Stránka 5 z 13

Napsal: ned 29 srp 2010, 21:08
od dyno
a na týhle fotce taky není určitě Smart to nejzajímavější :P

Obrázek

Napsal: pon 20 zář 2010, 22:14
od Smartnumeric
Obrázek

trochu industrializace .. byli jsme ted venku s FF a nafotil jsem si ho do galerie. Musim to jen sfouknout a ulozit.

Napsal: pát 01 říj 2010, 18:51
od houzar
trochu mlhy)
Obrázek)
Obrázek

Napsal: pát 01 říj 2010, 20:25
od Markéta
Laďo, ta mlha ti jde z výfuku :lol:

Napsal: pát 01 říj 2010, 20:35
od Markéta
Mimochodem, opět vznesu dotaz - je v plánu stolní kalendář. Moc bych chtěla...ale je mi jasné, že kvůli jednomu človíčku to asi moc nepůjde. .

Napsal: pát 01 říj 2010, 22:24
od xlukas.cz
stolni se neda udelat v jednotkach kusu. stolni se musi jet na tisice. a hlavne je to strasna prace nasekat 52 stran tydnu a potom to sesadit k sobe a spravne oboustranne vytisknout. vse v barve ... takovy kalendar by vysel na tisice.

Napsal: pát 01 říj 2010, 23:34
od DYK77
Letos jsem moc nefotil, možná to ještě vyjde. Každopádně toto je zatím jediná fotka, kterou mohu Gibonovi nabídnout. Originál mohu poslat na email.

Obrázek

smartík v 1.dubna 2010

Napsal: sob 02 říj 2010, 11:27
od draco
Ahoj, nevím zda se mi to podaří. Zasílám foto smartíka 1. dubna 2010. je to vyfoceno ráno v 6 hodin, než sem jel do práce.
Obrázek

Napsal: sob 02 říj 2010, 19:33
od DYK77
Neříkám, že moje fotka je bůh ví co, ale fakt by jsi tohle chtěl zvětšit na cca 35x23cm a dát to do kalendáře? :roll:

Napsal: sob 02 říj 2010, 20:06
od draco
Chtěli jste smartíka v zimě? Tak jsem vám ho poslal, to záleží na Vás zda foto použijete nebo né. Ale na 1.4. je to dobré ne? Smartík vyrazil na svou 50km cestu a zvládl ji i na letních gumách. Já ho nešetřím, musí makat za každého počasí.

Napsal: sob 02 říj 2010, 20:44
od xlukas.cz
jenom bych chtel pripomenout, ze v lonskem kalendari byly fotky takove ...
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtop ... &start=128

snazili sme se z toho mala co bylo vybrat. na letosek sme pocitali s tim, ze se budete vic snazit a budete na kalendar myslet dopredu :wink:

Napsal: sob 02 říj 2010, 20:52
od DYK77
Chtěli jsme chtěli, ale tak nějak, aby to bylo použitelné pro kalendář, což je priorita č.1 .
Než se začaly vybírat fotky na loňský kalendář, taky jsem neměl úplně představu,co se po mě chce. Takže pro představu a motivaci se můžeš Ty i ostatní podívat na loňský kalendář , a se vyhneme nedorozumění.

Fotky letošního kalendáře jsou na této stránce ...
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtop ... &start=128

Napsal: sob 02 říj 2010, 21:56
od DYK77
Hele, bude se tu volit hvězdná pěchota ? Sranda ;-)

:-)))

Obrázek

Napsal: sob 02 říj 2010, 22:34
od Smartnumeric
Obrázek

Napsal: pon 04 říj 2010, 11:36
od Blanka0600
draco píše:Chtěli jste smartíka v zimě? Tak jsem vám ho poslal, to záleží na Vás zda foto použijete nebo né. Ale na 1.4. je to dobré ne? Smartík vyrazil na svou 50km cestu a zvládl ji i na letních gumách. Já ho nešetřím, musí makat za každého počasí.
APRÍL :lol: