Stránka 5 z 9
Napsal: pát 31 črc 2009, 22:42
od kuher
Druzeta píše:Žárovky tam jsou myslím H7, já mám starý světla tam jsou H4.
To se dají koupit všade, já myslel, že je tam něco speciálního.Poslal jsem jim mail, že odstupuji od k. smlouvy. Tomu se zasmějí od srdce a mě nezbyde nic jiné, než s tím doskákat do nejbližšího meďáckého servisu, což jsou SY, vypláznout cirka 20.tis a spokojenost na obou stranách.Pokud mě nevyhodí.Nebo auto s vlekem a hurá do Práglu.
Napsal: sob 01 srp 2009, 22:52
od MILAEV
jo je tam skutečně H7 + H1 + parkovačka s paticí T10(celosklo).
Napiš pak jak jsi dopadl ve Svitavech myslím že je to pobočka HK .
Napsal: ned 02 srp 2009, 07:48
od kuher
MILAEV píše:jo je tam skutečně H7 + H1 + parkovačka s paticí T10(celosklo).
Napiš pak jak jsi dopadl ve Svitavech myslím že je to pobočka HK .
Ahoj, já se budu všemožně snažit tu "šunku" vrátit zpět. Pokud bych nenašel "páky", které by to rozhýbaly, tak to budu muset dát opravit sám.To bude pěkně drahá recese. Svitavy, jak jsem si přečetl, tak přišly o autorizovaný servis.Kdoví, jestli to vezmou, pak je nejblíže Olomouc a ta to určitě opravuje. Dám vědět, měj se pěkně sousede, tedy skoro.

Napsal: ned 02 srp 2009, 09:25
od xlukas.cz
znackove servisy si rozmysli. platis tam o 50% vic a jejich odbornost je casto horsi nez v tech specializovanych smartich. vim, ze je to bohuzel praha, ale za zdrave auto to snad stoji

Napsal: ned 02 srp 2009, 10:49
od kuher
xlukas.cz píše:znackove servisy si rozmysli. platis tam o 50% vic a jejich odbornost je casto horsi nez v tech specializovanych smartich. vim, ze je to bohuzel praha, ale za zdrave auto to snad stoji

Ahoj Lukáši, to bych musel sehnat auto s vlekem, na Fordu nemám hák.S piškotem bych se takovou dálku bál. Nebo jde dojet nějak nouzově, bez "kecání do řazení" ///-sester? V Olmiku je cena za 1.hod 450,-kč, jsem studoval vše možné. Mehánik z Hradce se mi taky neozval, halooo!

Napsal: ned 02 srp 2009, 13:03
od xlukas.cz
no jak myslis. my jen vime, jak funguje servis v mercedesu na chodove a zadna slava.
Napsal: ned 02 srp 2009, 13:45
od kuher
xlukas.cz píše:no jak myslis. my jen vime, jak funguje servis v mercedesu na chodove a zadna slava.
No, já se nechám rozhodně poučit, i když jsem nepoučitelný.Tak kam to mám dát, já jsem nováček.Taky u Brna je nějaký servis, snad to tam dělají.Teď jsem chtěl vyměnit H7, ale sundal jsem jen víčko, dál nenacpu pracku, mám ji celou sedřenou.Jak to tam je, nasunutý v nějaký gumě, nebo na pootočení.Hýbal jsem celým reflektorem.Hlásil mi zeák, že mi nesvítí pravé tlumené.Tak předem děkuji, nechám si poradit, už jsem naběhl s autem.
Napsal: ned 02 srp 2009, 16:50
od DYK77
Napsal: ned 02 srp 2009, 19:07
od kuher
Díky moc, já tam mám jen jednu žárovku a ty drátky jsou krátké.Nenacpu tam pracku.Uvolnil jsem pérko a stejně to nešlo ven.Taky nejde sundat konektor, skoušel jsem to šroubovákem, ale ty moje revmatický pracky, nerad bych něco urval.Je sundání předku náročný?K.
Napsal: ned 02 srp 2009, 19:11
od xlukas.cz
narocne ani neni, ale na vymenu zarovky je to vcelku pracne. to chce poprosit nejake dite
zacvaktuni perka nacvicit bez zarovky a potom uz to jde.
opravdu to chce trpelivost.
Napsal: ned 02 srp 2009, 19:20
od kuher
xlukas.cz píše:narocne ani neni, ale na vymenu zarovky je to vcelku pracne. to chce poprosit nejake dite
zacvaktuni perka nacvicit bez zarovky a potom uz to jde.
opravdu to chce trpelivost.
Požádal jsem maminu, aby tam šáhla a ona má packu ještě silnější.Už jsem to měl uvolněný, ale zase nešel dolů konektor a má nějaký krátký dráty.Teď mě sere, že jsem vás neposlechl a kupoval to.Já bych potřeboval tak S5,
Napsal: ned 02 srp 2009, 19:29
od xlukas.cz
promin, ze sem ti to nerekl dostatecne durazne

Napsal: ned 02 srp 2009, 20:01
od DYK77
Dráty nejsou krátký, nejprve se odpojí konektor a nechá se volně viset a pak se uvolní pružina a vyjme se žárovka. Když se to udělá obráceně , tak se jednou rukou ( i hubenou ) konektor ze žárovky špatně sundavá. ForTwo není jediné auto kde je potřeba kouzelnický ruce na výměnu žárovky a zatím to tu zvládl každý

Napsal: pon 03 srp 2009, 17:51
od kuher
DYK77 píše:Dráty nejsou krátký, nejprve se odpojí konektor a nechá se volně viset a pak se uvolní pružina a vyjme se žárovka. Když se to udělá obráceně , tak se jednou rukou ( i hubenou ) konektor ze žárovky špatně sundavá. ForTwo není jediné auto kde je potřeba kouzelnický ruce na výměnu žárovky a zatím to tu zvládl každý

Tak jsem to zvládnul taky a docela brzo.Musel jsem se podívat do zrcátka, jak to tam je.Dole to bylo v momentě, ale nasadit to nešlo, hlavně pak konektor, točil jsem s ním, ruku mám nateklou a bolí, ale zacvaknul.

Napsal: pon 03 srp 2009, 21:48
od xlukas.cz
gratuluju.
je to jako skladat maturitu. v teto casti jsi uz uspel
