Napsal: pon 05 črc 2010, 12:43
xlukas.cz píše:to bude asi jeste puberta
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://www.smart-club.cz/phpBB3/
xlukas.cz píše:to bude asi jeste puberta
Tak to jo, ten cerveny a zluty me zaujalLenkaK píše:Ale nejsou tv tak dobrém stavu. Jinak děkuji az tvůj názorSmart Lady píše: A co ty ostatni autička na fotce???
Já se tam pojedu kouknout tak omrknu všechnySmart Lady píše:Tak to jo, ten cerveny a zluty me zaujalLenkaK píše:Ale nejsou tv tak dobrém stavu. Jinak děkuji az tvůj názorSmart Lady píše: A co ty ostatni autička na fotce???neni za co, vic nedokazu poradit...
Smart Lady píše:
Já se tam pojedu kouknout tak omrknu všechnyten žlutej je pěknej ale nebude tak v dobrým stavu.. Tak uvidim no co nakonec vyberem
kolik tě stál ten tvůj vůbec?? Ten se mi líbí hodně
PosraloSmart Lady píše:Smart Lady píše:
Já se tam pojedu kouknout tak omrknu všechnyten žlutej je pěknej ale nebude tak v dobrým stavu.. Tak uvidim no co nakonec vyberem
kolik tě stál ten tvůj vůbec?? Ten se mi líbí hodně
100.000,-
já jsem zatím spokojená nic se neposralo, jen občas něco poseru jak říkáš jáLenkaK píše:
Posralose ti už na tom něco?? Nebo jsi spokojená?
co by jsi chtěl ve 23:00 ???xlukas.cz píše:debata na urovni![]()
Viď?xlukas.cz píše:debata na urovni![]()
ženský ty si vystačí samy v každé situacixlukas.cz píše:no jo holky, kdyz vam neni o vytknout.
dokud si zeny vystaci samy, tak je to radost je pozorovat.
nevystaci.....potřebujeme názor odborníkaxlukas.cz píše:no jo holky, kdyz vam neni o vytknout.
dokud si zeny vystaci samy, tak je to radost je pozorovat.
No tak uplně neSmart Lady píše:nevystaci.....potřebujeme názor odborníkaxlukas.cz píše:no jo holky, kdyz vam neni o vytknout.
dokud si zeny vystaci samy, tak je to radost je pozorovat.chlapa
LenkaK píše:No tak uplně neSmart Lady píše:nevystaci.....potřebujeme názor odborníkaxlukas.cz píše:no jo holky, kdyz vam neni o vytknout.
dokud si zeny vystaci samy, tak je to radost je pozorovat.chlapa
! ale z části jooo
![]()
No radši tuhle debatu končimSmart Lady píše:LenkaK píše:No tak uplně neSmart Lady píše:nevystaci.....potřebujeme názor odborníkaxlukas.cz píše:no jo holky, kdyz vam neni o vytknout.
dokud si zeny vystaci samy, tak je to radost je pozorovat.chlapa
! ale z části jooo
![]()
![]()
![]()