Stránka 36 z 50
Napsal: čtv 20 bře 2008, 18:31
od kimby
Gibon píše:Rumíka taky ne. To jak cejtím tak bliju. Jednou jsem se po něm probudil na sídlišti v kontejneru a od tý doby nejím ani pralinky.
Ty vado, tak toto z rumíka jo?

Tak po plachetnici mi nikdy blbě nebylo,ale jedině míchané s colou,samotný je nic moc..
Já obdobně před mnoha lety dopadla po broskvové...fuj, děs a od té doby nemohu ani cítit vůni broskví....
Napsal: čtv 20 bře 2008, 18:34
od Gibon
kimby píše:Gibon píše:Rumíka taky ne. To jak cejtím tak bliju. Jednou jsem se po něm probudil na sídlišti v kontejneru a od tý doby nejím ani pralinky.
Ty vado, tak toto z rumíka jo?

Tak po plachetnici mi nikdy blbě nebylo,ale jedině míchané s colou,samotný je nic moc..
Já obdobně před mnoha lety dopadla po broskvové...fuj, děs a od té doby nemohu ani cítit vůni broskví....
No musel jsem se umírnit. Chlastat dál v původním tempu dneska bych už nemohl nic. Ale hlavně jsem propagátorem Coca coly Light. Denně 2 litránky.
Napsal: čtv 20 bře 2008, 18:37
od kimby
Gibon píše:kimby píše:Gibon píše:Rumíka taky ne. To jak cejtím tak bliju. Jednou jsem se po něm probudil na sídlišti v kontejneru a od tý doby nejím ani pralinky.
Ty vado, tak toto z rumíka jo?

Tak po plachetnici mi nikdy blbě nebylo,ale jedině míchané s colou,samotný je nic moc..
Já obdobně před mnoha lety dopadla po broskvové...fuj, děs a od té doby nemohu ani cítit vůni broskví....
No musel jsem se umírnit. Chlastat dál v původním tempu dneska bych už nemohl nic. Ale hlavně jsem propagátorem Coca coly Light. Denně 2 litránky.
A ta zrovna není moc zdravá

Napsal: čtv 20 bře 2008, 18:43
od houska
Gibon píše:kimby píše:Gibon píše:Rumíka taky ne. To jak cejtím tak bliju. Jednou jsem se po něm probudil na sídlišti v kontejneru a od tý doby nejím ani pralinky.
Ty vado, tak toto z rumíka jo?

Tak po plachetnici mi nikdy blbě nebylo,ale jedině míchané s colou,samotný je nic moc..
Já obdobně před mnoha lety dopadla po broskvové...fuj, děs a od té doby nemohu ani cítit vůni broskví....
No musel jsem se umírnit. Chlastat dál v původním tempu dneska bych už nemohl nic. Ale hlavně jsem propagátorem Coca coly Light. Denně 2 litránky.
už zase zacíná pozóóór
Napsal: čtv 20 bře 2008, 18:53
od houzar
houska píše:Gibon píše:kimby píše:Gibon píše:Rumíka taky ne. To jak cejtím tak bliju. Jednou jsem se po něm probudil na sídlišti v kontejneru a od tý doby nejím ani pralinky.
Ty vado, tak toto z rumíka jo?

Tak po plachetnici mi nikdy blbě nebylo,ale jedině míchané s colou,samotný je nic moc..
Já obdobně před mnoha lety dopadla po broskvové...fuj, děs a od té doby nemohu ani cítit vůni broskví....
No musel jsem se umírnit. Chlastat dál v původním tempu dneska bych už nemohl nic. Ale hlavně jsem propagátorem Coca coly Light. Denně 2 litránky.
už zase zacíná pozóóór
a tady taky v lihu kam se podívám samej chlast
Napsal: čtv 20 bře 2008, 19:02
od Gibon
Ta je náhodou moc zdravá !
Napsal: čtv 20 bře 2008, 19:07
od houska
jak tam neni chmel nebo to není přepalované je to jed
Napsal: sob 22 bře 2008, 00:51
od DYK77
David0600 píše:houska píše:kde je ten blicí smajlík?
sme ho dali pryč, kvůli tobě

Myslíte tohodle ?
všechny smajlíky jsou tady než bude mít Xlukas čas je nakopírovat na nový web, vkládají se stejně jako obrázky
http://www.smart.phorum.cz/Dokumenty/Pr ... IF/smiles/
Napsal: sob 22 bře 2008, 01:24
od DYK77
Teoretická účast
Nocležníci ( potvrzení noclehu ) , jídla objednána
IOI
Zamluveno 6x 2lůžkový pokoj ( z toho 1x 4lůžkový ) v Havírně a 9x 2lůžkový pokoj v Dermontu
MONI má zamluveno ubytování v Dermontu sólo. Ostatní, včetně mně, budou losovat kde kdo bude bydlet, protože mě jiný způsob roztřídění nenapadá
David0600 2luzkovy
IOI
Blanka0600 2luzkovy
IOI
DYK77 2luzkovy
IOI
Smartnumeric 4luzkovy
p.Houzar 2luzkovy
IOI
Stas1 2luzkovy
IOI
Fireblaid + Jirka P. 2luzkovy
IOI
Houska + Gibon 2luzkovy
IOI
Roadstar 2luzkový
IOI
Libor Slivansky 2luzkovy
Morgan 2luzkovy
IOI
p. Trierl F4 2luzkovy
Slavíkovi F2 2luzkovy
Eldiga 2luzkovy
IOI
Bajza 2luzkovy
+
Účastníci
MONI
IOI
Aurum
Lukáš
Bsc
martin1
Ondrej Nehasil
Radek Fierla - odhlásil svou účast
marko583
Sultana - přijede možná až večer
smartak
RavenS.
IOI
houmles
Tomino09
Dawe
neděle
Olli05 dojede 6.3. nejdřív kolem 8hod
Xlukas asi jako Olli05
Napsal: sob 22 bře 2008, 14:19
od xlukas.cz
Napsal: sob 22 bře 2008, 21:03
od DYK77
Co je, něco jsem řekl špatně?

Napsal: ned 23 bře 2008, 07:39
od houzar
a tenhle tuningář se nepřihlásil

Napsal: ned 23 bře 2008, 10:32
od Eldiga
Mě je jedno kde budu spát, hlavně chci být na bokoji s tou co přijedu

Napsal: ned 23 bře 2008, 10:34
od DYK77
A kdyby tam byla ještě jedna na účet hotelu ????

Napsal: ned 23 bře 2008, 10:51
od Eldiga
byly doby kdy to nebyl problém, ale......měníme se v čase
