Stránka 5 z 6

Napsal: pon 05 črc 2010, 12:43
od LenkaK
xlukas.cz píše:to bude asi jeste puberta :lol:
:?: :?: :?:

Napsal: pon 05 črc 2010, 14:02
od Smart Lady
LenkaK píše:
Smart Lady píše: A co ty ostatni autička na fotce???
Ale nejsou tv tak dobrém stavu. Jinak děkuji az tvůj názor :)
Tak to jo, ten cerveny a zluty me zaujal :-) neni za co, vic nedokazu poradit... :-)

Napsal: pon 05 črc 2010, 14:55
od LenkaK
Smart Lady píše:
LenkaK píše:
Smart Lady píše: A co ty ostatni autička na fotce???
Ale nejsou tv tak dobrém stavu. Jinak děkuji az tvůj názor :)
Tak to jo, ten cerveny a zluty me zaujal :-) neni za co, vic nedokazu poradit... :-)
Já se tam pojedu kouknout tak omrknu všechny :) ten žlutej je pěknej ale nebude tak v dobrým stavu.. Tak uvidim no co nakonec vyberem :) kolik tě stál ten tvůj vůbec?? Ten se mi líbí hodně :)

Napsal: pon 05 črc 2010, 20:58
od Smart Lady
Smart Lady píše:
Já se tam pojedu kouknout tak omrknu všechny :) ten žlutej je pěknej ale nebude tak v dobrým stavu.. Tak uvidim no co nakonec vyberem :) kolik tě stál ten tvůj vůbec?? Ten se mi líbí hodně :)

100.000,- :D

Napsal: pon 05 črc 2010, 21:52
od LenkaK
Smart Lady píše:
Smart Lady píše:
Já se tam pojedu kouknout tak omrknu všechny :) ten žlutej je pěknej ale nebude tak v dobrým stavu.. Tak uvidim no co nakonec vyberem :) kolik tě stál ten tvůj vůbec?? Ten se mi líbí hodně :)

100.000,- :D
Posralo :D se ti už na tom něco?? Nebo jsi spokojená?

Napsal: pon 05 črc 2010, 22:51
od Smart Lady
LenkaK píše:
Posralo :D se ti už na tom něco?? Nebo jsi spokojená?
já jsem zatím spokojená nic se neposralo, jen občas něco poseru jak říkáš já :D ale for my Smart 100% :)

Napsal: pon 05 črc 2010, 23:01
od xlukas.cz
debata na urovni :lol: 8)

Napsal: pon 05 črc 2010, 23:02
od Smart Lady
xlukas.cz píše:debata na urovni :lol: 8)
co by jsi chtěl ve 23:00 ??? :D

Napsal: pon 05 črc 2010, 23:02
od LenkaK
xlukas.cz píše:debata na urovni :lol: 8)
Viď? :D

Napsal: pon 05 črc 2010, 23:04
od xlukas.cz
no jo holky, kdyz vam neni o vytknout.
dokud si zeny vystaci samy, tak je to radost je pozorovat.

Napsal: pon 05 črc 2010, 23:11
od LenkaK
xlukas.cz píše:no jo holky, kdyz vam neni o vytknout.
dokud si zeny vystaci samy, tak je to radost je pozorovat.
ženský ty si vystačí samy v každé situaci :D :D

Napsal: pon 05 črc 2010, 23:11
od Smart Lady
xlukas.cz píše:no jo holky, kdyz vam neni o vytknout.
dokud si zeny vystaci samy, tak je to radost je pozorovat.
nevystaci.....potřebujeme názor odborníka :P chlapa :D

Napsal: pon 05 črc 2010, 23:16
od LenkaK
Smart Lady píše:
xlukas.cz píše:no jo holky, kdyz vam neni o vytknout.
dokud si zeny vystaci samy, tak je to radost je pozorovat.
nevystaci.....potřebujeme názor odborníka :P chlapa :D
No tak uplně ne :P ! ale z části jooo :D :D

Napsal: pon 05 črc 2010, 23:32
od Smart Lady
LenkaK píše:
Smart Lady píše:
xlukas.cz píše:no jo holky, kdyz vam neni o vytknout.
dokud si zeny vystaci samy, tak je to radost je pozorovat.
nevystaci.....potřebujeme názor odborníka :P chlapa :D
No tak uplně ne :P ! ale z části jooo :D :D
:-D :-D :-D

Napsal: pon 05 črc 2010, 23:36
od LenkaK
Smart Lady píše:
LenkaK píše:
Smart Lady píše:
xlukas.cz píše:no jo holky, kdyz vam neni o vytknout.
dokud si zeny vystaci samy, tak je to radost je pozorovat.
nevystaci.....potřebujeme názor odborníka :P chlapa :D
No tak uplně ne :P ! ale z části jooo :D :D
:-D :-D :-D
No radši tuhle debatu končim :D :D Zítra musim do práce :shock: :(