Stránka 5 z 5

Napsal: ned 30 říj 2011, 19:34
od Honza Max
Ajaj,to mě trochu kolegyně " Markéta " zarazila.To abych pak nesháněl nějaká data na netu než si pořídím Smartika a pojedu na kontroly.

Napsal: čtv 03 lis 2011, 17:13
od Markéta
Tak toho se fakt neboj, je to otázka asi tak 10 minut, je to jen o tom, chtít. Je pravda, že jsem neměla ani kartičku od emisí, takže to byla sranda - chlap si vyjel emise pro můj rok výroby, které samozřejmě s tím, co vycházelo s výfuku nemělo nic společného :lol: nakonec to smártík zvládl. Uvidíme narok, ale to už půjdu na jistotu.
Navíc mám super mechanika, který udělá co může, abych jezdila. Takže no stress

Napsal: pát 04 lis 2011, 13:34
od Jirka P
Markéto ale to neni jen o stažení tabulky. Kámoš dělá na STK, jezdil jsem k němu a bylo to vždy v klidu. Když jsem tam chtěl v zimě, tak mi řekl že sice technickou mi udělaj, ale emise ani náhodou, že maj novej program v pc či co a Smart tam nemaj.

Napsal: pát 04 lis 2011, 13:41
od Druzeta
No udajně musí něco zaplatit aby jim šlo dělat emise na Smarta, na každou značku je nějakej poplatek, komuj to musej ale platit nevím.
A vzhledem k tomu asi kolik jim tam přijede Smartů se jim to nechce platit.
Není to o tom že by na to neměli hodnoty.

Napsal: sob 05 lis 2011, 23:34
od Jirka P
Přesně, musej platit za každou značku aby na to měli povolení. Dnes jsem to ověřoval.

Napsal: ned 06 lis 2011, 11:26
od Honza Max
To chcete říci,že když se teď začne stavět nová automobilka na nový automobil co jezdí " na hranolky s olejem "a bude to legálně jezdit po silnici.Tak stanice měření emisí za to,že budou moci legálně měřit emise těch aut tak musí platit nějaký poplatek?? :?: :?:

Napsal: ned 06 lis 2011, 12:35
od Jirka P
Ano

Napsal: sob 12 lis 2011, 12:32
od jancarik F2
technicka probehla v pohode jen se musela dopsat zmena barvy 50.-