Stránka 36 z 50

Napsal: čtv 20 bře 2008, 18:31
od kimby
Gibon píše:Rumíka taky ne. To jak cejtím tak bliju. Jednou jsem se po něm probudil na sídlišti v kontejneru a od tý doby nejím ani pralinky.
Ty vado, tak toto z rumíka jo? :-D Tak po plachetnici mi nikdy blbě nebylo,ale jedině míchané s colou,samotný je nic moc..

Já obdobně před mnoha lety dopadla po broskvové...fuj, děs a od té doby nemohu ani cítit vůni broskví....

Napsal: čtv 20 bře 2008, 18:34
od Gibon
kimby píše:
Gibon píše:Rumíka taky ne. To jak cejtím tak bliju. Jednou jsem se po něm probudil na sídlišti v kontejneru a od tý doby nejím ani pralinky.
Ty vado, tak toto z rumíka jo? :-D Tak po plachetnici mi nikdy blbě nebylo,ale jedině míchané s colou,samotný je nic moc..

Já obdobně před mnoha lety dopadla po broskvové...fuj, děs a od té doby nemohu ani cítit vůni broskví....
No musel jsem se umírnit. Chlastat dál v původním tempu dneska bych už nemohl nic. Ale hlavně jsem propagátorem Coca coly Light. Denně 2 litránky.

Napsal: čtv 20 bře 2008, 18:37
od kimby
Gibon píše:
kimby píše:
Gibon píše:Rumíka taky ne. To jak cejtím tak bliju. Jednou jsem se po něm probudil na sídlišti v kontejneru a od tý doby nejím ani pralinky.
Ty vado, tak toto z rumíka jo? :-D Tak po plachetnici mi nikdy blbě nebylo,ale jedině míchané s colou,samotný je nic moc..

Já obdobně před mnoha lety dopadla po broskvové...fuj, děs a od té doby nemohu ani cítit vůni broskví....
No musel jsem se umírnit. Chlastat dál v původním tempu dneska bych už nemohl nic. Ale hlavně jsem propagátorem Coca coly Light. Denně 2 litránky.
A ta zrovna není moc zdravá :lol:

Napsal: čtv 20 bře 2008, 18:43
od houska
Gibon píše:
kimby píše:
Gibon píše:Rumíka taky ne. To jak cejtím tak bliju. Jednou jsem se po něm probudil na sídlišti v kontejneru a od tý doby nejím ani pralinky.
Ty vado, tak toto z rumíka jo? :-D Tak po plachetnici mi nikdy blbě nebylo,ale jedině míchané s colou,samotný je nic moc..

Já obdobně před mnoha lety dopadla po broskvové...fuj, děs a od té doby nemohu ani cítit vůni broskví....
No musel jsem se umírnit. Chlastat dál v původním tempu dneska bych už nemohl nic. Ale hlavně jsem propagátorem Coca coly Light. Denně 2 litránky.

už zase zacíná pozóóór

Napsal: čtv 20 bře 2008, 18:53
od houzar
houska píše:
Gibon píše:
kimby píše:
Gibon píše:Rumíka taky ne. To jak cejtím tak bliju. Jednou jsem se po něm probudil na sídlišti v kontejneru a od tý doby nejím ani pralinky.
Ty vado, tak toto z rumíka jo? :-D Tak po plachetnici mi nikdy blbě nebylo,ale jedině míchané s colou,samotný je nic moc..

Já obdobně před mnoha lety dopadla po broskvové...fuj, děs a od té doby nemohu ani cítit vůni broskví....
No musel jsem se umírnit. Chlastat dál v původním tempu dneska bych už nemohl nic. Ale hlavně jsem propagátorem Coca coly Light. Denně 2 litránky.

už zase zacíná pozóóór
a tady taky v lihu kam se podívám samej chlast

Napsal: čtv 20 bře 2008, 19:02
od Gibon
Ta je náhodou moc zdravá !

Napsal: čtv 20 bře 2008, 19:07
od houska
jak tam neni chmel nebo to není přepalované je to jed

Napsal: sob 22 bře 2008, 00:51
od DYK77
David0600 píše:
houska píše:kde je ten blicí smajlík?

sme ho dali pryč, kvůli tobě :lol:
Myslíte tohodle ? :lol: Obrázek

všechny smajlíky jsou tady než bude mít Xlukas čas je nakopírovat na nový web, vkládají se stejně jako obrázky http://www.smart.phorum.cz/Dokumenty/Pr ... IF/smiles/

Napsal: sob 22 bře 2008, 01:24
od DYK77
Teoretická účast

Nocležníci ( potvrzení noclehu ) , jídla objednána IOI
Zamluveno 6x 2lůžkový pokoj ( z toho 1x 4lůžkový ) v Havírně a 9x 2lůžkový pokoj v Dermontu
MONI má zamluveno ubytování v Dermontu sólo. Ostatní, včetně mně, budou losovat kde kdo bude bydlet, protože mě jiný způsob roztřídění nenapadá :roll:


David0600 2luzkovy IOI
Blanka0600 2luzkovy IOI
DYK77 2luzkovy IOI
Smartnumeric 4luzkovy
p.Houzar 2luzkovy IOI
Stas1 2luzkovy IOI
Fireblaid + Jirka P. 2luzkovy IOI
Houska + Gibon 2luzkovy IOI
Roadstar 2luzkový IOI
Libor Slivansky 2luzkovy
Morgan 2luzkovy IOI
p. Trierl F4 2luzkovy
Slavíkovi F2 2luzkovy
Eldiga 2luzkovy IOI
Bajza 2luzkovy
+

Účastníci

MONI IOI
Aurum
Lukáš
Bsc
martin1
Ondrej Nehasil
Radek Fierla - odhlásil svou účast :idea:
marko583
Sultana - přijede možná až večer
smartak
RavenS. IOI
houmles
Tomino09
Dawe

neděle

Olli05 dojede 6.3. nejdřív kolem 8hod
Xlukas asi jako Olli05

Napsal: sob 22 bře 2008, 14:19
od xlukas.cz
DYK77 píše:všechny smajlíky jsou tady než bude mít Xlukas čas je nakopírovat na nový web
:evil: :evil: :evil: :evil:

Napsal: sob 22 bře 2008, 21:03
od DYK77
xlukas.cz píše:
DYK77 píše:všechny smajlíky jsou tady než bude mít Xlukas čas je nakopírovat na nový web
:evil: :evil: :evil: :evil:
Co je, něco jsem řekl špatně? *cici1*

Napsal: ned 23 bře 2008, 07:39
od houzar
a tenhle tuningář se nepřihlásilObrázek

Napsal: ned 23 bře 2008, 10:32
od Eldiga
Mě je jedno kde budu spát, hlavně chci být na bokoji s tou co přijedu :lol:

Napsal: ned 23 bře 2008, 10:34
od DYK77
A kdyby tam byla ještě jedna na účet hotelu ???? :lol:

Napsal: ned 23 bře 2008, 10:51
od Eldiga
byly doby kdy to nebyl problém, ale......měníme se v čase :roll: