Porucha řazení - sem tam neřadí tři proužky
Bohuzel, za to se chodi sedet. Je lepsi je zacarovat.... Udelas si woodoo panenku s jejich jmenama a budes do ni trochu pichat spendlikama. A uvidis. Ale pozor, muze se to taky obratit proti tobe. Musi se to umet.Markéta píše:Nebylo by lepší je postřílet?
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
chtelo by jim to neco provest 
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


- ropak_2008
- Příspěvky: 119
- Registrován: stř 03 úno 2010, 23:17
- Bydliště: Ústí nad Orlicí
Takhle to začalo a protože mi z JPN sdělili, že je všechno domluveno, auto jsem tam odvezl. Z Holubic jsem ještě volal, že auto je přistaveno a že chci Rekl. protokol, že se pro něj stavím. Bylo mi sděleno, že se domluvíme. Bohužel, nedali mi ho ani když jsem k nim zajel.
Vážený pane vedoucí.
Toto posílám panu Lančovi do Holubic, tak Vás chci o tom informovat. Po sdělení,
že je vše domluveno tam auto odvezu. Díky a s pozdravem Urban K.
# Vážený pane vedoucí.
# V pátek jsem měl konečně možnost protáhnout Smarta. Dřív, ze zdrav. důvodů, jen
# k lékaři apod. V pátek jsem jel do Králík a opět začalo zlobit řazení. Na úseku
# asi 120 km, se mi stalo snad 20x, že na displeji naskočily tři blikající čárky a
# další cesta byla možná po vypnutí a znovu startu, někdy vícenásobně opakované.
# Snažil jsem se Vás dovolat, ale bylo to kolem 14-té hod. Většinou, jak jsem si
# všiml, tak se to stávalo při řazení 3-4, jezdil jsem na manuál. Před tím asi 3x
# to udělalo, při zařazení R., ale pak v pořádku. Volal jsem do Pohořelic a tam mi
# bylo sděleno, abych auto dovezl k Vám. Než ale tak učiním, tak Vás chci
# poprosit, zda si zase domluvíte mezi sebou vyrovnání, protože se jedná o druhou
# reklamaci této závady, vůdči prodejci. Snažil jsem to fotit, ale mobilem to moc
# nešlo, viz příl. Děkuji a s pozdravem Urban Karel.
Vážený pane vedoucí.
Toto posílám panu Lančovi do Holubic, tak Vás chci o tom informovat. Po sdělení,
že je vše domluveno tam auto odvezu. Díky a s pozdravem Urban K.
# Vážený pane vedoucí.
# V pátek jsem měl konečně možnost protáhnout Smarta. Dřív, ze zdrav. důvodů, jen
# k lékaři apod. V pátek jsem jel do Králík a opět začalo zlobit řazení. Na úseku
# asi 120 km, se mi stalo snad 20x, že na displeji naskočily tři blikající čárky a
# další cesta byla možná po vypnutí a znovu startu, někdy vícenásobně opakované.
# Snažil jsem se Vás dovolat, ale bylo to kolem 14-té hod. Většinou, jak jsem si
# všiml, tak se to stávalo při řazení 3-4, jezdil jsem na manuál. Před tím asi 3x
# to udělalo, při zařazení R., ale pak v pořádku. Volal jsem do Pohořelic a tam mi
# bylo sděleno, abych auto dovezl k Vám. Než ale tak učiním, tak Vás chci
# poprosit, zda si zase domluvíte mezi sebou vyrovnání, protože se jedná o druhou
# reklamaci této závady, vůdči prodejci. Snažil jsem to fotit, ale mobilem to moc
# nešlo, viz příl. Děkuji a s pozdravem Urban Karel.
Fortwo 0,8 cdi 2002
Kdybych věděl, že jsou až takoví lháři, auto bych odvezl do Hradce, mám to blíž a umí je tam, nebo do Olmíka, je to podstatně blíž. A na úrovni holubic jsou utečenci ze Svitav. medvěda v Mikulči, mám to 30 km, Holubice 110 !!kuher píše:Takhle to začalo a protože mi z JPN sdělili, že je všechno domluveno, auto jsem tam odvezl. Z Holubic jsem ještě volal, že auto je přistaveno a že chci Rekl. protokol, že se pro něj stavím. Bylo mi sděleno, že se domluvíme. Bohužel, nedali mi ho ani když jsem k nim zajel.
Vážený pane vedoucí.
Toto posílám panu Lančovi do Holubic, tak Vás chci o tom informovat. Po sdělení,
že je vše domluveno tam auto odvezu. Díky a s pozdravem Urban K.
# Vážený pane vedoucí.
# V pátek jsem měl konečně možnost protáhnout Smarta. Dřív, ze zdrav. důvodů, jen
# k lékaři apod. V pátek jsem jel do Králík a opět začalo zlobit řazení. Na úseku
# asi 120 km, se mi stalo snad 20x, že na displeji naskočily tři blikající čárky a
# další cesta byla možná po vypnutí a znovu startu, někdy vícenásobně opakované.
# Snažil jsem se Vás dovolat, ale bylo to kolem 14-té hod. Většinou, jak jsem si
# všiml, tak se to stávalo při řazení 3-4, jezdil jsem na manuál. Před tím asi 3x
# to udělalo, při zařazení R., ale pak v pořádku. Volal jsem do Pohořelic a tam mi
# bylo sděleno, abych auto dovezl k Vám. Než ale tak učiním, tak Vás chci
# poprosit, zda si zase domluvíte mezi sebou vyrovnání, protože se jedná o druhou
# reklamaci této závady, vůdči prodejci. Snažil jsem to fotit, ale mobilem to moc
# nešlo, viz příl. Děkuji a s pozdravem Urban Karel.
Fortwo 0,8 cdi 2002
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
obdivuju tvoji trpelivost.
jedna prkotina - motorek razeni rychlosti a mas s tim tolik starosti ...
jedna prkotina - motorek razeni rychlosti a mas s tim tolik starosti ...
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
nechapu, proc jako zakladni vec nepromerili kabely, jestli tam neni spatny odpor. tim vylouci kabely, dal vyzkouset motorek, pokud se to bude jevit dobre, tak kontakty na cidlech, atd....
verim, ze tomu chlapci rozumi, jen mne prijde, ze jejich aktivita je spis zaporna a udelaji jen nejnutnejsi a vic jich nezajima.
verim, ze tomu chlapci rozumi, jen mne prijde, ze jejich aktivita je spis zaporna a udelaji jen nejnutnejsi a vic jich nezajima.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


-
majo3131
Porucha řazení - pri zaradenej rýchlosti auto sa nepohne
Vlastním smart city (0.6 Turbo, rok 2001) môj problém je auto som riadne odstavil a na druhý deň motor síce naštartoval no pri zapojení rýchlostí vzad i pred nereagoval (teda nepohol sa ) Nemá niekto skúsenos s týmto problémom
Za prípadnu pomoc dakujem.
Na displeji se znaky rychlostniho stupne meni ?
nie nemenia sa
Brzdova svetla funguji ?
brzdove svetla funguju
Kdyz otevres dvere, vypnes motor a radis R-N-1 slysis jak to radi v prevodovce a jak se hybe actuator spojky ?
ked zaradím rýchlos či dopredu alebo dozadu objaví sa 0 a poču pípanie a poču pravidelné kousani spojky, ale auto sa nepohne. podobne je to aj s R
Za prípadnu pomoc dakujem.
Na displeji se znaky rychlostniho stupne meni ?
nie nemenia sa
Brzdova svetla funguji ?
brzdove svetla funguju
Kdyz otevres dvere, vypnes motor a radis R-N-1 slysis jak to radi v prevodovce a jak se hybe actuator spojky ?
ked zaradím rýchlos či dopredu alebo dozadu objaví sa 0 a poču pípanie a poču pravidelné kousani spojky, ale auto sa nepohne. podobne je to aj s R
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
skvele, diky moc.
no, ja tusim ze jak to chrochta, tak se to snazi zaradit rychlostni stupen.
rada c.1 - zkusit dobit baterku nebo ji vymenit a zkusit to s jinou baterkou (pozor na to, abys mel kod od radia, nez baterku odpojis)
rada c.2 - v krajnim pripade to muze byt problem s tzv. kulisou razeni - motorek, ktery radi rychlosti
rada c.3 - mohla by byt i chyba v aktuatoru. to je "noha", ktera macka spojku. stava se, ze motorek je opotrebovany a slaby.
jak uz to byva, taky to muze byt neco uuuplne jineho. treba ti auto nekdo pres noc zaklel

no, ja tusim ze jak to chrochta, tak se to snazi zaradit rychlostni stupen.
rada c.1 - zkusit dobit baterku nebo ji vymenit a zkusit to s jinou baterkou (pozor na to, abys mel kod od radia, nez baterku odpojis)
rada c.2 - v krajnim pripade to muze byt problem s tzv. kulisou razeni - motorek, ktery radi rychlosti
rada c.3 - mohla by byt i chyba v aktuatoru. to je "noha", ktera macka spojku. stava se, ze motorek je opotrebovany a slaby.
jak uz to byva, taky to muze byt neco uuuplne jineho. treba ti auto nekdo pres noc zaklel
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


-
majo3131
I pres to, ze brzdove svetla sviti bych to typoval na brzdovy spinac. Mam dojem, musim odpoledne vyzkouset, ze kdyz vyradis s nastartovanym motorem bez brzdy, tak se to rozpipa. A myslim, ze nekdo i popisoval, ze mu treti brzdove dokonce svitilo, ostatni dve ani ne a byl to brzdovy spinac. Cena 600CZK + vymena.xlukas.cz píše:skvele, diky moc.
no, ja tusim ze jak to chrochta, tak se to snazi zaradit rychlostni stupen.
rada c.1 - zkusit dobit baterku nebo ji vymenit a zkusit to s jinou baterkou (pozor na to, abys mel kod od radia, nez baterku odpojis)
rada c.2 - v krajnim pripade to muze byt problem s tzv. kulisou razeni - motorek, ktery radi rychlosti
rada c.3 - mohla by byt i chyba v aktuatoru. to je "noha", ktera macka spojku. stava se, ze motorek je opotrebovany a slaby.
jak uz to byva, taky to muze byt neco uuuplne jineho. treba ti auto nekdo pres noc zaklel![]()
Protoze se mu nezobrazuji "|||", tak bych ostatek docela vyloucil.
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad