Stránka 5 z 6
Napsal: stř 10 lis 2010, 23:35
od Markéta
Mně je to nakonec jedno, o parkovné mi nejde, když už někam jedu,tak si to chci užít

takže kdy? Jsem pro víkend 18. - 19. prosince.
Napsal: stř 10 lis 2010, 23:48
od scorpi4
my sa prisposobime...

Napsal: čtv 11 lis 2010, 07:24
od xlukas.cz
Napsal: čtv 11 lis 2010, 08:49
od Jurko
pozname, moja draha to pozera viac-menej kazdy den

Napsal: čtv 11 lis 2010, 18:57
od RavenS.
aj my ideme na trhy

ideme vlakom, chodi kazdu hodinu (mozno aj polhodinu) boli sme tak minuly rok a bolo to super
Napsal: čtv 11 lis 2010, 19:06
od Markéta
v kolik tak asi může jet poslední? jsem líná to hledat

Napsal: čtv 11 lis 2010, 19:42
od RavenS.
o 23:00
Napsal: pát 12 lis 2010, 12:28
od Markéta
To stačí, ne?
Napsal: pát 12 lis 2010, 13:30
od RavenS.
hej. myslim ze o 22:00 koncia trhy
Napsal: pon 22 lis 2010, 19:54
od zuzanama
ja by som bola zaviken 4 a 5.12,
Napsal: pon 22 lis 2010, 20:05
od scorpi4
vzhladom nna to, ze vacsina chce ist vlakom, a nechceme trhat partiu, tak sa prisposobime..akurat s tym datumom neviem, kedze mlada ma 8.12 poslednu skusku, neviem, ci bude chciet ist...myslim v termine 4-5.12.
skor asi ten dalsi vikend...cize prisposobime sa, ak teda mlada pojde..lebo sam nepojdem..

Napsal: pon 22 lis 2010, 20:27
od Markéta
Jo, jo, zkoušky jsou svinstvo, ale my zas nemůžem ten víkend 11. - 12., to jedeme na vánoční trhy do Rožnova pod Radhoštěm.

nechcete se přijít podívat? ale my to máme jako zájezd
Napsal: úte 23 lis 2010, 08:06
od zuzanama
ja tiez pojdem pravdepodobne sama, drahý ide asi lyzovat.
A iný termín uz pre mna je pase
Napsal: stř 08 pro 2010, 09:30
od Jurko
Ako tak citam temu Kalendar, kde vsade skoncil, napadla ma otazka:
Ako dopadli darecky zo Smartcars Frndzalice?

Napsal: stř 08 pro 2010, 09:34
od Blanka0600
frndžalica už není

a kalendář visí v chodbě