zamluveno 6x 2lůžkový pokoj ( z toho 1x 4lůžkový ) v Havírně a 9x 2lůžkový pokoj v Dermontu
MONI má zamluveno ubytování v Dermontu sólo. Ostatní, včetně mně, budou losovat kde kdo bude bydlet, protože mě jiný způsob roztřídění nenapadá
David0600 2luzkovy
IOI
Blanka0600 2luzkovy
IOI
DYK77 2luzkovy
IOI
Smartnumeric 4luzkovy
p.Houzar 2luzkovy
IOI
Stas1 2luzkovy
IOI
Fireblaid + Jirka P. 2luzkovy
IOI
Houska + Gibon 2luzkovy
IOI
Roadstar 2luzkový
IOI
Libor Slivansky 2luzkovy
Morgan 2luzkovy
IOI
p. Trierl F4 2luzkovy
Slavíkovi F2 2luzkovy
Eldiga 2luzkovy
IOI
Bajza 2luzkovy
+
Účastníci
MONI
IOI
Aurum
Lukáš
Bsc
martin1
Ondrej Nehasil
Radek Fierla - odhlásil svou účast
marko583
Sultana - přijede možná až večer
smartak
RavenS.
IOI
houmles
Tomino09
Dawe
neděle
Olli05 dojede 6.3. nejdřív kolem 8hod
Xlukas asi jako Olli05
Naposledy upravil(a)
DYK77 dne ned 23 bře 2008, 20:54, celkem upraveno 1 x.
Smart Roadster 45KW [2004]
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462 Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha
Příspěvek
od xlukas.cz » sob 22 bře 2008, 14:19
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279 SCHVÁLENO !!!
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926 Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od DYK77 » sob 22 bře 2008, 21:03
Co je, něco jsem řekl špatně?
Smart Roadster 45KW [2004]
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950 Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901
Příspěvek
od houzar » ned 23 bře 2008, 07:39
a tenhle tuningář se nepřihlásil
Formule H vysočina
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Eldiga
Příspěvek
od Eldiga » ned 23 bře 2008, 10:32
Mě je jedno kde budu spát, hlavně chci být na bokoji s tou co přijedu
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926 Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od DYK77 » ned 23 bře 2008, 10:34
A kdyby tam byla ještě jedna na účet hotelu ????
Smart Roadster 45KW [2004]
Eldiga
Příspěvek
od Eldiga » ned 23 bře 2008, 10:51
byly doby kdy to nebyl problém, ale......měníme se v čase