Stránka 5 z 5

Napsal: úte 08 črc 2008, 16:57
od Barbora
[quote="DYK77"]Jak jako spolubydlící ?!
Tak jako sopubydlici, ona je blondynka. :wink:

Napsal: úte 08 črc 2008, 16:59
od Barbora
Jak jasný ne?! Bych a vyměnil 8E[/quote]

I to se muze stat, pro jedno kviti slunce nesviti.

Napsal: úte 08 črc 2008, 16:59
od DYK77
Aha a vy jí dáte koš za dveře a ona ho vynese, protože si myslí , že je to její. Chytrý :lol:

Napsal: úte 08 črc 2008, 17:04
od Barbora
Ja vim a jeste ji skasnu kazdej mesic za najem.
A ta pred tim i uklizela tahle nejak ne a ne. :lol: :lol:

Napsal: úte 08 črc 2008, 17:04
od DYK77
Barbora píše:Jak jasný ne?! Bych a vyměnil 8E
I to se muze stat, pro jedno kviti slunce nesviti.[/quote]

To se musí řešit -O

Napsal: úte 08 črc 2008, 17:07
od Barbora
Dobra tak poresime zitra ja uz musi domu. PROMIN

Napsal: úte 08 črc 2008, 17:47
od DYK77
Barbora píše:Jak jasný ne?! Bych a vyměnil 8E
I to se muze stat, pro jedno kviti slunce nesviti.[/quote]

No myslel jsem to tak, že kdybych byl tvůj přítel a přišel domů a tam leželo natažený "NE", tak bych Tě vyměnil :lol:

Napsal: úte 29 čer 2010, 11:07
od Pajik
Panove a damy,

otec Smartu to ma za sebou:
http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/na ... ?id=671847

(ikdyz teda, jak jsem puvodne namital, ideovou skicu Smarta nakreslila uz moje pritelkyne pred rokem 1985 v Kazachstanu....., takze s tim otcovstvim je to krapet jináč)

Napsal: stř 30 čer 2010, 08:52
od DYK77
Zajímavá shoda náhod. Dvě úmrtí na Smartí účet

Napsal: sob 25 pro 2010, 08:55
od houzar

Napsal: ned 26 pro 2010, 21:51
od Blanka0600
všechno bude z Číny :cry:

Napsal: pon 27 pro 2010, 13:53
od Robin
pět let starej článek :). nijak nezkoumám momentální situaci prodejnosti smartů, ale podle toho jak se prodávaj v americe a tim, že zastavili výrobu všech ostatních modelů typuju, že sou v černejch číslech. a tim pádem se to pravděpodobně nikam prodávat nebude

Napsal: úte 28 pro 2010, 15:27
od Pajik
Csssss, updatoval jsem link na puvodni skicu, co byla na zacatku tohodle tematu.... Zadnej, Kral, zadnej Hayek, moje pritelka to naskycovala na dalnem vychode davno pred nima. Hotovo.

Napsal: stř 29 pro 2010, 15:27
od Robin
njn a je jí to k hovnu. já ve svejch čtrnácti vymyslel něco jako variátor a postavil sem funkční prototip z lega (muselo se zastavit abys přeřadil, což bylo daný limitem převodů, resp. kostiček). akorát se to nikdy nikdo nedoví a tim pádem je to úplně k ničemu. zrovna tak sem vyrobil a běžně používal (opět z lega) obdobu vyprošovacích "bot" co pár let nato používala tatra v rallye paříž dakar. holt oficiálně to vymyslel ten, kdo to první zapatentoval, viz dávná historie našeho velikána járy cimrmana.

tak to napíši do této rubriky

Napsal: čtv 19 kvě 2011, 20:55
od Ivojah
Ahoj smartklubáci! Přečetl jsem si zajímavý článek z časopisu, který dnes na naše stránky klubu vložil pohotově Xlukas v sekci dokumenty. Je to velmi zajimavé čtení O Smartech.
Asi čas od času v některém motoristickém časopisu něco zajimavého výjde. Mnozí z vás kupují motoristické časopisy pravidelně jenom tak ze zájmu o automobilovou techniku, sledování novinek apod. Přimlouvál bych se za zřízení nějaké nové rubriky, kde by Ti z vás kteří někdy v motoristických časopisech najdete články týkající se Smartů tuto informaci ještě za tepla dali na náš web aby si zájemce mohl zajít časopis koupit. Prostě nějaká aktualizovaná kapitolka v seznamu témat, která by též zbarvením avizovala,že něco nového z našeho smaráckého zájmu si je možné obstarat.
Hm je to jenom takový můj nápad asi ve smyslu - kdybych býval věděl atd.