Stránka 5 z 9
Napsal: čtv 29 říj 2009, 16:20
od Markéta
Tak já mám Generali,povinné je 2100,- za rok.
Největší sranda je, že mi dali bonus 25% ( 64 měsíců )a já mám přitom první autíčko. Ale v čkp to tak je, takže se s nimi nebudu hádat.¨
Chtěla jsem se zeptat, čtu, že máte havarijko, je to bez problémů?
Mně ho nechtěli sjednat, že mám moc "starý" auto ( 2001 ), že to počítají
podle toho, od kdy se ty auta vyrábí, což mi přijde jako hovadina.
Napsal: čtv 29 říj 2009, 16:26
od xlukas.cz
to je hovadina

musis jit do lepsi pojistovny a budes met i havarijni. ovsem ... jestli zase neni hovadina si na auto za 100 tis. davat havarijni, ktere stoji kolem 10

Napsal: čtv 29 říj 2009, 16:39
od Markéta
Nevím, jen mě to napadlo, že bych to tam mohla hodit, hodně mě to
drželo, když jsem autíčko dovezla. Parkuju před domemema tak jsem
čekala, kdy mi to někdo rozbije. Ale zatím klid,tak uvidíme příští rok, jak
to bude vycházet. Dík moc
Napsal: čtv 29 říj 2009, 18:57
od marab
Já uzavíral povinné ručení u ČPP a pro Prahu mě to vyšlo na 2100Kč, takže taky celkem pohoda.

Napsal: čtv 29 říj 2009, 19:42
od Jurko
dnes som zaplatil za PZP,
64,63€ (pre priatelov cechov cca 1600 czk)

Napsal: pát 30 říj 2009, 08:30
od dodo555
kde sa ti to podarilo, ja som pred mesiacom nevedel zohnat lacnejsie ako 83€ , bol som trochu nasr...., lebo minulý rok som platil 54€
Napsal: pát 30 říj 2009, 08:37
od Jurko
nakoniec v kooperative, iked union ponukal tiez len o euro viac.
A kde si zohnal 54€? lebo ja som mal minuly rok tiez 64, a to som menej zohnat nevedel

Napsal: pát 30 říj 2009, 09:47
od dodo555
na 54€ som mal zmluvu 30.10.2008 v Uniqa
Napsal: pát 30 říj 2009, 10:23
od Robin
já si dal smarta do flotily a platim za něj 1.728,- na povinný. havarijní nevim, ale neni to nic dramatickýho.
Napsal: ned 29 lis 2009, 12:03
od xlukas.cz
Výsledky výpočtu:
Pojišovna Krytí v Mil. Kč zdraví majetek Pojistné Vaše pojistné
1. HASIČSKÁ 35 35 1.011,- 910,-
2. SLAVIA 35 35 1.218,- 1.218,-
3. UNIQA **** 35 35 1.418,- 1.347,-
4. GENERALI 35 35 1.364,- 1.364,-
5. UNIQA 35 35 1.575,- 1.496,-
6. KOOPERATIVA 54 35 2.151,- 1.506,-
7. ČESKÁ POJIŠOVNA ** 35 35 1.773,- 1.596,-
8. TRIGLAV 50 50 1.608,- 1.608,-
9. ČESKÁ POJIŠOVNA 50 50 1.846,- 1.661,-
10. ČSOB 44 35 1.713,- 1.713,-
11. WÜSTENROT 35 35 1.940,- 1.746,-
12. ČPP *** 35 35 1.762,- 1.762,-
13. ČPP *** 50 50 1.862,- 1.862,-
14. ALLIANZ * 35 35 1.920,- 1.920,-
15. AXA 35 35 2.150,- 2.150,-
Napsal: ned 29 lis 2009, 20:32
od marab
xlukas.cz píše:Výsledky výpočtu:
Ty ceny jsou nějak moc nízké...pro jakou oblast to je? Jaké stáří řidiče, jaké bonusy??

Napsal: ned 29 lis 2009, 23:07
od Robin
to je fakt strašlivě levný. mám nějakej bonus a pojišuju všechno u generali roky, tzn. muj pojišovák mi na všechno dává největší možný slevy. a na "třináctset" se u něj nedostanu ani omylem..
Napsal: ned 29 lis 2009, 23:08
od DYK77
Mě těch 2.151,- u Kooperativy souhlasí
Napsal: ned 29 lis 2009, 23:14
od David0600
makléři jsou levnější
Napsal: pon 30 lis 2009, 08:45
od xlukas.cz
mne od triglavu dosla uplne stejna castka.
je to ridic 30 let. be nehody, 119 mesicu bonus, bydliste okres hodonin. to jsou snad ty zakladni specifikace.
samozrejme smart 799, 01, pro soukrome ucely.
nevim, jestli sem neco nezapomnel.
ono se vyplati kazdy rok zkoumat pojisteni a klidne menit pojistovnu. pokud vam jde o co nejnizsi pojistne a ne o dalsi priplatkove sluzby.