Stránka 5 z 5

Napsal: pon 06 pro 2010, 21:52
od road-star
houzar píše:
Gibon píše:
houzar píše:
Gibon píše:To nechápu. Jaktože mě nic nebolí?
:D
to je divný-mě ráno když nic nebolí tak jsem asi mrtvej
To víte. Ve vašich letech :lol:
ty voe tam budeš co by dup
*1* :lol:

Napsal: úte 07 pro 2010, 20:27
od houska
Gibon píše:Děkuji všem co nelenili a dnes přijeli. Udělali jste mi radost a doufám že jste strávili příjemné dopoledne.
Díky.
díky žes to svolal byla to paráda :wink:

Napsal: úte 07 pro 2010, 20:28
od houska
road-star píše:Díky Gibonovi za to, že dneska skoro nemůžu chodit!
tak to já nemůžu chodit ještě dnes :lol:

Napsal: úte 07 pro 2010, 20:29
od houska
Gibon píše:To nechápu. Jaktože mě nic nebolí?
:D
si to flákal no :lol:

Napsal: úte 07 pro 2010, 20:30
od houska
Blanka0600 píše:to nebylo Gibone pěkný :lol:
no to teda nebylo :lol:

Napsal: úte 07 pro 2010, 20:30
od houska
kimby píše:pěkné fotky, nezbývá mi, než jen doufat, že se mi povede příští rok zúčastnit, snad 3. ročník bude, věřím, že ano. Už nebudu ani těhotná, nebudu ani kojit :-)

jsem zvědav :lol:

Napsal: úte 07 pro 2010, 20:31
od houska
za jak dlouho mě budou ty nohy tak asi zase poslouchat???-----------------------------------no mě to drží vždycky tak 5-6 dní :lol: :lol: :lol:

Napsal: ned 12 pro 2010, 21:43
od DYK77
kimby píše:pěkné fotky, nezbývá mi, než jen doufat, že se mi povede příští rok zúčastnit, snad 3. ročník bude, věřím, že ano. Už nebudu ani těhotná, nebudu ani kojit :-)
Taky doufám, že nebudu příští rok "ftom" a pojedeme :P