Moje původní myšlenka byla zahájit to v Praze, pak projížďka do nějaké malebné hospůdky, ve které by se setrvalo do zavíračky.
S tím co jsi navrhl, by to mohlo být podobné. Začátek v Praze pak projet Hospozínem do Týnce a pak do té hospody. Hospoda nejlépe s dlouhým stolem pro všechny, to bude asi problém.
Nechci do toho moc kecat, píši jen návrhy.



