Stránka 5 z 5

Napsal: čtv 13 bře 2014, 09:15
od tola
Xlukas mel pravdu, bylo to čidlo tlaku paliva dle diagnostiky a to z důvodu, že na něm je napojen power box a odešlo něco v něm. Po odpojení poweboxu to jede... Doufám teda, zatím asi 30km bez zastavení.

Napsal: čtv 13 bře 2014, 14:53
od Markéta
Na co máme powerbox? Mám ho taky? Jinak super, ze už jezdis ! :D

Napsal: čtv 13 bře 2014, 22:31
od tola
Pokud sis ho nekoupila, tak ho nemáš. ;-) Je to něco jako chip motoru. Tj přidá to výkon upravou dat z čidla tlaku. U CDI kolem 7mi koní a 20nm. Jede to pak lepe, hlavně v nižších otáčkách. Da se to koupit v Německu kolem 1500kč a je to dobrý do doby než se to rozbije :-D

Napsal: pát 14 bře 2014, 13:32
od Markéta
:lol: aha, tak dík za vysvětlení