Stránka 5 z 15
Napsal: stř 15 črc 2009, 15:54
od xlukas.cz
toho bys nechal smrdet, jo

Napsal: stř 15 črc 2009, 15:56
od houska
Napsal: stř 15 črc 2009, 16:05
od xlukas.cz
nedelej z medveda tchore
Napsal: stř 15 črc 2009, 16:11
od houska
tchoře bys nevypral ani náhodou

Napsal: stř 15 črc 2009, 16:49
od DYK77
Ví Xlukas jak je polohana medvěda ?

Napsal: pon 10 srp 2009, 07:53
od DYK77
DYK77 píše:OK otevírám další objednávku na výrobu triček.
Na výběr je bílá a oranžová barva triček
Kdo bude chtít , tak pište jako obvykle svůj požadavek v tomto tvaru ..
počet KS / barva / velikost / pánské-dámské
příklad:
1x / ORANŽOVÁ / XXL / pánské
více info zde:
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=237
ukončení objednávek 9.8.2009
Uzavřeno. Objednáno pro p.Houzara
Napsal: sob 15 srp 2009, 14:38
od DYK77
Pane Houzar, máte hotové to triko. Nevím jak kalkulují s cenami, ale tentokrát za 210,-Kč , příjemné že

Napsal: sob 15 srp 2009, 16:15
od houzar
DYK77 píše:Pane Houzar, máte hotové to triko. Nevím jak kalkulují s cenami, ale tentokrát za 210,-Kč , příjemné že

jj vezmi ho sebou
Napsal: sob 15 srp 2009, 16:28
od DYK77
O tom ani tralalá

Napsal: úte 18 srp 2009, 22:54
od Oldrich Salek
DYK77 píše:Ví Xlukas jak je polohana medvěda ?

u nás je poloha na médvěda=postavíš se k díře a bručíš,a když tě bolí nohy tak si k tomu lehneš
Napsal: stř 19 srp 2009, 07:17
od DYK77
Napsal: čtv 20 srp 2009, 13:05
od DYK77
MIKINA NA PRODEJ !!!
Nechal jsem udělat na zkoušku dva prototypy smartclubáckých dámských mikin velikost M s výšivkou, vhodná na postavu cca 168cm.
V nabídce je jen jeden kus! Kvalitní textil od Adlera. Přenechám prvnímu zájemci
AKČNÍ CENA 250,- Kč

Napsal: čtv 20 srp 2009, 13:09
od xlukas.cz
Napsal: čtv 20 srp 2009, 13:20
od DYK77
Je to dělané u stejné reklamní agentury jako trička.
Normální cena je 230 mikina + 80,-Kč výšivka ( nikoliv nášivka ) = 310,-Kč , ale nabídli mi že mi to na zkoušku udělají za 250Ks, tak jsem to vzal
Nášivky mají také svou výhodu, protože jsou věci na které se vyšívá špatně.
Napsal: čtv 20 srp 2009, 13:25
od xlukas.cz
skoda, ze se to klubove obleceni neujima trochu vic. jako by nebylo jedno, jestli je tam napsano adidas nebo smart club
