Napsal: úte 23 zář 2008, 14:19
jen tak mimochodem ... vyvracim dalsi tvrzeni, ze smart je auto do mesta - od 12.9.2008 do 23.9.2008 sem najel cca 4100 km

Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://www.smart-club.cz/phpBB3/
tou zkratkou mě taky hnala navigace cestou do berlínaxlukas.cz píše:tak mne navigace protahla uz treti variantou zkratky po silnicich III tridy. bylo to z kopce, uzounka ale nova silnice, sama zatacka, zadne auta. vzhledem k tomu, ze a3 mne znovu predjela az za ustim na zacatku stoupani, tak to casova i vzdalenostni zkratka byla na 1.
mimochodem, vcera me predjeli dve porsche (carera s a jeste asi 911) s usteckou znackou a mirily k hranicnimu prechodu. tu careru nahanela na okresce zenska s ibizou![]()
lepila se mu pekne na prdel no a potom sem je oba dojel i ja
na dalnici mu to jede, ale na okreskach nic moc.
tak ja jezdim vzdycky na noc. sem se vratil po 2 hodine v noci.
ještě já-teda kdysi-zima nezima sníh nesníh dálka nedálkaxlukas.cz píše:sme snad jedini, co vyuzivaji smarta jako plnohodnotne auto
moje zkratka byla v podstate hned jak se vyjel kopec za veleminem tak smerem na zim. druha varianta je potom pres rtyne nad bilinou a rehlovice. tam ma navigace trosku problem. jednou me tahla kolem dalnice do usti. jindy se zase podarilo najet na dalnici bez problemu. ta "novejsi" varianta pres zim se zda byt rychlejsi. jsou tam jen 2 dediny a dobra cesta.houska píše:tou zkratkou mě taky hnala navigace cestou do berlínaxlukas.cz píše:tak mne navigace protahla uz treti variantou zkratky po silnicich III tridy. bylo to z kopce, uzounka ale nova silnice, sama zatacka, zadne auta. vzhledem k tomu, ze a3 mne znovu predjela az za ustim na zacatku stoupani, tak to casova i vzdalenostni zkratka byla na 1.
mimochodem, vcera me predjeli dve porsche (carera s a jeste asi 911) s usteckou znackou a mirily k hranicnimu prechodu. tu careru nahanela na okresce zenska s ibizou![]()
lepila se mu pekne na prdel no a potom sem je oba dojel i ja
na dalnici mu to jede, ale na okreskach nic moc.
tak ja jezdim vzdycky na noc. sem se vratil po 2 hodine v noci.
JJJ já jsem ujel s Luigim od dubna přes 9000 km a bez problémů:) Smart je prostě auto do každého počasí a pro každou cestu..Mám ještě mondeo ale výprava v piškotu je nejen skoro jak expedice, tzn nemůžu si vzít vše co chci ale musí se to vejít do kufru, což je zejména pro přítekyni expediční problémxlukas.cz píše:sme snad jedini, co vyuzivaji smarta jako plnohodnotne auto
ano, to je nejvetsi zabava a zvlast v nemecku, kde jsou pumpy jednou za moc kmasayull píše:... musím i hlídat litry a pumpy protože 300 km na nádrž není moc a stačí jednu minout a jsem na suchu... ale je to ZÁÁÁÁÁÁÁÁBAVA
JOO NĚMCI JSOU NA NEDOSTATEK PUMP EXPERTI a nejlepší je to v noci, kdy skoro všechny pumpy v městech mají zavřeno.. A jak jsou češi zvyklí z domova že pumpa jede pořád, tak to pro ně musí být trošku šok...xlukas.cz píše:ano, to je nejvetsi zabava a zvlast v nemecku, kde jsou pumpy jednou za moc kmasayull píše:... musím i hlídat litry a pumpy protože 300 km na nádrž není moc a stačí jednu minout a jsem na suchu... ale je to ZÁÁÁÁÁÁÁÁBAVA![]()
nejvetsi adrenalin zacina u 1l, potom jeste vetsi zabava je s 0,5l a kdyz tam sviti 0 a nikde nic, ani mesto kolem dalnice pripadne otevrena benzinka, tak potom uz jde o stesti a jestli je ti prano dorazit do cile nebo shanet pomoc.
Na dálnicích fungují snad všude, ale oproti nám a třeba italům mají pumpu na dálnici třeba jedu za 100 km a hledej město kde je pumpa s automatem, který sice maká ale vědět kde je...xlukas.cz píše:dobre rano![]()
tak na dalnicich a hlavnich silnicich je snad pootevirane, ne? nebo to vypinaji i automaty?
zacinam met pocit, ze mira kriminality u nas je stejna nebo jen o malinkato vyssi nez je v italii, francii, spanelsku, portugalsku.
no na dálnici mají otevřeno, ale když jsme bydleli asi tejden mezi nice monacem a cannes tak na dálnici je to přes sto kiláků, automaty jedou myslim jako benzínky automaty, ale automaty na pití nikde nejsou jediné je v nice nonstop mcdonald a pak ty jejich slavné pizzy a kebaby nonstop, ale je to přesně tím že češi už jsou zmlsaný tím že si koupí v každou denní nebo noční hodinu co potřebujíxlukas.cz píše:dobre rano![]()
tak na dalnicich a hlavnich silnicich je snad pootevirane, ne? nebo to vypinaji i automaty?
zacinam met pocit, ze mira kriminality u nas je stejna nebo jen o malinkato vyssi nez je v italii, francii, spanelsku, portugalsku.