Stránka 5 z 36

Napsal: stř 03 zář 2008, 13:38
od Chorche
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Napsal: stř 03 zář 2008, 16:44
od DYK77
Hlídejte si na srazu ženský :lol:

Napsal: stř 03 zář 2008, 19:08
od teri
Jirka P píše:
Chorche píše:Muj xicht je tajnej, ten se zveřejňovat nesmí :lol:
Také zůstani inkonginto, radši :lol: :lol: :lol:

jéééé, vy jste všichni tajemní, jak hrad v karpatech!! :evil:

Napsal: stř 03 zář 2008, 21:59
od DYK77
Pribudou asi nova hodnoceni :lol:

Napsal: stř 03 zář 2008, 22:58
od kimby
Fajn nápad :lol:

Napsal: čtv 04 zář 2008, 10:08
od Gibon
Tak já teda taky vložím nějakou svojí fotku

Obrázek

Napsal: čtv 04 zář 2008, 10:24
od Barbora
Hmm *cici2*
Luxusní kousek *láska*

Napsal: čtv 04 zář 2008, 10:28
od teri
čekala jsem, kdo první to udělá.. Gibon vítězí :(

Napsal: čtv 04 zář 2008, 10:30
od David0600
co je to za buzíka :lol:

Napsal: čtv 04 zář 2008, 10:33
od teri
David0600 píše:co je to za buzíka :lol:
moje slova :lol: tyhle šampony taky nemusím.. :x

Napsal: čtv 04 zář 2008, 10:34
od David0600
no vidíš gibone musíš trochu břibrat, zmastit vlasy možná lehce vousy to půjde snadno ne :lol:

Napsal: čtv 04 zář 2008, 10:38
od Barbora
Co to placate vy nemate zadnej vkus :roll: :lol:
Takovej krasnej doplnek na hrani

Napsal: čtv 04 zář 2008, 10:38
od David0600
můžeš ho jet testnout na chodov :lol:

Napsal: čtv 04 zář 2008, 10:39
od dyno
Já bych čekal že k tomu tělu dáš aspoň svojí hlavu, ne ? :P

Napsal: čtv 04 zář 2008, 10:40
od Barbora
David0600 píše:můžeš ho jet testnout na chodov :lol:
A kde tam???