Jarní vymetaní výfuku 2008 - plánování

srazy, propagace, financování
Zamčeno

Kam letos ?

Letovice - Havirna
27
64%
Cesky Krumlov
15
36%
 
Celkem hlasů: 42

kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

Gibon píše:Rumíka taky ne. To jak cejtím tak bliju. Jednou jsem se po něm probudil na sídlišti v kontejneru a od tý doby nejím ani pralinky.
Ty vado, tak toto z rumíka jo? :-D Tak po plachetnici mi nikdy blbě nebylo,ale jedině míchané s colou,samotný je nic moc..

Já obdobně před mnoha lety dopadla po broskvové...fuj, děs a od té doby nemohu ani cítit vůni broskví....
Mám co mám a jsem za to ráda
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

kimby píše:
Gibon píše:Rumíka taky ne. To jak cejtím tak bliju. Jednou jsem se po něm probudil na sídlišti v kontejneru a od tý doby nejím ani pralinky.
Ty vado, tak toto z rumíka jo? :-D Tak po plachetnici mi nikdy blbě nebylo,ale jedině míchané s colou,samotný je nic moc..

Já obdobně před mnoha lety dopadla po broskvové...fuj, děs a od té doby nemohu ani cítit vůni broskví....
No musel jsem se umírnit. Chlastat dál v původním tempu dneska bych už nemohl nic. Ale hlavně jsem propagátorem Coca coly Light. Denně 2 litránky.
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

Gibon píše:
kimby píše:
Gibon píše:Rumíka taky ne. To jak cejtím tak bliju. Jednou jsem se po něm probudil na sídlišti v kontejneru a od tý doby nejím ani pralinky.
Ty vado, tak toto z rumíka jo? :-D Tak po plachetnici mi nikdy blbě nebylo,ale jedině míchané s colou,samotný je nic moc..

Já obdobně před mnoha lety dopadla po broskvové...fuj, děs a od té doby nemohu ani cítit vůni broskví....
No musel jsem se umírnit. Chlastat dál v původním tempu dneska bych už nemohl nic. Ale hlavně jsem propagátorem Coca coly Light. Denně 2 litránky.
A ta zrovna není moc zdravá :lol:
Mám co mám a jsem za to ráda
Uživatelský avatar
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262
Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy

Příspěvek od houska »

Gibon píše:
kimby píše:
Gibon píše:Rumíka taky ne. To jak cejtím tak bliju. Jednou jsem se po něm probudil na sídlišti v kontejneru a od tý doby nejím ani pralinky.
Ty vado, tak toto z rumíka jo? :-D Tak po plachetnici mi nikdy blbě nebylo,ale jedině míchané s colou,samotný je nic moc..

Já obdobně před mnoha lety dopadla po broskvové...fuj, děs a od té doby nemohu ani cítit vůni broskví....
No musel jsem se umírnit. Chlastat dál v původním tempu dneska bych už nemohl nic. Ale hlavně jsem propagátorem Coca coly Light. Denně 2 litránky.

už zase zacíná pozóóór
houska mi už neříká pane
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

houska píše:
Gibon píše:
kimby píše:
Gibon píše:Rumíka taky ne. To jak cejtím tak bliju. Jednou jsem se po něm probudil na sídlišti v kontejneru a od tý doby nejím ani pralinky.
Ty vado, tak toto z rumíka jo? :-D Tak po plachetnici mi nikdy blbě nebylo,ale jedině míchané s colou,samotný je nic moc..

Já obdobně před mnoha lety dopadla po broskvové...fuj, děs a od té doby nemohu ani cítit vůni broskví....
No musel jsem se umírnit. Chlastat dál v původním tempu dneska bych už nemohl nic. Ale hlavně jsem propagátorem Coca coly Light. Denně 2 litránky.

už zase zacíná pozóóór
a tady taky v lihu kam se podívám samej chlast
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

Ta je náhodou moc zdravá !
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
Uživatelský avatar
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262
Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy

Příspěvek od houska »

jak tam neni chmel nebo to není přepalované je to jed
houska mi už neříká pane
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

David0600 píše:
houska píše:kde je ten blicí smajlík?

sme ho dali pryč, kvůli tobě :lol:
Myslíte tohodle ? :lol: Obrázek

všechny smajlíky jsou tady než bude mít Xlukas čas je nakopírovat na nový web, vkládají se stejně jako obrázky http://www.smart.phorum.cz/Dokumenty/Pr ... IF/smiles/
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Teoretická účast

Nocležníci ( potvrzení noclehu ) , jídla objednána IOI
Zamluveno 6x 2lůžkový pokoj ( z toho 1x 4lůžkový ) v Havírně a 9x 2lůžkový pokoj v Dermontu
MONI má zamluveno ubytování v Dermontu sólo. Ostatní, včetně mně, budou losovat kde kdo bude bydlet, protože mě jiný způsob roztřídění nenapadá :roll:


David0600 2luzkovy IOI
Blanka0600 2luzkovy IOI
DYK77 2luzkovy IOI
Smartnumeric 4luzkovy
p.Houzar 2luzkovy IOI
Stas1 2luzkovy IOI
Fireblaid + Jirka P. 2luzkovy IOI
Houska + Gibon 2luzkovy IOI
Roadstar 2luzkový IOI
Libor Slivansky 2luzkovy
Morgan 2luzkovy IOI
p. Trierl F4 2luzkovy
Slavíkovi F2 2luzkovy
Eldiga 2luzkovy IOI
Bajza 2luzkovy
+

Účastníci

MONI IOI
Aurum
Lukáš
Bsc
martin1
Ondrej Nehasil
Radek Fierla - odhlásil svou účast :idea:
marko583
Sultana - přijede možná až večer
smartak
RavenS. IOI
houmles
Tomino09
Dawe

neděle

Olli05 dojede 6.3. nejdřív kolem 8hod
Xlukas asi jako Olli05
Naposledy upravil(a) DYK77 dne ned 23 bře 2008, 20:54, celkem upraveno 1 x.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

DYK77 píše:všechny smajlíky jsou tady než bude mít Xlukas čas je nakopírovat na nový web
:evil: :evil: :evil: :evil:
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

xlukas.cz píše:
DYK77 píše:všechny smajlíky jsou tady než bude mít Xlukas čas je nakopírovat na nový web
:evil: :evil: :evil: :evil:
Co je, něco jsem řekl špatně? *cici1*
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

a tenhle tuningář se nepřihlásilObrázek
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Eldiga

Příspěvek od Eldiga »

Mě je jedno kde budu spát, hlavně chci být na bokoji s tou co přijedu :lol:
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

A kdyby tam byla ještě jedna na účet hotelu ???? :lol:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Eldiga

Příspěvek od Eldiga »

byly doby kdy to nebyl problém, ale......měníme se v čase :roll:
Zamčeno