Stránka 5 z 15

Napsal: stř 15 črc 2009, 15:54
od xlukas.cz
:-)))

toho bys nechal smrdet, jo :lol:

Napsal: stř 15 črc 2009, 15:56
od houska
jasně medvěd má smardět ne? :lol: :lol: :lol:

Napsal: stř 15 črc 2009, 16:05
od xlukas.cz
*blink*

nedelej z medveda tchore

Napsal: stř 15 črc 2009, 16:11
od houska
tchoře bys nevypral ani náhodou :lol:

Napsal: stř 15 črc 2009, 16:49
od DYK77
Ví Xlukas jak je polohana medvěda ? :)

Napsal: pon 10 srp 2009, 07:53
od DYK77
DYK77 píše:OK otevírám další objednávku na výrobu triček.
Na výběr je bílá a oranžová barva triček
Kdo bude chtít , tak pište jako obvykle svůj požadavek v tomto tvaru ..

počet KS / barva / velikost / pánské-dámské

příklad:

1x / ORANŽOVÁ / XXL / pánské

více info zde: http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=237

ukončení objednávek 9.8.2009
Uzavřeno. Objednáno pro p.Houzara

Napsal: sob 15 srp 2009, 14:38
od DYK77
Pane Houzar, máte hotové to triko. Nevím jak kalkulují s cenami, ale tentokrát za 210,-Kč , příjemné že :)

Napsal: sob 15 srp 2009, 16:15
od houzar
DYK77 píše:Pane Houzar, máte hotové to triko. Nevím jak kalkulují s cenami, ale tentokrát za 210,-Kč , příjemné že :)
jj vezmi ho sebou

Napsal: sob 15 srp 2009, 16:28
od DYK77
O tom ani tralalá :)

Napsal: úte 18 srp 2009, 22:54
od Oldrich Salek
DYK77 píše:Ví Xlukas jak je polohana medvěda ? :)
u nás je poloha na médvěda=postavíš se k díře a bručíš,a když tě bolí nohy tak si k tomu lehneš

Napsal: stř 19 srp 2009, 07:17
od DYK77
*1* :mrgreen:

Napsal: čtv 20 srp 2009, 13:05
od DYK77
MIKINA NA PRODEJ !!!

Nechal jsem udělat na zkoušku dva prototypy smartclubáckých dámských mikin velikost M s výšivkou, vhodná na postavu cca 168cm.

V nabídce je jen jeden kus! Kvalitní textil od Adlera. Přenechám prvnímu zájemci

AKČNÍ CENA 250,- Kč

Obrázek

Obrázek

Napsal: čtv 20 srp 2009, 13:09
od xlukas.cz
wow, tak vidim, ze i kdyz dva delaji totez, tak to neni totez ;-) :lol: 8)

Napsal: čtv 20 srp 2009, 13:20
od DYK77
Je to dělané u stejné reklamní agentury jako trička.
Normální cena je 230 mikina + 80,-Kč výšivka ( nikoliv nášivka ) = 310,-Kč , ale nabídli mi že mi to na zkoušku udělají za 250Ks, tak jsem to vzal :)
Nášivky mají také svou výhodu, protože jsou věci na které se vyšívá špatně.

Napsal: čtv 20 srp 2009, 13:25
od xlukas.cz
skoda, ze se to klubove obleceni neujima trochu vic. jako by nebylo jedno, jestli je tam napsano adidas nebo smart club :lol: :lol: