Stránka 5 z 5

Re: Jak vyndat motor z vozu

Napsal: ned 10 led 2016, 11:17
od xlukas.cz
Jo, spletl. Omlouvam se.
Jde o fotku toho zluteho madara.

Odesláno z mého GT-N7000 pomocí Tapatalk

Re: Jak vyndat motor z vozu

Napsal: ned 10 led 2016, 16:28
od mugwai59
To je borci ode me obrazek, ale zase nechapu Xlukasovu otazku, jestli se dostane k hlave kdyz tam necha tazny ?
Mam tazny u CDi-cka a je to v mezere cca 1cm tlusty zelezo, se asi zblaznili takovy tezky kram na blbych max. cca 350 kg plne nalozeneho vozika :| ..
Hlinikovou vyztuhu tam nemam, zavazela by, tahat muzu na kouli a o tazny se mi zastavi autobus i s vyletnikama (jak vyplyva z konstrukce) :D).

Re: Jak vyndat motor z vozu

Napsal: ned 10 led 2016, 22:00
od xlukas.cz
Ta otazka je prece velice jednoducha
... o kolik je ten motor na te tvoji fotce spusteny?
Kdyz sem mel motor spusteny ja, tak horni ram, kde je ta hlinikova vyztuha byl vcelku dost pod karoserii.

Odesláno z mého GT-N7000 pomocí Tapatalk

Re: Jak vyndat motor z vozu

Napsal: ned 10 led 2016, 22:44
od xlukas.cz
pridavam obrazek, kdy sem mel povoleny motor a zvedle auto ...
vsimni si leve strany auta, jak je mezera mezi karoserii a tim taznym ;-)
Obrázek

kazdopadne co tim chcu rict - ze na te fotce co jsi sem dal, tak neni motor spusteny dule vubec.

Re: Jak vyndat motor z vozu

Napsal: ned 10 led 2016, 23:00
od mugwai59
No joooo ! Ty o voze a my o koze, Ty spoustis cely ram, ja a ten Madar spoustime jenom agregat ! :D
Cize odpoved je rovnez jednoducha - vem ten obrazek, a poradne koukej - nalevo je silentblok odhadem o 10 cm dole a napravo o delku cele pruziny (mysleno na pozadi obrazku):).
Tipuju teda napravo tak 30 cm, to je prave vyhoda spousteni bez ramu, an silentblocich - spustis si aktualne co potrebujes, staci tak ? :wink:

Cize prumer je to celkove cca o 20cm dole, pak si to naklapis (idealne na dvou nuzkovych hevirkach) kam potrebujes a podle toho co potrebujes vyndat (starter, altik, remenici kliky apod.)

Tak jeste jednuc, jo ? A cum na motor, kde az ma hlavu s pravym silentblokem dole pod ramem, NE koukat na ram :idea: :!: :wink:
Samozrejme - ram a kola zustavaji tam kde jsou:).

Obrázek

Re: Jak vyndat motor z vozu

Napsal: ned 10 led 2016, 23:15
od mugwai59
Kazdopadne naopak - Tvuj je snizeny jen nepatrne a jen vlevo :-).
Pro srovnani muj druhy Smartie (Prdik), motor snizeny na maximum, torzo pred odvezenim naproti do stodoly na cekandu na motor :D) :
Jednoduse si pouzil opacny ze dvou moznych zpusobu loweringu enginu:).

Obrázek

Re: Jak vyndat motor z vozu

Napsal: ned 10 led 2016, 23:28
od xlukas.cz
diky za vysvetleni. konecne sem pochopil o cem pisete i v jinych tematech.
ja mam totoiz za to, ze prostor kolem motoru se zpristupnuje spustenim motoru na 4 sroubech a to vcetne celeho ramu.

Re: Jak vyndat motor z vozu

Napsal: ned 10 led 2016, 23:36
od mugwai59
Na tech gumach s tim muzes kroutit podle potreby temer na vsecky strany a ziskas pristup aktualne kam potrebujes (pac to mas jen na 3 bodech (tripod) tak to jde z principu lip na libovolnou stranu:).
Muzes povolit i jen predek a spustit si nepatrne predni silentblok (treba kvuli vymene vany, salku apod.).
http://www.fq101.co.uk/how-to-guides/fo ... build.html