Napsal: pon 06 pro 2010, 21:52
houzar píše:ty voe tam budeš co by dupGibon píše:To víte. Ve vašich letechhouzar píše:to je divný-mě ráno když nic nebolí tak jsem asi mrtvejGibon píše:To nechápu. Jaktože mě nic nebolí?
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://www.smart-club.cz/phpBB3/
houzar píše:ty voe tam budeš co by dupGibon píše:To víte. Ve vašich letechhouzar píše:to je divný-mě ráno když nic nebolí tak jsem asi mrtvejGibon píše:To nechápu. Jaktože mě nic nebolí?
díky žes to svolal byla to parádaGibon píše:Děkuji všem co nelenili a dnes přijeli. Udělali jste mi radost a doufám že jste strávili příjemné dopoledne.
Díky.
tak to já nemůžu chodit ještě dnesroad-star píše:Díky Gibonovi za to, že dneska skoro nemůžu chodit!
si to flákal noGibon píše:To nechápu. Jaktože mě nic nebolí?
no to teda nebyloBlanka0600 píše:to nebylo Gibone pěkný
kimby píše:pěkné fotky, nezbývá mi, než jen doufat, že se mi povede příští rok zúčastnit, snad 3. ročník bude, věřím, že ano. Už nebudu ani těhotná, nebudu ani kojit
Taky doufám, že nebudu příští rok "ftom" a pojedemekimby píše:pěkné fotky, nezbývá mi, než jen doufat, že se mi povede příští rok zúčastnit, snad 3. ročník bude, věřím, že ano. Už nebudu ani těhotná, nebudu ani kojit