Stránka 5 z 11

Napsal: pon 22 lis 2010, 20:57
od Robin
takhle si na chalupě jeden soused měnil olej v motoru. výpustnej šroub s velkou slávou našel, ale olej nalil do chladiče. chvíli se divil, že se mu tam vešlo jenom půl litru, pak nastartoval, šel za dveře na oběd a když se vrátil tak mu šla olejová pěna přepadovou dírou expanzky ze zadřenýho motoru.

takže souhlasim, že je lepší se zeptat než dělat chytrýho

Napsal: pon 22 lis 2010, 21:01
od DYK77
Proč nechal nastartováno a šel na oběd ? :)

Napsal: pon 22 lis 2010, 21:01
od Markéta
*cici2*

Napsal: úte 23 lis 2010, 11:54
od DYK77
Co je ? Zapalujou se Ti lejtka jo ? :lol:

Napsal: úte 23 lis 2010, 12:09
od Robin
to netušim. měl to před oknama, tak asi chtěl obědvat a poslouchat motor.

Napsal: úte 23 lis 2010, 12:49
od Markéta
DYK77 píše:Co je ? Zapalujou se Ti lejtka jo ? :lol:
pořád :lol:

jsem jen ráda, že se mě taky někdo zastal. Uvědomte si,že jsem jenom ženská :wink:

Napsal: úte 23 lis 2010, 13:12
od xlukas.cz
Markéta píše:Uvědomte si,že jsem jenom ženská :wink:
ja ti to ve vhodne chvili pripomenu :lol: :-)))

Napsal: úte 23 lis 2010, 17:27
od Markéta
Toho jsem se bála :wink:

Napsal: úte 23 lis 2010, 21:58
od DYK77
Se bát nemusíš. Je to sice už 4 roky, to tu padali perly :lol:
Xlukas
PS moje příspěvky raději ani nehledej :lol:

teda vy me strasite, si poridim smarta a ted zjistim, ze se s tim pres zimu neda jezdit?
mam dotaz ohledne svetel. daji se dat na tu prvni verzi svetla z verze novejsi?
roadster "uveze" jen dva hubene lidi?
kdyby zustavaly sterace v klidove poloze svisle (na krajich okna) melo by to vliv na aerodynamicky odpor vzduchu?
sem vcera zjistil, ze v supermarketech nemaji sterace na zadni okno na nase vozitka. toz sem to riskl a vzal nejmensi co tam byl. mam ho tam a i kdyz dole trci, tak aspon stira vetsi cast okna
vcera sem zkousel projet jednu znamou zatacku trosku ostrejs, zadek bylo citit, ze se sunul malinkato bokem, ale nic ce nerozsvitilo. mozna to znamena, ze to esp nema a nechal sem se oklamat. jak poznam, jestli je v aute esp? myslim tim jestli je nekde nejaka kontrolka.
tak dneska sem si overil, ze esp mam, zluty trojuhelnicek s vykricnikem se rozblikal jak vanocni stromecek.
asi to chce rychlovku, ale nez bych si nalistoval ve slovniku co kde a jak, tak to muzu delat znovu a znovu a znovu
ahaaaaaa, uz je me to jasne. sem automat nikdy nevidel bliz nez na obrazku. tak ale smart to ma snad udelane taky celkem slusne ne?
jeste planuju, ze si udelam mlhovky z led bodovek. jen nevim, jak to schovat, aby se to nenamocilo
letos uz zima skoncila. pomalu vytahuju skutra
proc by to mel byt zert?

Napsal: úte 23 lis 2010, 22:26
od xlukas.cz
vazim si toho, zes venoval 20 minut hledani mojich prispevku z detstvi :D

Napsal: stř 24 lis 2010, 13:27
od Markéta
:-)))

krásné

Napsal: čtv 19 kvě 2011, 17:25
od Markéta
DYK77 píše: BP Autran DX III
BP Autran DX III G-34083
Castrol TQ Dexron III F-30520
Mobil 1 ATF
Veedol ATF Dexron III F-30521
Veedol Unitrans M Dexron III F-30521
Comma AQ3
Castrol BOT 328
Burma BOT 328
Any 75W90 gear oil
Výměna oleje v převodovce se přiblížila :lol:

jaký typ? Koupit od každého na seznamu deci a udělat mix? Asi ne, že. Takže, co doporučujete, diesel, 2000, cca 150 000 km

Napsal: čtv 19 kvě 2011, 21:16
od DYK77
Tak to se nechám taky poučit. Viděl bych to na tu viskozitu 75W/90 nebo 80W/90, ale jako s určitostí fakt nevim. Zajímalo by mě co přesně tam dává Mercedes.

Napsal: čtv 19 kvě 2011, 23:18
od jancarik F2
je ja menil ale co mi tam servisak dal tak to nevim
ale proc se staram xlukas by napsal nemenil jsem budu menit pri 300.tis :lol:

Napsal: čtv 19 kvě 2011, 23:24
od xlukas.cz
menil. stav tachometru si nepamatuju. najdes to v garazi ...