Stránka 5 z 7
Napsal: čtv 30 pro 2010, 20:37
od DYK77
Já budu kalendáře distribuovat až je vyzvednu u Gibona. Mohlo to být minulou sobotu, ale to kalendáře nebyly ještě hotové, tak další termín kdy zajedeme do Prahy najdu zřejmě až po novém roce.
Napsal: pon 03 led 2011, 10:38
od Blanka0600
tak dneska to už snad klapne a vyměním ho za loňský

Napsal: pon 03 led 2011, 11:00
od Barbora
Tak už mám 10ks u sebe a to na adrese: Vyskočilova 1326/ 5A , Praha 4, 140 00 do 2 P – samostatný vchod z boku objektu
jestli pojedete autem tak vjezd je z Jemnicky (uvidim po prave ruce č.p. Jemnická 7 odbočuji do leva na parkoviště)
MHD je to zastavka na Rolích (kosíček za nebo před Brumlouvkou)
zvonek Český inkasní servis ale spíš dát o sobě vědět ....
moje číslo je 739018260 a jsem tu od 8-16:30 s tím, že oběd je mezi 12-13hod
Napsal: úte 04 led 2011, 08:34
od Blanka0600
kalendář už visí - paráda - letos se opravdu povedl

Napsal: úte 04 led 2011, 13:24
od dyno
Tak ke mně už taky dorazil. Když mi sousedi půjčí kladívko....tak bude taky viset

Napsal: úte 04 led 2011, 13:44
od xlukas.cz
Slovensko píše:2 scorpi4 - Praha L (sk)
1 guco - Praha L (sk)
2 Nexus - Praha L (sk)
zadam tyto zajemce aby mne poslali soukromou zpravu s adresou. taky je potreba domluvit zpusob uhrady ve vysi 8 euro za kus. posilat na dobirku si myslim, ze vyjde nesmyslne draho. navrhuju zaslanim penez v obalce, pripadne cenne psani. pripadne to necham na vasem zvazeni. ucet na slovensku bohuzel nevlastnim.
odeslani by melo probehnout tuto sobotu.
Napsal: úte 04 led 2011, 14:38
od houzar
dyno píše:Tak ke mně už taky dorazil. Když mi sousedi půjčí kladívko....tak bude taky viset

soused ?
Napsal: úte 04 led 2011, 21:31
od dyno
tak já doma kladívko nemám..... posledně jsem zatloukal hřebíky na kalendář se starou DVD mechanikou.....ale ta to bohužel nerozdejchala.....

Napsal: úte 04 led 2011, 21:57
od DYK77
Kalendáře vyzvedávám v tuto sobotu 8.1. , takže je docela reálné, že v pondělí rozešlu alespoň něco, možná vše.
Napsal: stř 05 led 2011, 18:14
od Alena
Hurá

už se těším !!! Hřebíček na něj už mám zatlučenej ve zdi.

Napsal: sob 08 led 2011, 19:26
od emilkal
Ahoj, prosím najde se jeden i pro mého Pepu? dík moc
Napsal: sob 08 led 2011, 23:59
od xlukas.cz
pokud me gibon spravne informoval, tak s emilkou se pocita. na ni se prece nemuze zapomenout

Napsal: úte 11 led 2011, 01:43
od DYK77
Kalendáře , které bylo potřeba rozeslat jsou rozeslány.
Platba na účet SAC 3380450217 / 0100 KB
Ceny:
1x kalendář = 200,-Kč ( 8 eur )
1x obálka = 25,-Kč ( 1 eur )
1x poštovné ( doporučeně ) dle ceníku pošty
Ceny poštovného:
54,-Kč Alena
54,-Kč Milaev + draco
54,-Kč rdolezel
54,-Kč Jirka
58,-Kč Olli05
58,-Kč Jirka 38
54,-Kč Vladka
58,-Kč Janík a Jiřík + Druzeta
318,-Kč lukasz1953 ( 12,72 eur )
0,-Kč Adaneb - přispěl vhodnou fotografií, kalendář zdarma dle pravidel
0,-Kč Smartnumeric - přispěl vhodnou fotografií, kalendář zdarma dle pravidel
Napsal: úte 11 led 2011, 12:50
od lukasz1953
1 ks 200 kc tak 3 = 318 ?????????????
Napsal: úte 11 led 2011, 12:54
od lukasz1953
ok to je postovne
